Widok

Egzaminatorzy

PORD Gdańsk Temat dostępny też na forum:
Jestem zaskoczona zachowaniem egzaminatorów - panuje przekonanie, że to "wredni i mściwi ludzie",którzy nic innego nie robią jak tylko czekają żeby cie oblać.Jednak w trakcie mojej teorii i praktyki, a także kiedy czekałam patrząc jak zdają inni bardzo spodobało mi się ich podejście do zdających- są wyrozumiali, pomagają opanować stres a nawet dają cenne wskazówki.Wystarczy słuchać, co oni mówią i nie traktować ich jak "przeciwników"! Szczególnie sympatyczny jest p.J.Napiórkowski. Polecam egzaminatorów PORDu-profesjonalni zarówno od str praktycznej jak i psychologicznej
Moja ocena
obsługa: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
czas oczekiwania: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 54 nie zgadzam się z tą opinią 47
Zdawałam egzamin prawie rok temu i udało i się za pierwszym razem ;) Moim egzaminatorem był p. J.Żurawlew, bardzo miło wspominam nasze spotkanie, staral się mnie uspokoić rozmawiał ze mną np. o pogodzie, ciągle powtarzał "dziewczyno, nie ma się czego bać" noga i latała na sprzęgle co było niestety czuć podczas jazdy jednak jemu to nie przeszkadzało. Super egzaminator, każdemu takiego życzę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jacek Napiórkowski był moim instruktorem ponad rok temu i uważam, że świetnie potrafił przekazać swoją wiedzę oraz uczył na luzie, ale zawsze myslałam że bedzie bardzo surowym egzaminatorem, wiec sie bardzo pozytywnie zdziwilam czytając, że jest inaczej
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
dzis bylo moje pierwsze podejscie do tego "zyciowego" egzaminu.Wiadomo,ze jesli nie zdasz to swiat sie nie konczy,ale jednak strasznie mi na tym zalezalo.Trafilam na Pana J.N. Wspanialy egzaminator,kazdemu takiego zycze.Zupelnie neutralny,poprostu normalny czlowiek.Wydaje komendy, NIE KRZYCZAC(bez focha i chimerow).Poprostu ludzki.Dzis sie przekonalam,ze EGZAminatorzy to tez ludzie!!!!!-ale nie zapominajcie o umiejetnosciach-bo to podstawa!!!!!!!!!!!!!!!!!Cuda sie nie zdarzaja-wiec nie miejmy pretensji do egzaminatorow!!!!!!!!!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 8
Podzielam zdanie na temat p. Jacka Napiórkowskiego ;) co prawda oblałam za pierwszym razem, ale miło wspominam rady i wskazówki. Wzięłam je sobie głęboko do serca - dosłownie :D
Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę zdania egzaminu za 1st razem ;)
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Anka - ocena (6 odpowiedzi)

Jeżeli zastanawiacie się nad X LO w Gdyni to odradzam. System oceniania to porażka. Szkoła marzeń...

do góry