Widok

Garnki na płytę indukcyjną

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,
mam pytanie do tych z Was, które mają płytę indukcyjną.
Jakich garnków używacie? Czy macie droższe - np. Berghoff? Czy może tańsze (słyszałam opinie, że to właściwie to samo co Berghoff) Millerhaus? A może jeszcze inne? Zależy mi na tym, żeby było ich kilka o dość dużej pojemności, żeby można je było myć w zmywarce i żeby nie miały czarnych elementów gumowych - nie podobaja mi się.
i jeszcze jedno pytanie - czy rączki sie nagrzewają - jak są ze stali?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
podobno dobre są te z Ikei...
Ale ja mam płytę gazową;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja odradzam te z ikei. Też słyszałam że są dobre kupiłam i niestety pieniądze wyrzucone w błoto. Po pierwsze na wysokości rączki jak się naleje wody to tym łączeniem z rączką woda wycieka, a po drugie niestety garnki na dnie rdzewieją!! nie wiem czy to od mycia w zmywarce czy jak ale na pewno tak być nie powinno dodam że garnki były kupowane w październiku czyli mają 4 miesiące i są do wyrzucenia.
teraz też sama myślę którą firmę wybrać bo muszę kupić nowe garnki.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też mamy z ikei, też kupowane w październiku, myte w zmywarce i nic się z nimi nie dzieje. widać ślady użytkowania ale nic poza tym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam garnki Berghoff już 2 lata. nie były jakoś strasznie drogie, znalazłam fajna ofertę na Allegro. Raczki faktycznie nie nagrzewają się ale mam plastikowe. W pokrywce termometr ale nie jest zbyt dokładny. Od początku myje je w zmywarce i nie ma śladu rdzy.
Jakiś czas temu kupiłam tez garnki w Ikea. Takie najtańsze , 3 w komplecie(rondelek, mały garnek i ciut większy) i tak naprawdę nic złego nie mogę powiedzieć. Nie rdzewieją, nie przeciekają. Garnek jak garnek. Te z Ikea mam ok. pól roku.
Ogólnie polecam i te tańsze i droższe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja włąsnie kupiłam tez jeden z IKEA z tej serii chyba 365+ czy jako stak i niby nierdzewka ipt. a tu lip ap o jednym umyciu w zmywarce pojawily sie kropki i rdzy,a kupiony we wrzesniu. Szkoda ze nie mam paragonu bo bym oddala, kolezance tez rdzewiały i oddala do reklamacji i kase oddali bo jak nierdzewka to nie mają prawa rdzewiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupilam garnki z ikei za 29 zl 3 sztuki i nic mi sie z nimi nie dzieje a mam je od prawie dwóch lat. Myje je w zmywarce itd
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi niestety też rdzewieją te garnki 365+ z Ikei. dobrze ze mam tylko 1.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze to ja chyba jakieś felerne zakupiłam garnki z ikei albo moja zmywarka je zniszczyła że zaczęły rdzewieć :(. albo jakieś inne modele mamy ja płaciłam za jeden garnek z ikei jakieś 70zł
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam z ikei za 39zl i nic sie z nimi nie dzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czyli wynika z tego że te tańsze garnki z ikea są lepsze :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam płytę indukcyjną, garnki i patelnię Bergoffa i jestem zadowolona. Kupiłam sobie jeszcze jedną patelnię bez tych "kanalików"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uzywam garnki niemieckiej firmy AMC. od 7 miesiecy w nich gotuj i nuc sie im nie dzieje. Fakt, ze sa troche drogie ale bardzo dobre. Mozna w nich gotowac bez wody itd..polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam garnki Tefala.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja używam garnków tefala (chyba clasic) i jestem bardzo zadowolona.
Rączki się nie nagrzewają. Myje w zmywrace i nic się z nimi nie dzieje.
Z Ikei mam patelnie 365+ i też jestem zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wprawdzie nie mam plyty indukcyjnej, a zwykla, i uzywam garnkow Fissler, jak dla mnie super. Wciaz ladnie wygladaja, niemal nie ma na nich sladow uzytkowania, nadaja sie na plyte indukcyjna i do zmywarki. Raczki maja metalowe, lekko sie nagrzewaja, ale nie sa gorace, spokojnie mozna za nie brac. No i co dla mnie jest jeszcze atutem, jak sie np. odlewa ziemniaki, to maja tak wyprofilowany brzeg, ze nic nie cieknie po garnkach, co niestety nie przy wszystkich firmach jest tak oczywiste...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja także posiadam z Ikei taki zestaw 3 sztuki za 29,99. Używam od przynajmniej 4 lat a może i dłużej. Jestem bardzo zadowolona i nawet nie wiedziałam, że są także na idukcję, którą posiadam od 2 lat. To było bardzo miłe zaskoczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję dziewczyny za odpowiedzi:) jesteście jak zwykle szybkie:)
Gizella - a jaki model berghoffa masz? bo rozstrzał modeli i cen jest ogromny:)

o garnkach z Ikei słyszałam właśnie bardzo rozbieżne opinie... dlatego raczej ich nie kupię. za to patelnia od wszystkich słyszę, że jest dobra:)
a o firmie Millerhaus ktoś coś słyszał lub używa??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam garnki Fagora. Są niezniszczalne, szczeólnie szybkowar, ale to już inna bajka.
"rz" - to długa historia

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy z ikei, tanie bardzo dobre 2 lata urzywania i wszystko ok na razie. Inne to dla mnie za drogie są.
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też uzywamy garnki FISSLER,własciwie kolezanka powyzej opisała wszystkie zalety tych garnków-nic dodac nic ujac...sa bardzo fajne! polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam millerhaus - jestem bardzo zadowolona, choc sa dosc ciezkie :) patelnia można by zabić ;) myje je w zmywarce i nic sie z nimi nie dzieje, kupowalam na allegro z dowozem do domu u takiego bardzo sympatycznego starszego pana :)
wczesniej kupowałam u niego garnki berghoffa kolezance na ślub i też jest zadowolona.

dodatkowo kupilam sobie w ikei patelnie teflonowa 365+ bo ta z zestawu jest raczej do duszenia niz do smazenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mogłabyś podać nazwę sprzedawcy, u którego kupowałaś? też znalazłam kilku sprzedawców z trójmiasta, ale nie wszyscy wydaja się być wiarygodni...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na płyte indukcyjną wyszła podobno jakaś nowa seria Ingenio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez polecam te z ikei:) mam 2 rozne komplety tych cenowo najtanszych i jestem bardzo zadowolona:) a wiadomo ze tefala pewnie lepsze, jak kogos nie stac na drogie to z ikei jak najbardziej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Potrzebuję bardzo instrukcji użytkowania garnków millerhaus!!!! w języku polskim.

Proszę o kontakt: anet-777@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam dokładnie takie garnki:
http://allegro.pl/item916317135_berghoff_cook_co_garnki_20el_wysylka_gratis.html

Nie ma już tego sprzedawcy na allegro ale ludzie byli z gdańska i przywieźli mi te garnki do domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupowałam u solid6_2005 niestety jak widze działalność konta została zawieszona :-( ciekawe dlaczego... miał dużo ciekawych rzeczy i przee wszystkim fajne ceny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja mam takie oto pytanie (jeśli mogę:)): dlaczego na płytę indukcyjną potrzebne są jakieś specjalne garnki? to nie mogłabym uzywac tych ktore mam obecnie-czyli najzwyklejszych????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://dom.money.pl/design/artykul/przesiadka;na;indukcje,132,0,289668.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taka indukcyjna "nie widzi"zwykłego garnka. Muszą być takie co magnesy do nich przylegają
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fissler- poza moim zasięgiem cenowym...
Tefal - też dość drogi...
Berghoff - niektóre przyzwoite ceny;)
Millerhaus - chyba najbardziej przyjazne ceny:)
Ikea - jednak nie tak atnio jak by się chciało komplet garnków...
dylemat mam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.allegro.pl/item918806048_millerhaus_zestaw_garnki_17_lem_7_warst_indukcja.html

ja mam taki zestaw..

szczerze Ci powiem że one nie są dużo gorsze od beghoffa, ten Pan u którego kupowałam nawet bardziej polecił mi te niż berghoff z tych tańszych... napewno będziesz zadowolona

a w ikei zawsze możesz dokupić sobie garnek ktory bedziesz potrzebowala (ja musze dokupić jeszcze taki maly 0,5 l rondelek :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem wam szczerze, ze ostatnio wziełam jedzonko od mamy w zwykłym garnku i spróbowalam je podgrzac na płycie indukcyjnej i załapała ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aleksandraa czy te garnki millerhause można myć w zmywarce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupowałam garnki Berghoff w sklepie internetowym http://www.praktycznydom.com.pl Jestem z nich bardzo zadowolona - myślę, że niekiedy warto przeznaczyć trochę więcej gotówki i mieć porządne garnki. Obsługa sklepu ok - polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stalowe raczki sie nagrzewaja, ja mam u siebie wlasnie gumowe uchwyty i sa rewelacyjne! nigdy sie nie poparzylam.
mam tez 2 garnki z ikei ale zadko w nich gotuje bo naja wlasnie metalowe raczki-a ja sie juz odzwyczailam od lapania garnka przez scierke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stalowe mogą być izolowane i wtedy się nie nagrzewają, ale musi to być zaznaczone w opisie, takie można myć też w zmywarce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja używam od 3 lat Berghoffa jedne z tańszych kupione w szczepanie w gdańsku
jestem bardzo zadowolona kupiłam komplet z patelnią za ok 300zł

gdybym miała kupić teraz wybrałabym raczej na sztuki
bo w zestawie są 3 małe garnki których praktycznie nie używam
a tylko pozostałych 2 i patelnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
drogie panie mam pytanie ,mam płyte indukycjna po umyciu jej blikoje i sie i pika co robic by do tego nie dopuscic co robie zle-na kuchence gotowałam ryz i chlapał umyłam ja i pika i nie chce sie zapalic nic :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam garnki Philipiaka, używam ich i wszystko w porządeczku.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale kiedy to przestanie pikac :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czym mylaś płyte? nawet zalanie nie powinno nic jej zrobić
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wycieram mokrą szmata z płynem nic wiecej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może pika, bo nastawiłaś niechcący czas gotowania?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pika ale nie chce sie w ogóle zaświecic panel starowania nie pali sie nic :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałam zapytać o opinie o garnkach ze sklepu Emalii Olkusz
Dokładnie chodzi mi o taki komplet http://www.emalia.pl/product/show/392679/naczynie-kuchenne-komplet-flox-16-18-20-cm-z-pokrywkami-szklanymi-emalia-olkusz-komplety
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Floxy z Emalii to bardzo dobre garnki, mam tylko kupowałam oddzielnie akurat ale polecić mogę
Świetna jakość i na indukcji rewelacyjnie sie na nich gotuje
a nawet - jakbyś nie doczytała- w piekarniku tez możesz ich używać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Emalia jest fajna tylko jak obijesz od wewnątrz to masz gar do wyrzucenia bo wydziela sie jakiś szkodliwy syf - tak jak z patelniami teflonowymi
ja mam takie sa super do piekarnika i na indukcje - maja dno kapsułowe i co najważniejsze sa ze stali http://www.ceneo.pl/1567019?se=_dDofE5VwpSsqrK9aybfDssuYNmaiX-8&gclid=CNzj7533uLcCFQTA3godehYAjA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

do góry