Gabinet Chiropraktyki i Rehabilitacji

Rehabilitacja

Sopot, Bolesława Chrobrego 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Goraco polecam wątek zamknięty Mam problemy Z kregoslupem od roku wskutek wypadku przy pracy jakiego...
~Rafal
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Pan Paweł Tyka - najlepszy fizjoterapeuta i chiropraktyk ! wątek zamknięty Wszystkim, którzy zmagają się z jakimikolwiek bólami kręgosłupa, pleców...
~Izabela
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

czuję się rewelacyjnie wątek zamknięty Do Pana Pawła trafiłam z bólem kręgosłupa rok temu. Ból minął bardzo szybko,...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Na pierwszą wizytę do Pana Pawła trafiłam z silnymi bólami kręgosłupa...
~Kate
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 stycznia 2017

Polecam! wątek zamknięty Po 3 LATACH codziennego bólu, Pan Paweł pomógł juz przy pierwszej wizycie....
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Polecam !! wątek zamknięty Od lat cierpiałam na silne bole kregosłupa lędzwiowego. Leki przeciwbólowe i...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam pana Pawła. Duża ulga w bólach "krzyża" nastąpiła już po...
~Anita
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie Polecam Pana Pawła, świetny specjalista. Bóle okolic szyi i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

nie polecam wątek zamknięty Pan Paweł nawet sam nie potrafi przewidzieć efektów swoich działań. W...
~pseudo Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 marca 2016

Marcin - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam pana Pawła, ponieważ to prawdziwy specjalista, który zna się...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Jacek - opinia wątek zamknięty Polecam każdemu, kto ma bóle kręgosłupa. Od pół roku cierpiałem na rwę...
~Jacek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry