Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
PIOTR - opinia Serwis super zero problenow znaja sie na swojej robocie, zawsze cos...
~PIOTR
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 marca 2023

Jan - opinia wątek zamknięty Jest okej. Korzystam od lat. Najpierw Fiesta, teraz Focus
~Jan
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

Przegląd serwisowy wątek zamknięty Samochód przyjęty punktualnie na umówiony termin.Miła i fachowa...
~Jarek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

POLECAM! wątek zamknięty Pierwszy przeglad. Bardzo mila obsluga, znizki, proponuja dodatkowe uslugi,...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

NIE POLECAM! wątek zamknięty Byłem w EUROCAR na serwisie olejowym Motorcraft Service, przy odbieraniu auta...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Zmieniłem VW na Forda wątek zamknięty Jak w temacie, generalnie ma się co rozpisywać, ale po prostu kupując Mondeo...
~Tadeusz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

są najlepsi wątek zamknięty miałam ostatnio porównanie w jakości obsługi w innym salonie i z ulgą na...
~nina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

zadowolony wątek zamknięty Mam juz od nich drugi samochód i przymierzam się do trzeciego.A kupowałem od...
~Niuniek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

JAKIŚ ŻART! wątek zamknięty Umówiłem się na przegląd przed zakupowy auta oraz wymianę filtrów, a także...
~FORD
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Eurocar: -Nie polecam serwisu gwarancyjnego poniewaz zawsze znajdą jakąś...
~Niezadowlonyu
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2014

Serwis bez zarzutów wątek zamknięty Serwisowałam samochód (wymiana jakiejś sondy), ceny jak w nieautoryzowanym...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2015

Bez zarzutu wątek zamknięty Focus po przeglądzie 140 tys. W czasie przeglądu mechanicy wykryli grożną...
~Maria
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Polecam.... wątek zamknięty Poszukiwałem samochodu dostawczego. Znalazłem go w Euro-Car w Transit Centru....
~Kronos
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

Kompetentny doradca wątek zamknięty Dzięki panu Karolowi i panu Dawidowi mój samochód udało się naprawić w ramach...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

Dostałem co chciałem wątek zamknięty Szukałem szukałem i znalazłem ciekawy samochód z niezłą znizką. Bezproblemowo...
~Rafał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lipca 2015

polecam wątek zamknięty wycena,termin wizyty,oraz oddzwanianie duzy plus,polecam osobom ktore maja...
~zadowolony nowy klient
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Z serwisu korzystałem od wielu lat i wcześniej nie miałem większych - wątek zamknięty mało tego, byłem przeważnie zadowolony. W ostatnim czasie zmieniłem jednak...
~andrzeja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

OK! wątek zamknięty Dzieki zonie musialem skorzystac z blaharza w Euro-Car (na codzien korzystam...
~Marko
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

Wszystko O.K. wątek zamknięty Jako osoba generalnie średnio zorientowana w tematach "motoryzacyjnych" cenię...
~Szatanek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

Polecam wątek zamknięty Po zakupie auta w ramach gwarancji parę razy byłem. Wszystko sprawdzone jak...
~MM
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
62

postów

44

wątków

do góry