Widok

Feralne buty New Balance

Czy ktoś mógł by mi doradzić, co zrobić w sytuacji, gdy sklep odrzucił moje odwołanie od reklamacji? Ja już nie mam nadziei, że odzyskam pieniądze. Syn bardzo mnie prosił o zakup modnych butów z literką N, wiadomo że do tanich one nie należą. W końcu kupiliśmy je po promocyjnej cenie 209 zł w firmowym sklepie w Galerii Bałtyckiej. Radość syna niestety nie trwała długo, gdyż po nie całych dwóch miesiącach użytkowania w jednym bucie zrobiła się dziura na palcu!!! Skorzystałam z prawa do reklamacji, którą producent daje na okres 24 miesięcy, ale została ona odrzucona, gdyż w opinii rzeczoznawcy NB powodem dziury jest mechaniczne uszkodzenie - wypalcowanie. Napisałam odwołanie, to przecież śmieszne, że buty renomowanej marki zepsuły się po tak krótkim czasie, syn zakładał je tylko do szkoły, nie były za małe. Czy firmie NB nie zależy na dobrej opinii klientów? Ja całkowicie odradzam zakup butów New Balance, są kiepskiej jakości, w dodatku z zamszowych, czarnych wstawek ściera się kolor. Nie wiem,czy oczernić tę firmę na fejsbuku na przykład, ale boję się konsekwencji. Może rzecznik UOKiK by mi pomógł, jak uważacie? Gdy w butach za 69 zł z CCC zepsuł mi się zamek, bez problemu zostały one naprawione, a tu buty za 209 zł i taka sytuacja. Jestem bardzo zła, że kupiłam te frajerskie buty. Proszę o jakieś rady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.gdansk.pl/bip/urzad-miejski,1564.html
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, choć jestem z Pruszcza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Założyłem że jesteś z Gdańska. Podejrzewam że Pruszcz ma własny odpowiednik urzędnika z linku.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Proszę o jakieś rady.

Na przyszłość: obcinaj synowi paznokcie ;]

--
Witaj dawno nie widziany Crossie!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
No to wychodzi na to ze 90% klientów NB nie obcina paznokci, bo tyle wynosi liczba odrzuconych reklamacji tej firmy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Następnym razem proponuję kupić buty bez literki N , łezki , trzech pasków itd itp i kierować się własnym doświadczeniem i wiedzą , a nie sieczką marketingową zapodaną synowi szczególnie gdy wydatek 200zł jest odczuwalny w budżecie domowym i machnięcie ręką oraz kupno kolejnej pary to jakiś problem. Szczególnie że za 200 zł to można już bez większych problemów dostać porządne sportowe buty z prawdziwej skóry, a nie plastiki robione przez małe żółte rączki. Fakt nie będą miały literki N , ale da się za to w tym chodzić.

Pozostaje teraz próbować dogadać się przez Rzecznika Praw Konsumenta, można powołać swojego biegłego, a potem biegać po sądach , pytanie czy warto ?

Użalanie się w internecie tobie wiele prawdopodobnie nie da, ale jak znajdzie się kilka kilkanaście takich osób jak ty , to może firma zacznie się liczyć z klientem i uczciwiej podchodzić do reklamacji, bo traktowanie klienta w Polsce jest podobne jak w Kongo czy Zimbabwe.

Co do CCC to dobrego zdania nie mam, też odrzucają reklamacje , które powinny być przyjęte, buty robią te same małe chińskie rączki , ale cena fakt niższa. Ja osobiście się zraziłem do tej biedronki obuwniczej i tam nie kupuję.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Prawie wszystko robią małe chińskie rączki. Może powyżej tysiaka znajdzie się perełka ale to raczej rzadkość. Co do butów ze stonki zdecydowanie bardziej polecam lidlowskie ogumienie, wygodniejsze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
miało być małe żółte rączki , bo to też wietnamskie, tajlandzkie i kambodżańskie. ;P

a co do lidlowskich - są pewniejsze , bo tam między fabryką, a konsumentem, Niemiec zatrudnił kontrolera jakości i jak już bierze jakieś buty to wybiera takie żeby jak najmniej bujać się z reklamacjami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj tam, nie chciało mi się Ciebie cytować :P

Grunt, że w lidlowskich więcej przebiegnę, politykę mam gdzieś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> kierować się własnym doświadczeniem i wiedzą , a nie sieczką marketingową zapodaną synowi

A co tu robić, skoro "buty bez literki N , łezki , trzech pasków itd itp" to w środowisku gimbusowym siara i dziecię będzie z tego powodu przesunięte niżej w hierarchii towarzyskiej ?

> znajdzie się kilka kilkanaście takich osób jak ty , to może firma zacznie się liczyć z klientem

Jeszcze mamy Prima Aprilis :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
trzeba mieć siłę przebicia większą niż gimbus :P masz z tym jakiś problem ? ;D

co do Prima Aprilis to się zgodzę - komentarzy nie piszemy 1 kwietnia czekamy do 2-go. ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
> masz z tym jakiś problem ?

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś może raz na zawsze wytłumaczyć mi jak wyrzucać te cudne selfie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Selfie?! Sugerujesz, że TO jest prawdziwe oblicze osoby o nicku wdr??? ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ktoś sugeruje że selfie to prawdziwe oblicze ?
Raczej nowomowa :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tak swoją drogą, gdyby okazało się, że wdr jest znudzoną staruszką, która siedzi w necie i udaje faceta... ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...byłoby jeszcze zabawniej ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A gdybym był młotkowym, w fabryce z młotkiem szalał
to co byś powiedziała, czy coś byś przeciw miała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Guło:

Na Forum było tłumaczone tyle razy, że Milusio i Błyskawicznie Nam Panujący przyszpilił to na topie "o Forum".
Tutorial dla blondynek ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Guła to samica indyka :P

P.S. Na suwaczkach też jest "przepis".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Liczyłam na coś prostszego i szybszego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak masz focie w necie to przed linkiem dodajesz [img] a za
[/img] bez spacji. EOT
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdzam se

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I nie działa :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Really? ;>

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skoro nie zamierzasz pomóc to na co ta przechwałka ? :P

Że blondynką jestem, wszyscy wiedzą, też dzięki Tobie :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i wszystko w temacie, dziękuję :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Skoro nie zamierzasz pomóc to na co ta przechwałka ?

UMIAŁAŚ wklejać obrazki. Nauczyłem cię tego. Na wtórny blond nic nie poradzę :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Umiałam, wątek adminowski mnie naumiał
Czytaj ze zrozumieniem
Nie pytam o wklejanie poprzez fotoo.pl tylko o coś szybszego ? Czy w ogóle można ? a jeśli tak to jak ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Guło:

Woder Ci podał przepis (nota bene: szacun za kanciaste kawyczki!)
{img} url {/img}
Nawiasy kanciaste
url - link do obrazka (samego obrazka, nie strony!)

Jeśli chcesz wkleić własne zdjęcie (nie z Neta), to musisz się posiłkować jakimś serwerem zdjęć np. fotoo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak to mówią , wszystko jest w internecie jak czegoś nie ma to nie istnieje ;)

zatem znajdujesz fotkę , klikasz na niej prawym przyciskiem myszy (prawy jest tu kluczowy), wybierasz pokaż obrazek , jak obrazek się pokaże zaznaczasz wszystko co jest w pasku zadań i kopiujesz do schowka Ctrl+C , potem w poscie na forum piszesz te znaczniki img w nawiasach kwadratowych co u góry napisałem , a pomiędzy nimi wklejasz to co zapisałaś do schowka Ctrl+V i po sprawie... jaśniej nie umiem. ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sadyl hmmm ... to do mnie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie do ciebie, do Ilony- ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i się udało, dzięki panie wdr :)

Magiczne słowo a ile wnosi :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
niezły ze mnie nauczyciel ? - mam cierpliwość ;)

teraz sobie pomyśl jakich rzeczy mógłbym cię w łóżku nauczyć ;]]]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszysz te salwy śmiechu czy może wiek już nie ten ? :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jadzia? Tak mi się skojarzyło:

http://www.youtube.com/watch?v=UAaW1BUSPP8
"umrzeć z dodatnim saldem konta, to odejść z tego świata w hańbie"
sandy allan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy teraz takie społeczeństwo, że wszystko kupi, nawet buty ze skóry z węża strażackiego z dziurą. Ważny szczegół metka z ceną musi być widoczna. Proponuję po odrzuceniu reklamacji nacisk położyć na lansowanie wśród młodzieży obuwia z dziurą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ wkurzona

Opinia rzeczoznawcy nie ma tu nic do rzeczy. Jest niewiarygodna, bo została wykonana na polecenie sklepu, jak sie domyślam. Zniszczenie nastąpiło w wyniku normalnego użytkowania, a nie w związku z włożeniem buta w młocarkę, wiec argument o uszkodzeniu mechanicznym jest bzdurą.

Poza miejskim rzecznikiem jest jeszcze inspekcja handlowa. Jezeli wszystko okaże sie bezskuteczne, pozostaje sąd. Miejski rzecznik pomoże w napisaniu pozwu do sądu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
mój ojciec miał kiedyś problem z butami, co prawda z ccc ale sytuacja podobna- sporo zapłacił a buty rozpadły się po miesiącu. oni zawsze piszą, że to uszkodzenie mechaniczne ale ojciec szedł w zaparte i pisał reklamację za reklamacją aż w końcu 23-cią mu uznali ;) może warto spróbować, napisanie na facebooku też może pomóc- wystawiłam już kilka negatywnych opinii niektórym firmom, reakcje były różne (czasem przepraszali i rekompensowali a czasem wypierali się wszystkiego i jeszcze próbowali moją winę udowodnić) ale nie będziesz miała z tego żadnych konsekwencji prawnych więc próbuj ;)

a co do tych wszystkich komentarzy, że lepiej kupować buty bez znaczka itp... nie wiecie co się teraz dzieje w szkołach, jak bardzo dzieciaki są alienowane z towarzystwa i wyśmiewane jak nie mają tego, co ma większość (a teraz panuje wielki szał na new balance i nike). jasne, to głupota ale jeżeli nie da się z czymś walczyć to przynajmniej można choć trochę się dostosować... poza tym co ma biedny rodzic zrobić...albo wyłoży kasę albo będzie słuchał jak przez niego dziecko ma przewalone w towarzystwie ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
są takie spotkania rodziców, jak wywiadówki i chyba warto temat lansu w szkole poruszyć. Kiedyś były mundurki i nie chodzi mi o komuną, ale o powrót do normalności
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz też są mundurki. Giertych wprowadził ... i była to bodaj jedyna mądra rzecz, jaka w życiu zrobił.
A o presji środowiska już pisałem powyżej. Znam troszkę szkolne realia :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie, mundurków już dawno nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zależy od szkoły, moje dzieci noszą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
...aaa dwójkę masz, a to i tak mi nie zawęża wyników na sympatii. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:P

Określenie "dzieci" nie oznacza dwójki, a może mam siódemkę? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie masz 2-kę , dwójka to nic nadzwyczajnego taki standard, jakbyś miała 7-kę , to już byś się dawno pochwaliła "wykorzystując" ich w jakiejś "argumentacji własnych poglądów na forum" ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>moje dzieci noszą.

A moje nie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
trudno żeby koty w mundurkach chodziły...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, to wcale nie jest trudne. Wystarczy chętny kot i zgrabny mundurek ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
... i bezdzietna znudzona panna, a wtedy nie dość że kot będzie w mundurku to jeszcze będzie umiał maszerować na dwóch łapach. ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
@ mój ojciec miał kiedyś problem z butami...

Sekrety rodzinne... czasem lepiej gdy zostaną w rodzinie ;)

P.S.
ciacho nie miej mi za złe, ale odnoszę wrażenie jakbyś w dzieciństwie miała kontakt tylko z dorosłymi - babcia zamiast przedszkola, dziadek zamiast placu zabaw z rówieśnikami, a rodzice zamiast zabaw z kuzynostwem, a jak cię wzięli na imieniny c*otki to siedziałaś cały czas przy stole z dorosłymi słuchając rodzinnych historii ?! Taka swego rodzaju rodzinka Adamsów ? ;] W której wyrosła 23-latka z 20 letnim doświadczeniem życiowym. ;P

lol - c*otka jest cenzurowana na forum, w takim razie wujka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2x latki kiedyś były statecznymi żonami i matkami. G*wniarami są od stosunkowo niedawna.
Ciacho podtrzymuje tradycję. Jest wyjątkowo (relatywnie do rówieśnic) dojrzałą młodą kobietą.
Iśka doskonale to ujęła.

A tobie żal d.. ściska, że nie leci na twój polot :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
z powodu braku jakichkolwiek celów ( tudzież nadziei ;] ) związanych z wypowiadaniem się na forum, żaden żal mi d..y nie ściska ;) , ale nie widzę też powodu dla którego miałbym się powstrzymywać od kąśliwych komentarzy, gdy coś kłuje mnie w oczy, tylko z tego powodu że dziewczę merda ogonkiem do sadyla :P.
Taka rola "złego gliny" , aby ułatwił sprawę temu "dobremu glinie" - mam tylko nadzieję że bezproduktywnie tego nie robię ;].
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> tylko z tego powodu że dziewczę merda ogonkiem do sadyla

Czy ja się ciebie czepiam, kto do ciebie macha ogonkiem?
Czy w ogóle mnie to interesuje?

Pisałem ci to N razy: zajmij się sobą i ogarnij to co macha do ciebie.
Zdrowszy się poczujesz a i Forum na tym zyska ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie przekonałeś mnie :P nadal te merdające i nie merdające będę traktował jednakowo. :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O ja cierpię dolę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@ wdr:
>z powodu braku jakichkolwiek celów ( tudzież nadziei ;] ) związanych z wypowiadaniem się na forum
>Taka rola "złego gliny" , aby ułatwił sprawę temu "dobremu glinie" - mam tylko nadzieję że bezproduktywnie tego nie robię ;]

To w końcu masz jakiś cel, tudzież nadzieję, czy ich nie masz? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakichkolwiek celów - względem swojej osoby, względem innych, każda wypowiedź ma coś na celu. Prawie każda ... ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drogi wdr, sekretów rodzinnych nie zdradzam, ot, mam cudowną rodzinę i gdzieś czasem o niej wspominam, jak każdy zdrowy człowiek, który ma rodzinę. nie wiem czy ty swoją po prostu nie możesz się pochwalić czy nie chcesz- nie wnikam... w każdym razie uszanuj to, że inni mają na to ochotę :)

mam także nadzieję, że ty nie miałeś żadnego "kontaktu" z dorosłymi w dzieciństwie ^^

cóż, jako jedynaczka mieszkająca na osiedlu, na którym równolatki paliły papierosy i piły alkohol bo miały rodziców alkoholików faktycznie przebywałam więcej wśród dorosłych aniżeli wśród dzieci...może dlatego też wyrosłam na szanującą się, w miarę dojrzałą kobietę a nie na degenerata bez ambicji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety ja też kupiłam, bo syn bardzo chciał, bo taka moda. To jest jakiś koszmar nie buty i za takie pieniądze. , tak bolały go stopy, że zmądrzał i kupiliśmu inne Asics -polecam.

Osatatnio dowiedziałam się od młodego sportowca i fizjoterapełty ,że N są poprostu szkodliwe dla stóp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"tak bolały go stopy, że zmądrzał i kupiliśmu inne Asics -polecam."
dobre:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trza by to rozpropagować...

"Buty New Balance poniosą Cię drogą do Mensy" :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
... może miększy plastik ?! ... albo cudo techniki srebrna nitka +20 do lansu i -1 smrodu po całym dniu chodzenia ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@wkurzona

wygooglaj rzeczoznawcę od butów blisko Ciebie

podejdź do niego - oni za darmo robią ocenę stanu butów

jeśli będziesz chciała tą opinię na piśmie - dopiero wtedy płacisz jeśli się nie mylę (wielu tak robi)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z butami pomaga Inspekcja Handlowa w Gdańsku, ul. Konopnickiej 4, Wydział Ochrony Konsumentów. Ze strony http://www.ihgd.pl można pobrać wniosek konsumenta o wszczęcie procedury mediacji, wypełnić ten wniosek, dołączyć skan dokumentów związanych ze sprawą i przesłać mailem na ich adres. Odwołań do sklepu nie ma co pisać, na pewno swojego zdania nie zmienią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ferAlne czy ferElne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co najwyżej fElerne ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do wkurzonej. Można zrobić dziurę w bucie tam gdzie palec bo sama należę do tej grupy ludzi. Kiedyś też reklamowałam buty z tego powodu i też odrzucona reklamacja. Sprawdziłam pozostałe buty bo nie mogłam uwierzyć że to ja. Okazało się ze we wszystkich butach było wyżłobienie w środku niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może następnym razem trzeba kupić rozmiar większe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... a wolną przestrzeń wypełnić pianką montażową... ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma jak własne doświadczenie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś insynuujesz ? ;P To ja też coś zainsynuuję ...

Ilona - ale wygodnie się tobie chodzi nie narzekasz ? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Coś insynuujesz ? ;P
A czegoś się obawiasz ? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pierwsze, felerne, macie rację, szybko pisałam nie zwracając uwagi na błędy. Dziękuję wszystkim za opinie, nie sądziłam, że mój watek tak się rozwinie, chociaż wiele osób uczyniło tutaj kiermasz potyczek słownych niezwiązanych z tematem. Bez sensu jest nosić odwołania do sklepu, bo z pewnością rzeczoznawca działa na zlecenie sklepu i w jego interesie jest nie uznawanie reklamacji.
Niestety młodzież ulega wpływom mody i trzeba znać umiar, jednak nie sadzę, by dotyczyło to tylko dzieci, wielu z nas dorosłych też poddaje się trendom i kupuje oryginalne buty, pewnie też chodzicie w adidasach i innych tego tego typu, dlatego ja spełniłam marzenie syna i kupiłam mu New Balance, które okazały się niewarte ceny. Najśmieszniejsze jest to, że syn chciał kupić je z internetu, a ja mu to wybiłam z głowy tłumacząc, że to podróbki, które szybko się zepsują i zostaniemy z niczym, a tymczasem te niby oryginalne z oryginalnego sklepu w Galerii Bałtyckiej przedziurawiły się na palcu po miesiącu. Nie, nie !!!!!! nie były za małe, a syn ma obcięte paznokcie, bo ktoś tu sugerował inaczej, jakim cudem skarpety nie były dziurawe na palcu, a buty tak? Niestety buty były synowi potrzebne, na zakup nowych nie było mnie stać, miałam już dość kolejnego czekania, zaniosłam buta do szewca, który zakleił dziurę, przeszył za 15 zł, mam nadzieję, że choć trochę jeszcze posłużą. Niemniej jednak ja nie polecam butów New Balance, stanowczo odradzam ich zakup w sklepie w GB. Acha, jeszcze ktoś napisał, że w szkole powinny obowiązywać mundurki. Wyobrażcie sobie, że ja chodziłam do Zespołu Szkół Morskich w Nowym Porcie i przez 4 lata nosiłam marynarski mundur, granatową bluzę i spódnicę. Myślicie, że mimo tego, nie było w szkole rewii mody? Widać było, której dziewczyny rodziców stać było na więcej, niż pozostałych, oryginalne adidasy lub nike były normą u niektórych, do tego złote pierścionki, zegarki, fryzury itp.,a pod koniec lekcji zakładano a jakże oryginalne levisy, a mundur lądował w plecaku. Pamiętam, że wtedy na topie były martensy, szczególnie żółte, za kostkę, komicznie to wyglądało do spódnicy zawiniętej w pasie w rulon, by nogi pokazać ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"nie sądziłam, że mój watek tak się rozwinie"
po prostu nie mamy co robić więc siedzimy w wątku o popsutych butach :D

na przyszłość syn będzie wiedział, że nie kupuje się butów typu adidas/new balance/nike czy innych do chodzenia ;)

do biegania są specjalne dedykowane adidasy ;)
do chodzenia na co dzień również... np. fly london, partenope...

może nie jest to zbyt młodzieżowe, ale buty wystarczają na lata, a dodatkowo z noszenia butów innych niż adidasy płyną najróżniejsze inne benefity ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
szewc bez honoru jak naprawia buty z plastiku ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli sklep odrzucił Twoja reklamacje zawsze możesz udać się do rzecznika praw konsumenta w urzędzie miasta,w którym mieszkasz.Udzieli Ci darmowej porady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzedawca odrzucił Twoją reklamację? Teraz my możemy Tobie pomóc. Prześlij do bezpłatnej oceny Twoją sprawę: zdjęcia wady, opis wady, zgłoszenie reklamacyjne praz odpowiedź sprzedawcy poprzez łatwy formularz kontaktowy: http://wegner-rzeczoznawca.pl/?konto
Bezpłatnie w ciągu kilku dni odpowiemy czy warto dalej walczyć!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (770 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Detektyw - wywiad gospodarczy (3 odpowiedzi)

Szukam pomocy detektywa, który będzie w stanie dla mnie wykonać wywiad gospodarczy pod kątem...

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

do góry