Widok

FAJNY LOKAL W GDYNI

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Co prawda wstępny termin slubu to dopiero pierwszy weekend czerwca 2006 roku ale czy ktoś mógłby wskazać mi jakiś fajny lokal na terenie Gdyni ?
Ślub będziemy brali w tym małym kościółku przy Świętojańskiej, wesela jako takiego nie będzie - nie chcę żadnych tańców, przyśpiewek, oczepin i tym podobnych atrakcji - ideałem dla nas i naszych około 50 - 60 gości byłby ładny, niedaleko położony lokal, elegancki, nie bajecznie drogi ale też nie tani a w nim obiad, tort i może jakaś kolacja na ciepło. Myśleliśmy o sali w Hotelu Gdynia ale słyszeliśmy różne zdania. Czy ktoś może nam poradzić ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w RW sa 3 sale: 2 na gorze ze wspolnym korytarzem i lazienkami, 1 na dole - samodzielna. my mamy w tej na dole.

a w Rodizio jest przeciez ta mala salka z boku, jestescie pewni, ze nie ma tam wesela? bo ta sala tez ma wspolny korytarz, WC i szatnie z ta duza sala.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak w tej Róży Wiatrów?
Tez tam planujemy.W zasadzie juz zaklepane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dopiero w czerwcu??
Chyba już w czerwcu, nie wiem czy załatwicie jeszcze fajna salę, myślę że większośc będzie już zajęta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kiedy planujecie? wiesz, wydaje sie, ze bedzie ok, wlasnie w watku o zespole Samba dziewczyna pisala mi o weselu w RW, generalnie spotkalam sie z samymi dobrymi opiniami i nawet fakt, ze odbywaja sie nieraz 3 wesela jednoczesnie jakosc nikomu nie przeszkadzal i nie utrudnial zabawy. Podobno jedzienie dobre i duzo, obsluga kompetentna, wlasciciele witaja mlodych kwiatami na poczatek.... jeden minus, to ze jak nie dogadasz to mozesz dostac kamionkowa, brazowa zastawe (ale maja tez normalna, biala) no i ustal z nimi co do oplaty za WC i szatnie - jak nie wspomnisz nic na ten temat, to sami nie powiedza, ze trzeba placic. troche przegiecie... Ale dogadaj z nimi, ze dasz im te 200 zl wiecej i niech zapomna o oplatach za WC od gosci.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorry nie spojrzałam na rok myślałam że wtym roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
13 sierpnia :) Sala bursztynowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Antracyt - idealne miejsce na około 60osób, mój brat miała tam wesele no i całkiem niedaleko od tego kościółka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hotel :Antracyt" pieknie położony na Kamiennej Górze.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hotelik rzeczywiscie niezlu na wesele, ale raz: widoku nie ma, zaslaniaja drzewa, a dwa: miejsce na max. 50 osob! Bylam tam ostatnio na weselu, bylo 50 osob i ciasno. poza tym uklad sali jest fatalny - 4 ogromne filary, ktore dziela sale na czesc do jedzenia i czesc do tanczenia, a zajmujka strasznie duzo miejsca...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry