Widok

Gdańsk ul. Irysowa 10/12/14 - prośba o opinię

Karczemki Temat dostępny też na forum:
Witam. Jestem zainteresowany kupnem mieszkania na ul. Irysowej. Proszę mieszkańców tych budynków o opinie na temat wykończenia mieszkań przez dewelopera, wysokości czynszu i innych istotnych uwag dotyczących inwestycji.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w którym budynku, jeśli można zapytać? Cóż, czynsz wysoki (zależy od metrażu, ale zimą to jakieś 700zł albo i więcej)bo wspólnota ma kredyt na remont zalanego garażu, no właśnie zalane piwnice to też czasami się zdarza, sąsiedzi i lokalizacja ok, jakieś konkretne pytania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkanie na piętrze, bodajże 14. Czynsz faktycznie dość wysoki. A na jak długi okres wspólnota ma wzięty kredyt? Bo rozumiem ze po spłacie kredytu czynsz trochę się obniży. Czy szkoła i przedszkole w sąsiedztwie jest uciążliwe? Duży hałas? Często zdarzają się zalane piwnice? Są to duże zalania czy raczej delikatne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem dokładnie, ale pośrednik powinien wiedzieć, na pewno na kilka lat. Ze szkoły nic nie słychać, a z przedszkola słychać dzieci jak się bawią na zewnątrz, ale nie jest to uciążliwe. Co do piwnic, nie są to może jakieś powodzie, ale już parę razy były. O czynszu sprzedający też powinien wspomnieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To mieszkanie za 600 000 tysięcy bardzo ładnie urządzone , ale ta cena to troche przegięcie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To są dwa mieszkania połączone, stąd taki metraż, a za tym idzie odpowiedni czynsz... W tej cenie można jak się chce, to można znaleźć dom.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję bardzo za pomoc. Skontaktuje się z pośrednikiem w tych kwestiach. Przeglądając ogłoszenia na trojmiasto.pl znalazłem już trzy mieszkania na sprzedaż z tej inwestycji. Trochę to niepokojące, orientuje się Pani co jest powodem tylu sprzedaży? Jakieś problemy? niedogodności?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nam pośrednik niestety nic o tym nie powiedział... Myślę, że to właśnie kwestia czynszu, naprawdę jeśli ktoś ma większy metraż to można popłynąć, do tego kredyt, opłaty... Ale każdy sprzedający ma inne powody, jeden woli mieszkać w domu, itp itd. Większych problemów oprócz tego zalania garażu i wzięcia kredytu-nie widzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oprócz tego poważnego zalania dwa lata temu były jakieś inne zalania które w jakiś sposób uszkodziły samochody w hali garażowej lub rzeczy w piwnicach? Czy to tylko były jakieś większe kałuże wody? Tak dopytuje ponieważ wole być wszystkiego pewny na 100% zanim podejmę decyzje o kupnie mieszkania, sama Pani rozumie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę że to nie Pan panie anonim trolu chce kupić tu mieszkanie ale nie ma pan lepszych wątków do trolowania. Sprawa zalania została naprawiona i kropka. Tylko czynsz po tym został.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A po co Pan się wtrąca w rozmowę? Nie pytam Pana o zdanie. Mam ciekawsze rzeczy do roboty niż wypytywanie o mieszkanie którego nie mam zamiaru kupić. Bezczelny typ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No o tym właśnie mówię ☺
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Irysowa- mogę prosić Panią o ostatnia odpowiedz na temat zalań piwnic? Jest to dla mnie bardzo istotne.

Z góry dziękuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dwa lata temu (15.07.2016) podczas ulewy doszło do zalania. Azaliowa przy skrzyżowaniu z Irysową była głęboką rzeką. Woda zalała wówczas halę garażową. Po tym fakcie trwał tam dość długo remont.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z garażami ok, z piwnicami też nie ma tragedii :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Czy ktoś zna firmę verte invest? (3 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry