Widok

Fajny facet

40 lat.Bezdzietny.Wolny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tyle,że chyba nie jesteś kobietą?;) A ja szukam kobiety.Więc może skup się na obserwacji.Albo usuń wątek;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to zapytaj - a odpowiem;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie nie wiem... :)
Grzeczność nakazuje odpowiadać na pytania, niezależnie od tego czy są one w naszej ocenie bezpodstawne, czy nawet podszyte drugim dnem.
W pewnym wieku nawet wypada mieć zobowiązania. Jakiekolwiek :)

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wiesz...Taka np. pani Ilona zadała mi pytanie.Ja zakładam,że jest ono bezprzedmiotowe.Zainteresowała się faktem,że mam 40 lat i żadnych zobowiązań.A o co mnie zapytała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Założyłeś dość enigmatyczny wątek, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że wydajesz się mężczyzną o sprecyzowanych poglądach ( przynajmniej w pewnych sprawach). Może okazać się, że zostaniesz zasypany pytaniami :)

Poza tym... jak napisał pewien facet w innym wątku "ani gadu gadu, ani mru mru" :))

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajny dla takiej,która ową "fajność" doceni:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do czego fajny??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry