Widok

Emmaljunga NXT90

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,

Pojawił się nowy model Emmaljunga NXT90. Czy ktoś wie gdzie go można zobaczyć (jest kosmiczny) :-) Jaka jest jego cena?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na razie chyba tylko Skandynawia je sprzedaje, cena ok. 11tys SEK w Szwecji, w pl. zapewne nieco więcej jak sprowadzą (czyli lekko ponad 5 tys. zł). swoją drogą wózek robiony chyba trochę na wzór stokke, wydaje się być twardy, co akurat wyrożniało emme, że ma jedna z najlepiej wyamortyzowanych wózków. ale pewnie główną zaletą jest jego kompaktowość, jest stosunkowo mały, w porównaniu z pozostałymi klasycznymi "czołgami", gondola wydaje się mała i jak dla mnie po prostu brzydka. ja tam uwielbiam swojego klasyka:)

http://www.emmaljunga.se/nxt90/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie jest brzydki widziałam go na wystawie sklepu nie jest tez maly ale jest całkiem inny nie podobny do emmaljungii. Jako że dzieci w wózku juz nie mam to nie wypróbowalam .Cena była ok 12 tys Nok wiec jak pisze poprzedniczka będzie ponad 5 tys .Mi się osobiście Emmy nigdy nie podobały a Norwegii jakoś do nich się przyzwyczaiłam bo tutaj albo Emma albo stokke ale ten nowy model wg mnie jest super, wizualnie napewno .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tylko 5 tysi? Kiepski lans...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
jaki lans? nie widzialam klasycznej emmy u zanego vipa, w zadnym serialu itp pierdutach...mało tego, emma klasyczna wizualnie jest wybitnie antylansowa ;}
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Sopocie w sklepie jest. Obejrzalam. Piekny. We wrzesniu bedziemy mieli. Pelen kosmos!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mogłabym prosic o kontakt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam chcialam zapytac jak sie sprawdza ten model nxt90 gdyz planuje zakup a niewiele o nim jest na internecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie oglądaj się na żaden inny, ja jestem zachwycona . jego konstrukcja przydaje się w długich podróżach gdy mało miejsca w bagażniku. Lekki i naprawdę solidny. Zimowe siedzisko sprawdza się doskonale z ekoskórą na podnóżku sprawia ,ze wystarczy przetrzeć i jest czysto. Naprawdę przemyślany produkt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Posiadam ten wózek od 2 miesięcy. Przyznam, że jak za taką cenę jestem średnio zadowolona. Głównym problemem są przednie koła, które sprawiają wrażenie jakby się blokowały (mam model gdzie koła mają białą obwódkę). Przez to trzeba włożyć sporo siły, aby pchać wózek do przodu. Ten model ma dość słabą amortyzację. Jest też ciężki, ale za to sprawia wrażenie bardzo stabilnego. Ma spory kosz. Jest bardzo ładny (mam wersję w szarości), super się sprawdza dla wysokiej osoby (nie kopię w pałąk na dole). Teleskopowa rączka jest strzałem w 10. Dość ciężko się go podbija. Na ten moment testowałam jedynie gondolę, na temat spacerówki się nie wypowiem. Raczej nie da się też dziecka pobujać - to "twardy" wózek. Na pewno są plusy i minusy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zakupiłam swój w PremiumBaby 3990 zł z białej eko skóry sprawuje się świetnie. super wykonany i niezawodny polecam wszystkim
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Hej. Czy w tym wątku dystrybutorzy wózków piszą sami ze sobą?;-))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem posiadaczką tego wózka od 7 miesięcy, także mogę się wypowiedzieć :) Zdecydowałam się na niego, bo po pierwsze zakochałam sie w nim wizualnie- zwrócił swoją uwagę (mam wersje biała ekoskóra), po drugie emmaljunga to firma, która istnieje od lat i ma dobre opinie (nawet mój brat jeździł w wózku tej firmy, a ma obecnie 17l), a kolejną kwestią było to, ze wózek jak to piszą jest kompaktowy- mamy auto z małym bagażnikiem, a wózek mieści się bez problemu.
Co do użytkowania wozka to prowadzi sie mega wygodnie i lekko, jest miękki jak na wózek bez amortyzacji (porównywałam z koleżankami cybex priam i mutsy), tkaninę super sie czyści, wystarczy przetrzeć wilgotna chusteczka. Wózek naprawdę jest dobrze zrobiony jakościowo. Jeśli chodzi o wagę to według mnie jest Ok, nie mam porównania do innych wózków, bo nie zwróciłam w sumie na to uwagi, ale ja wazę 50 kg i bez problemu radzę sobie z nim samodzielnie. Co do cieżko chodzących przednich kół i hamulca to rzeczywiście tez miałam z tym na początku problem, ale to była kwestia psiknięcia wd-40, po tym problem zniknął. Jedyne co mi przeszkadza w wózku to budka na klipsy, tzn trzeba oba rękoma kliknąć, aby ja otworzyć, ale da sie z tym żyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czy ktoś ma może na sprzedaż ten model w opcji 3w1? :) Jeśli tak to proszę o kontakt karolina.jasinowska@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

do góry