Widok

Fryzjer RETRO ATELIER we Wrzeszczu - proszę o opinie

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Jakie są Wasze opinie ? Warto zaryzykowac strzyżenie i koloryzację ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jakie ryzyko masz na myśli? Tam nie ma żadnego. Wszyscy pracownicy są świetni. Ja czeszę się u pani Wiesi i zawsze wychodzę bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dzięki za info, tym bardziej że moje ostatnie doświadczenia z fryzjerami były dość .... traumatyczne ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a jak ceny ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dość wysokie! jakbym miała iść drugi raz to musiałabym obrobić bank!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
to znaczy ........ ???? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam u p. Wiesi, za pasemka (jeden kolor, włosy do pół szyi), krótki zabieg regenerujący, podcięcie zapłaciłam 200 zł. Drogo! Kolor trochę niedokładnie nałożony, przez co wyglądałam jakbym miała ponad cm odrost. Ogólnie polecam, chociaż ochy i achy jakie słyszałam wg. mnie trochę przesadzone.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Teraz w salonie pracuje oprócz p. Wiesi pani Krysia i powiem szczerze, że masakra-byłam raz i o jeden raz za dużo. Cena wysoka, a siedziałam na fotelu może z 15 minut. Oczywiście panie miłe, ale co mi po tym skoro po ostrzyżeniu nie zostałam zapytana ani razu czy mi się podoba, czy może coś poprawić...Pani Krysia wysuszyła włosy suszarką i wzięła do ręki prostownicę oczywiście nie pytając czy chcę mieć proste czy kręcone włosy i zaczęła je kręcić na prostownicy-włosy mam długie, więc nie widziałam co robi za moimi plecami z nimi-jak zobaczyłam efekt, to słowa nie mogłam wydusić z siebie, zapłaciłam i wyszłam, choć żałuję, że nie pokazałam im jak wyglądają loki i sama nie zrobiłam sobie... Wielkie modelowanie i kręcenie włosów, a efekt jakbym wstała z łóżka i zapomniała się uczesać-włosy powyginane w różne strony i absolutnie loków to nie przypominało-zgarnęłam je na bok, schowałam pod kurtką i wyszłam, bo nie chciałam,żeby panie robiły cokolwiek więcej. Nie wspomnę o tym, że poszłam podciąć włosy ze względu na rozdwojone końcówki i cięcie nie było złe, ale co mi po tym, skoro chwilę później podczas czesania włosów, gdy tylko się zaplątały, to p. Krysia nie miała na tyle cierpliwości, żeby delikatnie je rozczesać, tylko je szarpała, a ja tylko słyszałam jak się urywają. Pełen brak profesjonalizmu! Totalna klapa!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10
Witam,
Bardzo nam przykro z zaistniałej sytuacji. Dla każdego klienta poświęcamy więcej niż wynikające z Pani opinii 15 min. Uważam, że uwaga co do poświęconego czasu i braku profesjonalizmu jest krzywdząca (tym bardziej,że z opinii wynika iż strzyżenie było poprawne).
Jeśli chodzi o stylizację końcową, być może p.Krysia nie zapytałam w jaki sposób mają być ułożone i sama zdecydowała.Za to przepraszamy.
Przykro nam, że nie zareagowała Pani w salonie.Uczesanie zawsze można zmienić. Mogła Pani porozmawiać z p. Krysią w trakcie usługi. Na pewno znalazłoby się wyjście z tej nieprzyjemniej sytuacji.
Normalnym jest iż klienci w trakcie usługi sugerują jakieś zmiany, modyfikacje, ale nie skutkuje to tak przykrą opinią na forum.
Z mojej strony chciałabym zaprosić Panią na wizytę. Obejrzę włosy i proponuję pielęgnację z modelowaniem

Pozdrawiam,
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 10
Bardzo mi sie podoba Pani podejście! Fajnie ze Pani tu czyta forum i bierze na przysłowiową klatę to co tu jest napisane. Nie byłam nigdy Pani klientką ale cenię sobie taki profesjonalizm. Uważam ze go Pani posiada co wynika z wyżej napisanego postu. Nie każda by sie na to odważyła. Post jest grzeczny, za swoje błędy Pani przeprosiła(wszyscy je popełniamy) i jeszcze proponuje Pani dodatkowy zabieg na włosy! BRAWO! Jestem zachwycona postawą ! Myślę ze watro do Pani chodzić na zabiegi bo tylko z ludźmi z takim podejściem można dojsc do porozumienia ! Moja wiara w ludzi wraca! Dziekuje Pani, Pani Wiesławo :))))
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Bo Pani Wiesia to nie tylko najlepsza fryzjerka z jaką miałam do czynienia w swoim 30 letnim życiu ale też najfajniejsza fryzjerka. A jestem osobą delikatnie mówiąc wymagającą zarówno jeśli chodzi o jakość usług i w stosunku do ludzi ogólnie i wcześniej nigdy wychodząc od fryzjera nie byłam do końca zadowolona. A od Pani Wiesi owszem i to zawsze. Z czystym sercem polecam. Każdy, któremu do tej pory Ją poleciłam, był tego samego zdania. I jeśli chodzi o cięcie i koloryzację (przede wszystkim koloryzację - Pani Wiesia doradzi ci jaki kolor będzie najlepszy i ma do tego świetne oko) i układanie włosów. Kobieta ma "to coś" w rękach, talent po prostu i serce do pracy. Poza tym nie narzuca się z rozmową kiedy nie ma się na nią ochoty, jest taktowna i inteligentna. Generalnie salonik pierwsza klasa :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7
Przeprowadziłam się do Gdańska kilka miesięcy temu i nie miałam najmniejszego pojęcia gdzie udać się do fryzjera, wybór padł trochę intuicyjnie na Retro Atelier we Wrzeszczu. I intuicja mnie nie zawiodła. Profesjonalna usługa, bardzo przyjazna atmosfera - gorąco polecam. Ja robiłam ombre i wyszłam z uśmiechem na twarzy. Dodatkowo zapisałam na wizytę swojego faceta, który nie mógł się uporać ze swoimi włosami i również wyszedł bardzo zadowolony - mam wrażenie, ze od dawna nie był tak zadowolony ze swoich włosów :) Miejsce godne rekomendacji. Ja będę tam wracać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
A jak ceny? Za strzyzenie z modelowaniem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zależy od długości włosów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Moda plus size (8 odpowiedzi)

Słyszałam o fajnym sklepie plus size na fejsie...

leczenie trądziku (113 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

Dobrej jakości ubrania (21 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...

do góry