Przymorze
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Złotnik w REALU na Przymorzu - ktos zamawiał obrączki? wątek zamknięty Mam pytanie, czy ktoś zamawiał tam obrączki? Jaki jest koszt za gram złota??
Kropka3103
14

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 24 maja 2006

Drożyzna wątek zamknięty Prosze was o jakies fotki wiązanek dla mnie i swiadkowej.jutro...
sylvia
6

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 23 maja 2006

2,09,2006 "Okrąglak" wątek zamknięty kto ma ślub 2,09,2006 w "Okrąglaku" na Przymorzu?;)
mystic
12

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 23 maja 2006

restauracja Czardasz wątek zamknięty Zarezerwowalismy juz termin w restauracji Czardasz na Przymorzu jak ktos tam...
mystic
3

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 maja 2006

parafia św.jozef wątek zamknięty Dziewczyny dzieki za odpowiedzi do poprzedniego watku.Czy ktoras z was bierze...
mystic
2

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 maja 2006

AEROBIK/FITNESS Zapraszamy do sekcji FITNESS/AEROBIK w klubie osiedlowym Piastuś, ul....
~m:-)
2

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 6 maja 2006

Organista w Okrąglaku wątek zamknięty Czy ktoś ma może jakieś namiary na organistę w Okrąglaku na Przymorzu? No i...
justyś
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2006

aerobik Organizuję zajęcia ruchowe dla kobiet w każdym wieku. Zajęcia odbywają się na...
~przemulo
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 25 marca 2006

ślicznie proszę o poradę wątek zamknięty Kochani! Od niedawna mieszkamy w 3mieście. We wrześniu mamy ślub w innym...
~Annika
3

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 20 marca 2006

stomatolog Czy ktos z Panstwa korzystal z uslug Prywatnego Centrum Stomatologicznego...
~Kaska
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 17 marca 2006

Poradnictwo rodzinne wątek zamknięty Gdzie na Przymorzu można zrobic poradnictwo rodzinne. Prosiłabym o nr tel...
gwisia
3

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 24 lutego 2006

Ave Maria podczas ceremonii wątek zamknięty Mam pytanie. Czy móglibyście polecić kogoś kto zaśpiewa podczas ceremonii...
~mika
7

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 11 lutego 2006

nauki weekendowe??? wątek zamknięty Dziewczyny!!! Podobno gdzieś można zrobic nauki w weekend:cała sobota i...
Ewita13
25

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 25 stycznia 2006

Step wątek zamknięty slub slubem, wesele weselem.. Ale ja się będę moosiala w tę suknie wcisnać...
Ssylwia
16

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 11 stycznia 2006

aerobik Szukam miejsca gdzie za niewielkie pieniądze mogłabym chodzić na aerobik....
~smykula
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2005

studio fryzjerskie ROMA ? wątek zamknięty Czy ktos moze cos powiedziec o tym salonie fryzjerskim znajduje sie w...
Danuska
21

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 8 stycznia 2006

Salon ARTEMIDA z Przymorza wątek zamknięty czy ktoś z Was zna ten salon?Wiem,ze jest stosunkowo od niedawna,ale może...
~kasska
7

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 9 grudnia 2005

całodobowe żarcie na telefon znacie jakies całodobowe żarcie na telefon (pizza lub inny fastfood) w...
~głodny
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 1 grudnia 2005

SALON MARYLA PRZYMORZE wątek zamknięty Dziewczyny, jako ze mieszkam w Trójmieście kilka miesięcy, szukam dobrego...
~anulka
6

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 7 listopada 2005

salony fryzjerskie Sluchajcie czy ktos z was zna jakis profesjonalny salon fryzjerski w gdansku-...
~Kot
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 7 listopada 2005

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17073

postów

2133

wątków

do góry