Falla

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena - opinia wątek zamknięty Nie ma ci pisać. Wszystko na najwyższym poziomie. Obsługa której mogą...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 stycznia 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Przepyszne jedzenie, miła obsługa i genialna atmosfera.
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

MGT - opinia wątek zamknięty Obsługa klienta jest absolutnie beznadziejna. Zamawiając przez stronę...
~MGT
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 października 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Wszystko ładnie, pięknie. Naprawdę dobre jedzenie. Polecam. Ale czy ktoś może...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 września 2020

Mans - opinia wątek zamknięty Stara falla - dobra jakość Nowa falla - niestety sporo gorzej. Rozpocznijmy...
~Mans
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Kobieta - opinia wątek zamknięty Obsługa bardzo zajęta... znajomymi. Potrawy smaczne, ale zimne i nie były...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lipca 2020

Dorota Biedronka - opinia wątek zamknięty Byłam dwa razy namówiona przez córkę. Pierwszy raz sceptycznie, ale...
~Dorota Biedronka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2020

Za pierwszym razem było niebo w gębie, za drugim już tylko w gębie :) wątek zamknięty Zacznę od tego, nasza ocena 4 jest niejako sygnałem dla właścicieli ,...
~Franek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Marek - opinia wątek zamknięty Jedzenie jeszcze w starej lokalizacji bylo naprawde niezle, w ostatnich...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lipca 2019

Miła odmiana wątek zamknięty Nie będę się rozwijać: jako mięsożerca stwierdzam, że jedzenie wegetariańskie...
~Jolasta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

wielkość lokalu, brak klimatyzacji i porzadnej wentylacji to kpina wątek zamknięty jeśli jest cieplej niż 20 stopni to w środku lokalu jest jak w terrarium....
~bogna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 czerwca 2019

Niestety dramat... wątek zamknięty Na początku byłem gorącym zwolennikiem - dobre jedzenie, przystępne ceny. Z...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lutego 2019

Trochę mi przykro wątek zamknięty Cieszyłem się na dzisiejsze odwiedziny w tym miejscu. Miejsce przyjemne,...
~BM
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2018

Świetna wątek zamknięty Pyszne jedzenie, miła i bezproblemowa obsługa. Co mi się podoba, to to że...
~Rafał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

Smacznie, zdrowo, kolorowo. wątek zamknięty Jedzenie smaczne, porcje ogromne i adekwatne do ceny. Klimat niezobowiązujący...
~DetektywR
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2018

Wspaniałe miejsce! wątek zamknięty Jedyna kuchnia wegańska, która smakuje mi w Trójmieście! Polecam wszystkim -...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Zdecydowanie warto tu zajrzec! wątek zamknięty Trafilam zupelnym przypadkiem szukajac z kumplem miejsca na obiad. Falla...
~morela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

Miłe zaskoczenie, pyszne potrawy i sosy wątek zamknięty Byłem z rodziną na niedzielnym obiedzie, pyszne, super doprawione do smaku...
~miki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry