Fusion Sushi

Sushi Jedzenie na wynos

Gdańsk, ks. Leona Miszewskiego 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia wątek zamknięty Pięknie podane, śwież i smaczne. Uwielbiam sushi w tempurze i w Fusion Suski...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 listopada 2020

Zamówienie z dowozem wątek zamknięty Wczoraj zamówiłam sushi przez portal pyszne.pl zaznaczyłam, że ma być...
~V
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobre sushi, szybko podane. Gratis dostałam przystawkę. Co do obsługi...
~Ilona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Beznadziejna obsługa, dobre sushi wątek zamknięty Obsługa bardzo mnie zawiodła, 15 min czekaliśmy na przyjęcie zamówienia...
~Elcia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lutego 2017

Niestety nie polecam, bardzo słabo wątek zamknięty 1. Nieprzyjemny duszący zapach w lokalu, prawdopodobnie nieodpowiednio...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

co to ma byc!! wątek zamknięty Pierwsze zamówienie w tej restauracji na wynos i juz faux pas... Przepływ...
~rt
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Najlepsze Sushi w 3miscie wątek zamknięty Najlepsze Sushi w 3miescie!! Polecam sprawdzić samemu bo każdy może pisać...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 października 2015

Dobre i tanie wątek zamknięty Dobre i stosunkowo w przystępnej cenie. Mam nadzieję że właściciele szykują...
~Bronek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2015

super noc sushiżerców wątek zamknięty miałam przyjemność uczestniczyć wczoraj w wydarzeniu noc sushi. sprawa jak...
~Lena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2015

BARDZO SŁABE wątek zamknięty Rozpadające się niektóre kawałki, ryba nie pierwszej świeżości, grillowany...
~Alice
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

personel na niskim poziomie bez taktu i klasy wątek zamknięty Byłam dziś z mężem na sushi a chodzimy tam często tzn chodziliśmy bo już...
~Lekarka
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

Serdecznie nie polecam. wątek zamknięty Do tej pory korzystałam z restauracji w Oliwie, co bardzo sobie chwaliłam....
~Aga
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2013

Nie polecam wątek zamknięty mimo pustego lokalu dlugi czas oczekiwania na kelnera, ceny zbyt wysokie w...
~Ela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2013

smaczne i sycące wątek zamknięty Bardzo smaczne sushi w dużych rozmiarach - człowiek nie wyjdzie głodny. Miła...
~Clio
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

dla mnie ok wątek zamknięty z ciekawości odwiedziłam to miejsce i większych uwag nie mam. Było miło i...
~Gonia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2013

polecam wątek zamknięty obsługa fajna i pomocna, kucharz (jak na taki "slow" ;) ) bardzo szybko...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry