Euro RTV AGD

Sprzęt AGD i RTV Markety elektroniczne

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niemiła obsługa. Sprzedano używany sprzęt! wątek zamknięty Obsługa nie miła. Pomimo mojego zdecydowania na konkretny laptop Pan usilnie...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lutego 2019

Uwaga na obsługę wątek zamknięty Obsługa ma focha, robi łaskę... a na dodatek mija się z prawdą.W trakcie...
~klienka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 czerwca 2018

Uważajcie na obsługę wątek zamknięty Spory wybór sprzętu i jeżeli trafi się promocja to ceny też całkiem...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Nie polecam wątek zamknięty Serdecznie nie polecam Euro RTV na morenie ze względu na obsługę która...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 października 2016

Niekompetencja wątek zamknięty Nie polecam tego sklepu, radzę omijać szerokim łukiem! 5pracownikow na całym...
~Patrycna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lipca 2016

Skandaliczna obsługa !!!! wątek zamknięty Przyszłam do sklepu żeby zakupić żelazko. Nie ma chyba lepszego klienta niż...
~Rozczarowana
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Pani na stonowisku Raty - koszmar!!!!! wątek zamknięty 30 listopada robiąc zakupy miałem okazję być świadkiem, jak można bardzo...
~zdegustowany
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

żenada wątek zamknięty Żenada, reklamację telefonu składam nie wiem który raz, przysługuje mi zwrot...
~srełro
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

Obsługa Fatalna!!! wątek zamknięty Obsluga całkowicie do wymiany, czekalem na pralke 3 dni gdzie miala byc...
~Florek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2014

FATALNA OBSŁUGA!!! wątek zamknięty DRAAAAAMAT!!! Oczywiście telefonu NIKT nie odbiera, a jak pojedzie się...
~Niezadowolony klient!
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Żenada wątek zamknięty Towar niedostarczony przez dwa dni. Brednie opowiadane w BOK , że do Gdańska...
~pinkycat
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Raty 10x0% wątek zamknięty RTV EURO AGD Gdansk Morena, kupno laptopa na raty. Operacja zajela 2...
~niezadowolony
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

kpina wątek zamknięty to sa nie powazni ludzie-wszystkich bym zwolnila-oni zanizaja ocene euro agd...
~kinga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

Zalamany konsument wątek zamknięty Witam. Jestem bylym klijetem tego sklepu. W Grudniu zeszłego roku zakupiłem...
~Riki77
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

NIE POLECAM NIKOMU!!! wątek zamknięty Obsługa bardzo niemiła!!!! No i te raty niby zero zł... jedno wielkie...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 stycznia 2012

UWAGA na raty!!! wątek zamknięty Całkowicie podpisuję się pod poniższym postem, w sklepie RTV EURO AGD na...
~Kuba
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

16

wątków

do góry