Widok
Serdecznie Wam dziękuję za życzenia, nie spodziewałam się aż takiego odzewu :-) Zdjęcia robił kumpel, niby amator... , a przecież pieknie wyszły. Super fotografuje zwierzęta, a myślę, że nas - ludzi także :-) Polecam go i jeśli ktoś chciałby na niego namiary, to proszę o maila.
Poza tym chciałabym Wam wszytskim foremkom serdecznie podziękować, szczególnie tym Czerwcowym, Kawom, With oraz wielu, które są dla mnie anonimowe, a nawet nie wiedzą jak wiele pomogły. Za Waszych czasów duuużo się dowiedziałam. Dziękuję raz jeszcze
Poza tym chciałabym Wam wszytskim foremkom serdecznie podziękować, szczególnie tym Czerwcowym, Kawom, With oraz wielu, które są dla mnie anonimowe, a nawet nie wiedzą jak wiele pomogły. Za Waszych czasów duuużo się dowiedziałam. Dziękuję raz jeszcze
Jestem spoza Trójmiasta, więc raczej nie sądzę, że przyjechałabyś do mojej fryzjerki. Na maila wyślę Tobie fotkę mojej próbnej fryzury, więc będziesz mogła poprosić, by ktoś spróbował podobną zrobić również Tobie.
Mam fatalne włosy do układania, więc pod suszarką siedziałam pełną godzinę - włosy pokryte pianką, i duuużą ilością lakieru. Fryzura przeżyła wesele, moje godzinne siedzenie w wannie przed poprawinami i resztki fryzury widać na zdjęciach poniedziałkowych, to te na koniu.
Mam fatalne włosy do układania, więc pod suszarką siedziałam pełną godzinę - włosy pokryte pianką, i duuużą ilością lakieru. Fryzura przeżyła wesele, moje godzinne siedzenie w wannie przed poprawinami i resztki fryzury widać na zdjęciach poniedziałkowych, to te na koniu.

















