Widok

Galeria sukien :)

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:

Dziewczyny może wklejmy nasze suknie ślubne, może kogoś to zainspiruje :)

http--img402.imageshack.us-img402-2699-303bq7.jpg

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetnie wkleiłam moją, hi, hi, chyba zapomniałam jak to się robi :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o jacie!!!! zabiłaś mnie tą suknią, koniecznie muszę Ciebie w niej zobaczyć :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomogę i wkleję Twoją suknię :)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki bardzo :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Donatella - extra! Robi wrażenie!

A to moja...
URL=http://imageshack.us]image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piękna, taka z klasą :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny ten watek to swietny pomysl. Wkejajacie tu swoje suknie, to na pewno nam (tym dziewczynom ktore jeszcze nie wybraly) pomoze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A oto moje sukienusia :) mam nadzieje że dobrze wkleję zdjęcie :)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to moja model cybeline-saline

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do DIX - sukienka jest naprawde ladna i do tego bardzo orginalna ,powiedz bedziesz ja szyła czy kupujesz zagranica?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
suknia kupiona - za granica:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dix - pieeekna ta twoja suknia!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje magnesh:)
tez bardzo mi sie podoba...jestem wysoka wiec calkiem niezle lezy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
swietna jest ! bardzo bym chciala zobaczyc,jak na tobie wyglada,bo na modelkach - to wiadomo;)zawsze mi sie podobaly suknie"troszke inne niz wszystkie",a ta zdecydowanie przyciaga wzrok!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale Twoja papilio, tez nalezy do tych, co zapadaja w pamiec, jest piekna...wiadomo jednak, na zywo zawsze inaczej...niz na zdjeciu i to katalogowym...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dziekuje za mile slowka - mam nadzieje,ze niedlugo poogladamy zdjecia tych sukien juz na sobie,a nie na modelkach;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja sie przy waszych nie umywa niestety nie wkleje


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MAdziu nie mów tak masz bardzo ładną sukienkę więc wklej :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie no ładna dla mnie ale przy waszych sie nie umywa


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mów tak każda sukienka jest ładna i twoja jak to powiedzieć umywa się do naszych więc nie bądź taką pesymistą i ją pokaż bo jest bardzo ładna a już nie wspone że sama ją szyłaś więc naprawde jest się czym pochwalić :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja wkleje,bo od stycznia jestem jej wierna i juz jest mojaimage image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba nie weszlo wszystko
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oki na prośbe Gabi

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i co śliczna suknia magda :) gdybym ja miała tyle zdolności co ty ahhh można pomarzyć :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pmagdalena masz wyjątkową i piękną suknię! Marudo Ty jedna ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki dziewczyny :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia, po Twoich słowach to ja się nad moją wspaniałą zaczęłam zastanawiać :)
Ale miała być galeria sukien :) Nie galeria sukien z salonów., co? :) :) :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no fakt prawda


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o jaki miły wątek:) to i ja wstawie swoja:

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To moje cudenko ktore juz ponad rok temu mialam na sobie,nie zamienilabym jej na zadna inna chociaz wiele sukienek mi sie podoba

http://www.davidsbridal.com/bridal_gowns_detail.jsp?stid=1891&prodgroup=10
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Delka!
Twoja najpiękniejsza!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Narzeczona bardzo dziekuje:) to mile, ze nie tylko mi sie podoba. pozdr:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wkleiłabym swoją, ale to dla mnie za trudne ;)
Ja będę miała z Marietty: Alfa z przeróbkami... Czekam na pierwszą przymiarkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aga82, wklejam zdjęcie, zobaczymy jaka jakość:
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za wklejenie fotki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mierzylam ta w sobote, ale tylko sprawdzic jak czuje sie w skromnej - ale to nie moj klimat

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej bardzo podoba mi sie Twoja sukienka co to za model i gdzie ja kupilas bylabym wdzieczna za jakies informacje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Delka przepiękna sukienka

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia dziekuje:))))) tak sie ciesze, ze podoba sie nie tylko mi, to bardzo mile:) sukienka jest z salonu beauty - model MITSUKI.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Delka kiedy masz slub?? Kupujesz ją czy wypozyczasz? Ja mam 11 sierpnia i własnie te samą mam zamówioną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest piekna!! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gabi,

śliczna ta Twoja - niedługo ide ją przymierzać do Agnes :) A Ty kupiłaś czy wypożyczasz?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie/u kogo robiłaś makijaż i fryzurę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beata.tr
Super fryzura gdzie robilas?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wow, super, odważna i piękna suknia

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odwazna ale piekna!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to moja ukochana papilio 702 (za dwa tygodnie pierwsza przymiarka!)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to i ja swoja wkleje!

na modelce:

image

i na zywo:

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beatrix_Szkrab czy ten Pan młody nie ma przypadkiem na imię Michał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magnesh, Twoja jest piękna! Zdradzisz ile kosztuje? A tak w ogóle, to czy ta suknieka ma tren z tyłu?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ma bardzo niewielki tren.a kosztuje 2500 w beauty.ciesze sie,ze ci sie podoba!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze, też byłam umówiona na przymiarkę w Beauty, ale dzień wcześniej podpisałam umowę na kupno innej sukni, a wizytę w Beauty oczywiście odwołałam. Może dobrze, bo gdybym tę przymierzyła miałabym problem :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O jeszcze jedną rzecz chciałam zapytać, czy ten mały tren podpina się? Czy tak sobie faluje :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podpina sie podpina,az tak malusienki nie jest;)
a na jaka suknie sie zdecydowalas?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, jak galeria, to wkleję zdjęcie. La Sposa Galeon.
W dniu kupna byłam przekonana na 100% o słuszności wyboru, a im więcej suknien oglądam, tym więcej wątpliwości. Mam nadzieję, że jak znowu się w niej zobaczę wszystkie obawy miną.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pieeekna ta suknia! na pewno jak ja na sobie zobaczysz,to watpliwosci mina!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki! :-)
Pozdrawiam.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
śliczna sukienusia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc!Az zamarlam jak zobaczylam, ze ktos juz wystapil w tej sukni.Mam slub dopiero 14.czerwca 2008, ale jak przymierzylam te suknie, wiedzialam, ze to TA. Mam ogromna prosbe, czy moglabys mi wyslac kilka innych zdjec tej sukni? Chcialabym zobaczyc, jak sie ukladala na weselu. Suknie zamowilam w salonie Beauty, jest szyta na miare.Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

moja sukieneczka(przymiarka);)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to mój wybór:

image

link:
http://img231.imageshack.us/my.php?image=skarletjt2.jpg

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w pazdzierniku 2006 wystapilam w tej

http://img267.imageshack.us/img267/6705/312qo3.th.jpg[/I

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wakacje a skad tak boska suknia????????? kupujesz??piekna!! zawsze chcialam miec z czerwonym!!!!! BOSKA!!!!! :))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to madame zaręba model :skarlet (kolekcja archiwalna) :)) szyję ją sobie :) .. zmieniam tylko gorset (będzie wiązany na szyji..)
po przymiarkach wkleje fotki :)

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to moja wymarzona (od zeszłego roku i nadal aktualna) ...hihi
model DAMAS
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja koleżanka , jedna z forumek szła do ślubu w "damas" , tylko że ecru.


a to moja wybrana która się uszyje

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ano szła szła i to nawet ja ;)

Emmi super wybór śliczna ta Twoja sukienka :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fachowo to sie nazywa podobno kolor szampana... moje tez bedzie "ecru"...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja też się pochwalę!
Jeszcze nigdy nie wklejałam fotki, ale mam nadzieję,że się uda :)
image

Oczywiście sukienka, przynajmniej na ślubie, będzie bez rozporka, z halką na kole. Wygląda wtedy bardziej romantycznie :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A oto moja, tylko zwykła znudzona Galaxy, troszkę przerobiona:



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a oto moja:
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to moja zwykła najzwyklejsza sukienka

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja jeszcze wkleje dwa linki z sukniami od projektantow -- moze kogos zainspiruja?

http://moda.gazeta.pl/moda/5,78743,4084321.html

http://moda.gazeta.pl/moda/5,78743,4073711.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to moja :)nie wiem czy uda mi się wkleić

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wklejam swoją

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to moja suknia




http://www.sinceritybridal.com/photos_big/3159_b1_050929044626.jpg




image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można zawrotu głowy dostać, wszystkie piękne a każda inna i w swoim jedynym rodzaju :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bociany
Ladna sukienka

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiper, Twoja sukienka świetnie Ci pasowała i bukiecik pięknie komponował się z kolorem materiału. Nie myślałam, że żółte kwiaty mogą tak ładnie wyglądać!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zanim wkleję swoją pomocy jaki rozmiar zdjecia wybrać!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
320*240 lub 640*480. Zależy jak duży jest plik.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to teraz moja! Nie iwem czy zrobiłam dobrze czy zle ja wybierajac ale pewnie jak bym nie musiała to bym sie nie zdecydowała na nic bo za duży wybor jest:))

http://imageshack.us]image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepiękna!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak suknia jest przepiękna, elegancka i z klasą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image


no to moja

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja próbuje jeszcze raz:

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moja wyglądała tak...
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja- Madame Zaręba, model Sydney

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sliczne macie dziewczyny te sukienki :)


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I moja :)
Model Agata z kolekcji Papilio 2006

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asinek napisał(a):

> Moja- Madame Zaręba, model Sydney

PRZEPIEKNA SUKNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moją można zobaczyć na stronie
http://www.modaslubna.pl/salon/kolekcja.htm
model 639
niestety nie można jej za bardzo powiększyć:(
dodam że nie będę miała takiej ozdobu na ręce a gorset nie będzie przeźroczysty....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no asinek wkońcu się rozwinela -pikna

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc :)
moja suknia dopiero sie szyje, tzn jest szyta - a slub juz 30 czerwca.
ale musze powiedziec ze wszystkie suknie ktore sobie dzis obejrzalam sa przepiekne.
dokonalyscie idealnego wyboru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beatrix_Szkrab czy ten Pan młody nie ma przypadkiem na imię Michał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteście fantastyczne. Nie ma to jak wkleić zdjęcie sukni na modelce w nadziei, że efekt w Waszym wydaniu będzie co najmniej identyczny. Równie dobrze można wkleić tu link do wyników wyszukiwania frazy "suknia ślubna" w google.pl . Ambitny wątek, ambitny pomysł...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie bedzie identynczy - bedzie lepszy, a ze jestesmy fantastyczne - wiemy.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
identyczny mialo byc oczywiscie...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to moja Galaxy-farage po pewnych przeróbkach jak widac:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgodze sie - chwalcie sie zdjeciami na sobie :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piona wiekszosc z nas jeszcze nie miala slubu i nie ma zdjec w sukni...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Janko, Piona...
Troszke wysilku i relacje ze slubow sa na wyciagniecie reki.
To moja http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=312191&t=290823

A wymagac od dziewczyn PRZED slubem, swoich fot w sukienkach... ;)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
suknia kroszki :) suuuuuper!!

janko! gwarantuje ci że moja upatrzona sukienka wyglądała o wiele lepiej na mnie niż na tej blond modelce :) ;P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja wkleje swoje faworytki:):)
URL=http://imageshack.us]image

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to moja wybranka

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze wszystkie suknie sa piekne.. ale na innych :)))) na mnie jakos zadna nie lezala.... yhm..w ogole dzis jakis dol... piekne suknie, piekni WY, piekne relacje zdjecia itp :( a ja cos czuje ze nasze zdjecia video suknia i all beda do bani:(( ale dol...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no co Ty Amsta nawet tak nie mysl!! bedziecie wygladali super. blysk w oku dziala cuda:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taa:) a jak blysku zabraknie bedzie tylko stres nerwy... kurde ja tak sie boje zeby tesc niczego nie odwalil tego dnia az szkoda slow.:( poza tym boje sie ze ON nie bedzie sie usmiechal- nigdy sie nie usmiecha:(

ze zdjecia beda skopane a film bedzie zalatywal wiocha:( kurna... ale dol.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze Cie... zalatywal wiocha? - cos mi sie zdaje, ze kogos tu dopadl stres przedslubny... Amsta bedzie super!!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Amsta nie panikuj;) Będzie dobrze;) Nie nastawiaj się, że wszystko będzie źle... A teść moze Cię zaskoczy i zamiast usmiechu zobaczysz w jego oku łezkę;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A oto moja - Demetrios 4222 :)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorki ze zasmiecam watek - juz spadam stad.. no dół/stres zwał jak zwał ... ale sie boje!!!!!!!;((( mamo!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ech jakie to super uczucie jak już mogę moję wkleić :-))))))


image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jusia,

piękna suknia - mi też pasują z przedłużanym stanem :) Z Marietty?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jusia,śliczna suknia!Czyżby to byla Urszula Mateja?Skąd ja masz?Wypożyczasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czarna napisz mi proszę z jakiego salonu jest suknia na 3 zdjeciu. Też mi się bardzo podoba :-)

Dzięki!

A&M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaki to model ta pierwsza suknia???Jest na prawdę śliczna.Dzięki za odpowiedź ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdjęcie katalogowe:

image

image

i na żywo:

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo Gamda, widze, ze mamy ta sama wybranke :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak nie wiem czy pamietasz ale w wczesniejszym watku gdzie szukalas modelu z Agnes polecalam Ci ta suknie pisalam tam wlasnie ze ja mam. Co wybralas w koncu do niej bolerko??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aa no widzisz, teraz sobie przypominam :-) niestety starosc nie radosc - jem zdecydowanie za dużo masła! ;p

a jednak nie - nie bede miala wogole golerka jednak pozostane przy samym dlugim welonie zaciagnietym na ramiona.. to i tak tylko tyle co w kosciele przez te 45min wiec nie ma sensu :-) a poza tym jakos mierzylam rozne bolerka do niej i takie "malutkie" ktore wkleilas na fotce wtedy w watku i jakos do tej sukienki po prostu mi nie pasuje zadne bolerko...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zancia bede miala podobna tylko na ramiaczkach i bez trenu i ecrue ale taka sma koronka

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żancia masz przepiekną sukienkę:))))czy mogłabyś napisać gdzie ją kupiłaś, jak nazywa się ten model i ile kosztowała.bedę wdzięczna za odpowiedź.pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czarna napisz mi proszę z jakiego salonu jest suknia na 3 zdjeciu. Też mi się bardzo podoba :-)

Dzięki!

A&M

A&M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to moja-jak się uda wkleić...

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sliczne te Wasze sukienki ...:-))) Ja niestety muszę wleić link, ponieważ nie można skopiować zdjęcia ...:-((( a pani w salonie nie zgodziła się na robienie zdjęć podczas przymiarek ...:-((( dopiero jak podpiszemy umowe i wpłacę kaskę ... (sukienka będzie szyta na miarę)
Model Paloma - tylko ja chce bez tych kokardek ...
http://www.annaskrzyszowska.pl/

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja Ci madziu pomoge :)
image
to ta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to ta ...:-))) Dziękuje Różyczko ...:-))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piękne te Wasze suknie!

Donatella, Twoja kiecka jest powalająca! Naprawde!!! Niesamowita.

Pozdrawiam
Ola

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to moja suknia:

ttp://img296.imageshack.us/img296/1417/sidneyju0.jpg

image

image

Wiadomość dla janko muzykanta - nie jestem modelka,ale w tej sukni wygladam lepiej niz ta pani zdjeciu. Swoja droga, aż dziw bierze,ze zainteresowal Cie ten watek.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki ola mucha!!! Twoja też jest niesamowita.
Moją szyję, więc może wyglądać trochę inaczej :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TYGLYSEK!!! przegapilam twoj post -- pan mlody ma na imie Jacek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola Mucha,

jaki to model? Z jakiego salonu? Prześliczna!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam do Was pytanie: czy pokazujecie wybrane przez siebie suknie Waszym Ukochanym, czy pozostaje to slodka tajemnica az do dnia slubu?

Pozdrawiam,

A&M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj lukaszek widzial zdjecie sukni,ale nie bedzie jej widzial na zywo,a juz tymbardziej mnie w niej:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zachowam tajemnicę do końca :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Suknie pokazałam ale w internecie.Mnie w sukni nie widział.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie pokazalam, zobaczy dopiero w kosciele:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie pokazałam i nie pokażę ;-) Ciekawski z niego cycek,ale będzie musiał poczekac do dnia naszego ślubu ;-)

Pozdrawiam
Ola

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje kochanie też nie widziało mojej sukienki-nawet na zdjęciu i nawet przez to strzelił na mnie focha :-)
Powiedział że się obraził bo nie chce mu się pokazać albo chociaż na fotce :-)


image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja mam zapiszane zdjecie na komputerze


i pomomi iz nie interesuje sie zupelnie przygotowaiami do slubu to czasem zaglada do mojego katalogu na kompie i wtedy mi mowi co tam fajnego widzial
wiec pewno i kiedys na te kiecke trafi (przynajmniej te ktora za mna hodzi od kilku dni - mimo iz wiem ze to jeszcze kupa czasu - no chodzi i juz :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A&M trzecia suknia jest z salonu Agnes-w rzeczywistosci wyglada ladniej niz na zdjeciu-co sie rzadko zdarza!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja też swoja wkleję,, ciekawe tylko czy mi sie to uda. robie to po raz pierwszy:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jupiiiiiiii:d to jeszcze tył :)

image[/U

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karolka i napisał(a):

> to ja też swoja wkleję,, ciekawe tylko czy mi sie to uda. robie
> to po raz pierwszy:)
>
> image
>
>
ja też chcę wkleić swoją suknie wymarzoną ale nie umie!!!!! pomocy
suknia jest na www.emmimariage.pl model Janesa

kokka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kokka, wklejam Twoją sukienkę :))

image

~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~
Stay with me forever and a day if I could be near you
For a lifetime I'd never want for anything
Hearing your voice is like icicles down my spine
And touching your warm skin
Starts electric stormst through my mind
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kokka, cudna ta Twoja suknia, która wkleiła kawoszka. Przesliczna!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kawoszka dziękuje Ci bardzo!!!

kokka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czarna bardzo dziękuję za info.

Pozdrawiam

A&M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam z Beauty - penelopę

szkoda, że nie ma jej na ich www.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://my.imageshack.us/registration/setlogin.php?login=843e413e76f40303805d221bcb525606

Poważnie nie wiem jak wkleić moje zdjęcie:(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Łeeee nie wiem jak to zrobić... Może komuś wyśle na maila i ktoś wklei??? Prosze;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agnes , wyślij mi zdjęcie na maila to wkleje to Twoje cudo :-)

Pozdrawiam
Ola

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
możwe mi się tak uda,ale to będzie proba ;-)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie udało się, więc Agnes slij na maila ;-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beauty, model Betina
image

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Zdjecia z rzeczywistosci beda dostepne za okolo 4 tygodnie :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że OLA MUCHA :) wybrała dokładnie taką samą suknię ślubną jak ja :)
Bardzo dobry wybów Ola ;))) - najlepszy bym powiedziała ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
andzik i vice versa ;-)))))

Pozdrawiam.
Ola

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam ;-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jusia* z jakiego salonu jest ta suknia, którą wkleiłaś?? Jest cudna :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Suknia Jusi, Grenada z Beauty i bolerko od tej popularnej Farage - to najpiękniejsze rzeczy na świecie!!! dla mnie :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja Sincerity:)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co sądzicie o tej??? gapię się na nią codziennie od jakiegoś czasu nie wiem po co może to moja wybranka? image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj niedługo nasza druga rocznica 25 czerwca 2005, ja miałam taką urszulę mateję, skromniutka ale mi się bardzo podobała, chciałam mieć rękawki koronkowe

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Linaa napisał(a):

> A co sądzicie o tej??? gapię się na nią codziennie od jakiegoś
> czasu nie wiem po co może to moja wybranka?
> image


gorset super.. :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to moja wymarzona suknia ślubna http://www.weselisko.com.pl/bj/kolekcja/?p=A-0004.jpg&pg=0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wklejam swoją :))
jeszcze jej tu nie pokazywałam

image

~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~
Stay with me forever and a day if I could be near you
For a lifetime I'd never want for anything
Hearing your voice is like icicles down my spine
And touching your warm skin
Starts electric stormst through my mind
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kawoszka a gdzie masz slub?? ja tez mam 30 czerwca na dąbrowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monisia84 napisał(a):

> kawoszka a gdzie masz slub?? ja tez mam 30 czerwca na dąbrowie


Witaj :)
Ślub mam w Oliwie :))
myśle, że 30 czerwca w kilku miejscach Trójmiasta będzie kilka szczęśliwych par, no nie? :D

Ale nie zaśmiecajmy wątku, lepiej pochwal sie swoją sukienką ;)

~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~
Stay with me forever and a day if I could be near you
For a lifetime I'd never want for anything
Hearing your voice is like icicles down my spine
And touching your warm skin
Starts electric stormst through my mind
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny jak patrze na te wasze suknie to moja taka brzydka mi sie wydaje:((((( zalamka ostatnio mysle nad inna

kiedys czarna wkleila ecri z agnes bylam o krok od kupienia jej bo lezala super;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madziulka nie pękaj...widzialas moją?? też sie nie umywa...ale nie to jest najwazniejsze

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedynie moge wkleic link do mojej kiecki ale ona i tak jest inna niz na zdjeciu bo duzo w niej zmienilam http://www.weselisko.com.pl/bj/kolekcja/?p=A-0004.jpg&pg=0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to moja kiecka image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam suknię szyta na wzór Ramady z Madonny

to orginał:

image

a uszytej nie moge wkleić bo muszę uważać żeby mój facet jej nie zobaczył, ale jest przepiękna :) chętnym wyślę na meila zdjęcie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nooo, wysylaj bo jestem ciekawa :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na gadu jestes??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niet, jestem na chwilke na profilu meżusia

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oki to na meila wyślę

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam wiper, jak możesz to napisz co sądzisz na meila :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jestem ciekawa jak wygląda uszyta na ten wzór bo orginalna jest piękna. Jeśli mogę też prosić o zdjęcia na maila .... ? ;-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monisia - a dużo zmieniłaś? :)
ja w swojej jedynie nieco skróciłam płaszcz, bo szkoda mi ciągnąc koronke po ziemi :))

~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~
Stay with me forever and a day if I could be near you
For a lifetime I'd never want for anything
Hearing your voice is like icicles down my spine
And touching your warm skin
Starts electric stormst through my mind
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale wam zazdroszcze dziewczyny.....fajnie ze juz macie suknie.....i daty slubów:)))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jusia idealna suknia jak dla mnie. Załuje, ze na nia nie trafiłam wczesniej i dokonalam juz zakupu ech.

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
śliczna !!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juli7 - bardzo ładna sukienka!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juli, bardzo ładna ta Twoja suknia ;-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zmienilam tylko na sznurowany gorset i aplikacje bo tamte mi sie nie podobaly :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
delka miałas juz slub? bo ja mam zamówioną tę sukienkę co ty na 11 sierpnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pytanko do Agi82
Sukienka kupowana czy szyta?? i jak tak to gdzie mogę zdobyc podobną??
Zakochałam się właśni :) w sukience....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem ze jeszcze nie mam tej jedynej suknia, ale bardzo spodobala mi sie ta suknia. Nie wiem jaki to model:( trafilam przypadkiem. Moze ktoras z was wie?
image



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaggaa napisał(a):

> Wiem ze jeszcze nie mam tej jedynej suknia, ale bardzo
> spodobala mi sie ta suknia. Nie wiem jaki to model:( trafilam
> przypadkiem. Moze ktoras z was wie?
> image
>
>

aaggaa, podejrzewam, ze może to być Farage, ale niepo sukni, tylko po modelce :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaggaa napisał(a):

> Wiem ze jeszcze nie mam tej jedynej suknia, ale bardzo
> spodobala mi sie ta suknia. Nie wiem jaki to model:( trafilam
> przypadkiem. Moze ktoras z was wie?
> image
>
>

Suknia Emmi Mariage
W Radomiu w salonie Firmowym Emmi Mariage kosztuje 2000 zł

kokka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sunienke szylam wedlug tego wzoru w Wejherowie.Wiem ze babeczki z tego salonu uszyly jeszcze jedna podobna ale nie identyczna.Moja natomias wyszla idelalnie taka jak na zdjeciu.Jesli chceszszyc to plecam salon w Wejherowie zdaje sie na ul.Sienkiewicza.Babeczki juz szyly ta kiecke wiec beda wiedzilay co robic.Dodam jeszcze ze sukienka miala 3 kola i byla dosc szeroka na dole(tak sobie to wymyslilam)i prezentowala sie przepieknie no i byla bardzo wygodna.Teraz wisi w szafie i czeka na moment kiedy zdecyduje sie ja sprzedac-strasznie mi jej szkoda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga,
a możesz podac mi jakiś dokładniejszy adres do nich?? a może możesz wysłać mi jakieś zdjęcia, inne ujęcia tej sukienki?? na maila najlepiej, będę przeogromnie wdzięczna. i jeszcze jedno pytanie, ile kosztowalo uszycie jeśli mogę spytać, a może chcesz ją sprzedać, ja mam jeszcze trochę czasu więc może się namyślisz :)
Kurcze, Naprawdę jest prześliczna :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mTusia - http://www.weselisko.com.pl/bj/4.htm
salon bj wejherowo

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokladnie ot ten salon.Co do fotek to postaram sie jutro wyslac jakies na maila i dokladnie opisze ci wszystko co dotycze kiecki.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To dziękuje pięknie i czekam na zdjęcia :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juli7,

super suknia!!! Też ją mam na oku z Marietty :) Kupujesz czy wypożyczasz? Może się jakoś dogadamy? Ile masz wzrostu? :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wypozyczam za 1400zl. Na stówe miałabym problem ze sprzedaniem jej gdybym zakupiła bo jestem niestandardowa - 178cm wzrostu:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juli7,

ja też jestem niestandardowa - mam 176 :) A jaki nosisz rozmiar spodni np.? Bo ja 38 i stanik 75A-B. I jaki kolor sukni wybrałaś? Może nie głupi by był pomysł, żeby ją kupić na spółę... :) Ja mam wesele dopiero 13 października... Co Ty na to?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe no ja podobne wymiary jak Ty. Tylko ze ja juz wpłacilam zaliczke 400zl:( Jak masz ochote to pisz na gg: 4418402

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga82,
a możesz podac mi jakiś dokładniejszy adres do nich?? a może możesz wysłać mi jakieś zdjęcia, inne ujęcia tej sukienki?? na maila najlepiej, będę przeogromnie wdzięczna. i jeszcze jedno pytanie, ile kosztowalo uszycie jeśli mogę spytać, a może chcesz ją sprzedać, ja mam jeszcze trochę czasu więc może się namyślisz :)
Kurcze, Naprawdę jest prześliczna :)

Przepraszam za powtórkę, znowu coś namieszałam :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mTusia - http://www.weselisko.com.pl/bj/4.htm
salon bj wejherowo

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mTusia mail wyslany,a w zasadzie 2 bo fotki sie nie zmiescily.Mam nadzieje ze Ci sie spodoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A oto moja: image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze raz: image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze nie udalo sie wiekszego zdjecia wkleic :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja Ci powieksze:)
image
:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a oto moja sukienka ktora baaaardzo lubie i czulam sie w niej rewelacyjnie szkoda ze ten dzien mam juz za soba :( pozdrawiam!

http://kobieta.wp.pl/gid,8840368,kat,26317,galeriazdjecie.html

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja miałam Madame Zaremba- model Andrea ( niestety już archiwalny, ale i tak dla mnie wciąż najładniejszy);P
http://www.suknieslubne.com/madamepl.html ( niestety nie umiem wklejać fotek- jak na blondynkę przystało)

Matyda, ur. 15.10.2008; 3430g, 54 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo ladna ta twoja Andrea ( w ogole ladne suknie tam znalazlam...) :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To sukienka lola123 Andrea

image

Bardzo ładna

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to annsopot ;-)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oooooo baaaaardzo dziekuje za pomoc bo meczylam sie bezskutecznie z wklejeniem fotki.Wielkie dzieki Kanka !

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A o to moja sukienka :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mania , będziesz miała do niej ten piekny welon?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to moja wymarzina tez wkleję

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asiu25 - bardzo ciekawa, naprawdę.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asia25,

świetna góra :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W końcu udało mi się wrócić:) pisałam wcześniej i nie mogłam wkleić zdjęcia... Teraz może mi się uda:) Sukienka jest hmmmm, skromna:P ale mnie bardzo się podoba:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba się udało;) to jeszcze wkleje tył sukienki...
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałam dodać... Wasze sukienki są śliczne, piękne, cudowne:) Może poradzicie mi jakie kwiatki pasowałyby do tej sukienki, ja jestem brunetką:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki dziewczynki, wszystkie sukienki tutaj sa śliczne;))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
He he he he... a myślałam, że ta wiadomość nie wysłała się... Mój internet szwankuje:( Przepraszam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałam dodać:) Wasze sukienki są śliczne, piękne cudowne:) Moja się umywa do Was, jest skromna ale moja:)hihihi... Doradzcie jakie kwiatki pasują do mojej:) jeśli ma to znaczenie to jestem brunetką:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wklejajcie swoje suknie albo te o ktorych marzycie!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny wcześniej już wklejałam link ale mam nadzieje że tym razem uda mi się zdjęcie.
Widziałam że wklejałyście już sukienki z Urszuli Mateji :)
Ja będę miała ją do odbioru ok 10 lipca.
Ps. nie mam tego dodatku który modelka ma ręcę a gorset nie będzie przeźroczysty.


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
udało się:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sliczna sukienka;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
w tym roku tzn w styczniu bralam slub i mam do sprzedania suknie slubna Kolor Ecru, jednoczęściowa suknia fason syrenka. Nosze rozm 36-38; wzr.165-167cm.Uszyta jest z przepięknej koronki mieniącej się krysztalkami i dzetami. Od kolan po ukosie w dół jest rozszerzana. Z tylu zawiazywana, wyglada seksy i szykownie zarazem.Zdobiona dodatkowo kwiatami.Ubrana tylko 1 raz do slubu w Urzedzie, po profesjonalnym czyszczeniu, stan b.dobry.
Jezeli ktores z Was sie podoba i planujecie brac slub to jak najbardziej polecam Wam te suknie. Zapraszam do przymiarki. Cena 1099 PLN. Moj email grazyna.ch@op.pl, tel 0604-166-811.

http://img157.imageshack.us/img157/6167/dsc3606xn6.jpg


http://img233.imageshack.us/img233/5804/sukniaogloszenie1gn6.jpg


http://img261.imageshack.us/img261/5674/dsc3931sf4.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://img261.imageshack.us/img261/5674/dsc3931sf4.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asia25 cieszę się że Ci się podoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej!ja mam ta sama suknie tylko w kolorze cappucino i zamiast tej ozdoby na reke bede miec podobna na szyje i moj gorset nie bedzie przezroczysty rowniez!uwielbiam ta suknie i ja tez odbieram w lipcu.pozdrawiam

noom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to moja - wczoraj zaklepana :)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I z tyłu...

image

Widziałam, że nie tylko ja się na nią zdecydowałam :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Simisola - cudna!!! Identyczna jak moja! ;-))))

Pozdrawiam
Ola

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ola mucha,

a Ty kupujesz? I jaką biżuterię do tego zakładasz??? :))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, ja już kupiłam ;-) będzie do odbioru na poczatku sierpnia. O biżuterii jeszcze nie myślałam,ale na 100% nie będzie to naszyjnik z pereł. Z dodatków jestem pewna co do welonu - długaśnyyyyyyyyyyyyyyyyyy typu mgiełka ;-)

Pozdrawiam
Ola

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to ja tyż się skuszę i wkleję :)
przyznam każda z sukien tu wklejonych jest pikna i wyjątkowa :)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jusia* piękne jest to bolerko od Twojej sukienki... takie właśnie ja będę chciała mieć... o ile oczywiście będzie pasowało do sukienki... :)niemniej śliczne!!!!!


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to ja tez sie swoja faworytka pochwale.

image

image

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Suknia jest z salonu Madonna, model 'Sala' z kolekcji 2007

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
izaqueen , prześliczna!!!!!!!

Pozdrawiam
Ola

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
izaqueen - fantastycznie wyglądasz :)):):))
piękna sukienka

~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~
Stay with me forever and a day if I could be near you
For a lifetime I'd never want for anything
Hearing your voice is like icicles down my spine
And touching your warm skin
Starts electric stormst through my mind
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc izaqueen , kupilas czy wypozyczasz sukienke??bardzo mi sie podoba, moglabys mi podac cene...Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Suknia kosztuje okolo 3600zl oczywiscie bez zadnych dodatkow.
W kolekcji z 2006 roku byla bardzo podobna 'India' i rozni sie tylko brakiem ramiaczek. Na allegro duzo babeczkek sprzedaje model 'India'. Ja kupuje sukienke bo chcialabym ja zatrzymac i miec do koncza zycia w szafie czego moja przyszla tesciowa kompletnie nie rozumie i juz mialam prawie awanture, ze jestem rozpieszczona itp. A to chyba moja sprawa jesli sama place za nia.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
izaqueen, slicznie Ci w tej sukni:) Troche sie zdiwilam ze masz slub w przyszlym roku i juz suknie przymierzasz- chyba ja musze sie w koncu wybrac do salonów;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caro_lina napisał(a):

> izaqueen, slicznie Ci w tej sukni:) Troche sie zdiwilam ze masz
> slub w przyszlym roku i juz suknie przymierzasz

To dlatego, ze jestem nadgorliwa :)) a jak wiadomo nadgorliwosc gorsza od faszyzmu. Sama nie wiem dlaczego bylam juz wybierac suknie. Chociaz jesli chodzi o Madonne to dosc dlugo czeka sie na suknie, 4 miesiace ja szyja a pozniej jeszcze trzeba doliczyc 3 tygodnie na poprawki.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie - jak to jest z sukniami z Madonny? Zamawia się dany rozmiar i potem jak suknia jest już do miajscu, to ona jest dopasowywana na daną osobę? Suknie np. Pronovias nie są szyte na miarę?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jak to jest wiec nie pomoge, ale np moj model ma taki trojkat z koronki z porzodu i nie wyobrazam sobie aby Pani mi ja podlozyla bo wtedy nie bedzie juz tego efektu wiec chyba szyja na miare. Nie daje glowy jednak :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up
żeby nie zaginąć...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
izaqueen - piekna suknia.... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje bardzo za opinie, mi tez sie bardzo podoba a co najwazniejsze narzeczony stwierdzil ze jest najladniejsza (bo ma fajny dekolt :))) bo byl ze mna w salonie. Coz poczac :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zauważyłam, ze mało kobiet decyduje sie na ten fason sukni,
tym bardziej jest w moich oczach oryginalna :):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
isaqueen - slicznie i kobieco

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny...muszę sie pochwalić.Przywiozłam dzis wreszcie z Poznania moją suknię....:-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dawaj fotke!!!koniecznie;)!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już jest gdzies wklejona w tym wątku...tylko jakas malutka mi wyszła...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jusia mozesz mi odpisac na maila?dzieki.mam pytanie o twoja sukienke..

------------------------------------------------------------------------------------
sprzedam po 10 maja Mariees de Paris Dolores rozmiar 38 ecrue

www.rozowoniebieskie.vot.pl - tam bywam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up:) czekamy na dalsze fotki:) przydadzą się kolejnym pannom :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bede miala taka
http://www.mariella.com.pl/afrodyta/003d.jpg

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekamy czekamy:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam dla przyszłych panień młodych:)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś Boska :) Tego wątku szukałam :P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jenyy jak Wam zazdroszczę:)też chciałabym już chodzić,mierzyć i wybierać.POczekam jednak tak do stycznia.:)narazie zostaje mi internet:)
mi się bardzo podoba taka:
image

i jeszcze taka
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czarna21 powiec mi suknie nr 1 jakiej jest firmy i jaki to model ??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja wam zazdroszcze ze macie swoje "faworytki"... Ja jeszcze nic nie mierzylam, ale zastanawiam sie juz jaka suknie sobie sprawic i..nie wiem... Kiedy juz mi sie wydaje ze znalazlam cos super to zaraz zobacze jakas ktora podoba mi sie jeszcze bardziej... Wiem ze trzeba poczekac az sie zacznie przymierzac bo wtedy od razu polowa odpadnie bo nie bede dobrze w nich wygladac, ale mimo wszystko fajnie byloby juz miec jakies suknie "na oku".

A tak poza tym to poradzcie dziewczyny: czy jest jakis kroj/model sukni ktory absolutnie nie nadaje sie dla niskiej dziewczyny (ponizej 160cm)???

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysle ze nie pasuja jakie puszyste na dole:)
widziałam dziewczyne ktora miała taka i wygladała jak bąbka

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to i moja ;)) Odette z kolekcji Solange ;))

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oto moja :)

image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

image

image

image

image

image

image
image
image

image

image

image

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy któraś z was kojarzy może jakiej firmy jest ta kiecka, bo gdzieś ją znalazłam i teraz nie pamiętam gdzie ;)

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to moja demetrios :-)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
noo teraz widac ;-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja bardzo chciałabym odkupic od któreś sukienkę z Salonu LiLea, model La Perla 3531.Piękna....:)to jest model z 2006 roku chyba?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haze01 napisał(a):

> czy któraś z was kojarzy może jakiej firmy jest ta kiecka, bo
> gdzieś ją znalazłam i teraz nie pamiętam gdzie ;)
>
> image
>
>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
franciszka! skąd jest 10-ta suknia, którą wkleiłaś?
świetna!!!!!

-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to up do góry! Dziewczyny które ślubują w 2008r wklejamy swoje kiece? Pozdrawiam!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Spełnij marzenie chorego dziecka www.trzebamarzyc.org

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to moja;)
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up :-) jestem na etapie poszukiwań..... może któraś z Was jeszcze coś dorzuci? ;-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up up up

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nawet nasza Tokio Beatka sie tu uchowala. to chyba z 1 slubu zdjecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry