Fitness Klub Zdrofit

Siłownie i fitness kluby

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 33

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mama Asia - opinia wątek zamknięty Naprawcie niedziałające prysznice (z powodu awarii ciepłej wody, zepsutego...
~mama Asia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 lipca 2020

Klima wątek zamknięty Albo na siłowni oraz w szatni nie ma klimy albo jest zbyt słaba, w porównaniu...
~.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 czerwca 2019

Nie polecam wątek zamknięty ciasno,warynki higieniczne słabe, na niektóre zajęcia upychanie nogami,...
~MMM
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

Wybaczam niedociagniecia za opieke na dziecmi :) wątek zamknięty Dzisiaj bylem tu pierwszy raz. Przyciagnela mnie opieka nad dziecmi w czasie...
~Michał Osiecki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2018

Ciasnota i duchota!!! wątek zamknięty Właściciele powinni się zastanowić nad wprowadzeniem zmian sanitarnych! Na...
~.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Sauna w szatni wątek zamknięty Jest to fajny fitness club ale... szatnia męska jest CIASNA i DUSZNA,...
~lubiefitnes
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 października 2017

nie warto wątek zamknięty Ciasnota w szatni to dramat!
~maniek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Opłaty- fatalny sposób wątek zamknięty Tu za karnet płaci się dając polecenie zapłaty. Jeśli bank nie prześle...
~lupa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Recepcja wątek zamknięty Na recepcji Pani mało przyjemna (długie czarne włosy) moja pierwsza wizyta w...
~Mania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Tak sobie wątek zamknięty Ciasno w szatni, brak klimatyzacji, brak wentylacji
~niron
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Nie polecam wątek zamknięty Z siłowni skorzystałem w godzinach porannych. Na obiekcie kilkanaście osób...
~Bartek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2016

nie polecam !!!! wątek zamknięty słaba klimatyzacja, bardzo dużo ludzi po poludnu brak miejsc do cwiczen no i...
~ja
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Duży zawód wątek zamknięty Pomieszczenia bardzo słabo wentylowane, podczas ćwiczeń przecieka dach,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2016

CIASNO!!!!! wątek zamknięty Drogie Panie, jeżeli zależy Wam na korzystaniu z zajęć grupowych, to...
~b
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2016

Co najwyżej średniak... wątek zamknięty Dużo szumu przed otwarciem, długie oczekiwanie i zawód podczas pierwszej...
~-+-
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry