Widok

Endodonta/dentysta w Trojmiescie/cala Polska

Witam,
Szukam stomotologa placowki dentystycznej gdzie maja mikroskop pod ewentualne leczenie kanalowe i w razie czego chirurga. Zdjecia RTG etc. Poleccie kogos , moze byc cale Trojmiasto a takze inne miasta. Chodzi o trudny przypadek i endodonte/lekarza gdzie beda chcieli leczyc a nie wyrywac. Chodzi o dwa wplywajace na siebie zeby , trudny przypadek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inni dentysci odeslali mnie z trudnym zebem do Michala Nawrockiego - kiedys przyjmowal przy ul. Szynszylowej, teraz ma rowniez filie przy ul. Czarny Dwor (tam przyjmuje wielu dentystow, ja polecam wlasnie Nawrockiego albo Sas-Wislockiego). Sprzet do obrazowania na miejscu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

na Dąbrowie jest jeden, nie pamiętam jak się nazywa ale przyjmuje też w citymed w Gdyni (On tylko pryw). Odratoywuje zęby, które inni skopali
Jest jeszcze coś na Karwinach, polecono mi panią dr Tusk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

Dobry ginekolog! (172 odpowiedzi)

Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny. ;)

do góry