Założyłeś dość enigmatyczny wątek, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że wydajesz się mężczyzną o sprecyzowanych poglądach ( przynajmniej w pewnych sprawach). Może okazać się, że zostaniesz zasypany pytaniami :)
Poza tym... jak napisał pewien facet w innym wątku "ani gadu gadu, ani mru mru" :))