Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
opinia falck wejherowo - wątek zamknięty bardzo miła obsługa piszę tu o Paniach pielegniarkach. minusy tej placówki...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

polecam wątek zamknięty bardzo miła i profesjonalna obsługa
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Pomogli chociaż nie musieli!!! wątek zamknięty Ze skierowaniem do SOR na wykonanie zastrzyku w sobotę i w niedzielę...
~Łucja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

Nigdy w życiu! wątek zamknięty Wczoraj tj 01.03.2015r byłam z 1,5 roczny dzieckiem w tym falcku, moje...
~MonikaW!
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

koszmar wątek zamknięty Falk w Wejherowie to dla mnie kpina. kilka krotnie odwiedzalam. z corka...
~p
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 grudnia 2014

Tragedia, ruda starsza Pani w rejestracji FALCK w Wejherowie. wątek zamknięty Witam serdecznie, mam za sobą bardzo groźny wypadek. Kilka razy dostałem...
~noname
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

Transport Medyczny Falck wątek zamknięty Wielkie podziękowania dla ekipy 309 z wejherowskiego Falck - transport...
~Janeczka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Dziękujemy! wątek zamknięty Miło mi przekazać Państwu wyrazy uznania, jakie należą się Państwa...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

Dno... wątek zamknięty W sobotę w nocy około 00:00 udałam się z 8mc dzieckiem do Falcu (na szczęście...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2013

Wsapniała pomoc wątek zamknięty 21 kwietnia zraniłem się w dłoń, mimo głębokiej rany zlekceważyłem to i...
~Zdzisław
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 maja 2013

Tragedia wątek zamknięty Od 4 godzin próbuję doprosić się jakiegokolwiek lekarza na wizytę domową....
~Hanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

podejscie do pacjenta tragiczne wątek zamknięty W pt wieczor z goraczka 38,5 stopnia, z okropnym kaszlem i bolem w klatce i...
~pacjent
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 grudnia 2012

tragiczna obsługa wątek zamknięty Oczywistym jest,że jeśli wyzywa się karetkę w środku nocy, to sprawa jest...
~ja
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

Odsyłanie do szpitala wątek zamknięty Odmowa przyjazdu karetki z lekarzem do 3-letniego dziecka ze skłonnością do...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2012

Żeby tak wszyscy traktowali pacjenta... wątek zamknięty Po odmowie udzielenia mi pomocy w wejherowskim szpitalu, zrażona do służby...
~alces
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

Transport ( z powrotem) pensjonariusza do szpitala wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu ,podejścia do pacjenta i...
~Pracownik DPS-u
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

czy ktoś wie jak zmusić ich do pomocy wyjazdowej? wątek zamknięty Zgodnie z umowami, jakie posiadają z przychodniami mają pełnić usługi w...
~Tek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

Pogotowie Falck wątek zamknięty Myśle że wielu ludzi leczy sie w Falcku.. ( zwłaszcza wieczorami i w weekendy...
~M
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 grudnia 2010

? wątek zamknięty Dyżurna pani doktor nie rozpoznała u ojca lekkiego udaru niedokrwiennego...
~zła kobieta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 września 2010

primo non nocere - może to dlatego? wątek zamknięty Czytając opinie o "fachowym" podejściu "pracowników" tegoż pogotowia, to...
~wypędzony
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

20

wątków

do góry