~Aga
46.151.136.*
(12 lat temu) 13 września 2013 o 20:36
Gameta to porażka. Dr .Czech robił mi inseminację ( po poronieniu i rocznym staraniu o ciążę), zaszłam w ciąże, którą straciłam gdyż nie sprawdzone poziomu hormonów. Generalnie olewka i wyciąganie kasy. I koszmarne opóznienia wizyt! Można spędzić tam pół dnia. Zdecydowanie nie polecam.
7
1