Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo dobrze i tanio! wątek zamknięty Wpadłam przypadkiem, zostałam na dłużej. Miła obsługa i przepyszny krem z...
~Ona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lutego 2019

Super tanio! wątek zamknięty Byłam w weekend na ul. Długiej w Gdańsku, zobaczyłam, iż Cafe FERBER zmieniło...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 marca 2018

fatalna obsługa wątek zamknięty Właśnie wróciłam z Cafe Ferber oburzona zachowaniem kelnerki. Stawiając na...
~Hanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Idealne jedzenie wątek zamknięty Lokal oferuje naprawdę świetne jedzenie. Byłem kilkukrotnie i za każdym razem...
~zachwycony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Porażka wątek zamknięty Byliśmy z partnerem w ubiegłą sobotę wieczorem. Zamówiliśmy herbatę, wino...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Do lokalu przychodzę z chęcią, niestety obsługa niechętna. wątek zamknięty Miejsce, wystrój, propozycje w menu gwarantują miło spędzony czas. Jednakże...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2013

przyzwoity lokal wątek zamknięty Główną zaletą miła, szybka obsługa. Dalsze to bardzo dobra lokalizacja-...
~am
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

moja opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi bardzo mila sympatyczna bez zadnych...
~Joanna Żak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 maja 2012

Mieszane uczucia wątek zamknięty Patrzę na opinie niżej o obsłudze i trochę się dziwie. Bo bywam tam dosyć...
~dash
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

uwielbiam kawiarnie Ferber w Gdansku! wnetrze i ogrodek wątek zamknięty pub w Sopocie moze juz mniej, ale tez tam milo
~p
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

Polecam Wszystkim..... wątek zamknięty Wystrój extraklasa(w Londynie i Berlinie takich nie ma) ,menu bogate i...
~Trebor
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 września 2011

gdanszczanin - opinia wątek zamknięty capucino waniliowe okazało sie że jest z cukrem waniliowym do pieczenia i do...
~gdanszczanin
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 marca 2011

Obsługa masakryczna! wątek zamknięty Powiem szczerze, że to co spotkało ostatnio mnie i moich znajomych przechodzi...
~niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

Beznadzieja wątek zamknięty Byłam pierwszy raz i ostatni. Obsługa zachowała się wobec mnie i moich...
~asia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 maja 2011

co za porażka :-( wątek zamknięty W końcu po wielu próbach udało się zorganizować spotkanie z koleżankami z...
~żuczek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 maja 2011

jakoś zawsze tu wracam :) wątek zamknięty Począwszy od samego otwarcia jestem fanką Ferber Cafe. Czasem czuję przesyt i...
~Poszukująca wrażeń
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 maja 2011

idealne miejsce do spotkań wątek zamknięty takich właśnie miejsc brakuje na naszej gdańskiej starówce! obsługa jest...
~miaka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

Beznadziejna obsługa wątek zamknięty Przychodziłam tam parę razy z chłopakiem we wrześniu. Raz kelnerka na moich...
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

kawa super wątek zamknięty Odwiedzam regularnie Cafe Ferber i uważam że kawy i desery sa super...co do...
~de vito
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2010

MASAKRA ! wątek zamknięty Zamówiłam lody Boski orzech...jem a Tu nagle ZŁAMAŁAM SOBIE ZĘBA NA PÓŁ ! (...
~zła
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

35

wątków

do góry