Widok

Gdzie chrzciny w Gdyni?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Polećcie jakąś restaurację w Gdyni, w której można fajnie i niedrogo zorganizować obiad z okazji chrztu. W wyszukiwarce powtarza się restauracja W Ogrodach i właściwie to wszystko...a inne? Gdzie organizowałyście chrzciny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ma na Witominie w pizzerii Przystań, bardzo fajnie, jedzenie super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
podbijam, gdzie jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może kiedyś było lepiej ale jeszcze z rok temu... tragedia

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my organizowaliśmy obiad w Restauracji DaVinci na Świętojańskiej.
szukałam restauracji, do której pozwolą mi przynieść własny tort.
jedzenie było smaczne.
polecam tez Rodizio, ale tam bez tortu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaka była cena w Da Vinci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze, nie pamietam, ale było nas 9 dorosłych i 3 dzieci, zapłaciłam chyba 700.
dwa dania, napoje, wino, kawa, tort własny(100)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam kiedyś (2 lata temu) z ówczesnym chłopakiem na uroczystej kolacji w DaVinci i jak dla mnie - Niewypał przez duże N - poza wystrojem cała reszta do dziś kojarzy mi się jako totalna porażka (a szkoda, bo wystrój fajowy nawet na obiad weselny)
Sami chrzciny córci robiliśmy w Trio na starowiejskiej - miejsce z super udogodnieniami dla dzieci (przewijak w wc uratował nam sytuacje;) - a torty polecam tylko od Justynki - i pychota i ślicznota, nie wiadomo czy jeść czy podziwiać;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam salę bankietową na ul. Puckiej w Gdyni
http://sala-eliza.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
My robilismy w Monte, chyba jest to na wybickiego,boczna od swietojanskiej. Bylo bardzo fajnie.
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Rodizio byłam na urodzinach i strasznie się zawiodłam - jedzenie kiepskie, w sali zimno (bylismy w grudniu) - nie warto - jedyne co to super widok :)
dwa razy jadłam w ogrodach i sobie bardzo chwalę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłam w Róży Wiatrów i było super, u mnie akurat był obiad, tort oraz kolacja ale można sam obiad. Miałam na 12 osób, fenomenalna obsługa każda prośba jest spełniana natychmiast i ze wszystkim można się dogadać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My o ile uda nam się mieć drugiego dzidziusia chcielibyśmy zrobić w Barracudzie (każda wizyta tam jest dla nas dużą przyjemnością - zarówno w zakresie znakomitego jedzenia, wystroju, uprzejmości obsługi jak również krajobrazu). Z pewnością nie da się tego zakwalifikować jako "niedrogo" ale myślę że w każdej sytuacji jest możliwość negocjowania cen i menu. Tańsze (pozornie) jest Trio na Starowiejskiej - napisałam pozornie bowiem ceny owszem niższe ale i na talerzu połowa tego co m.in. Barracudzie. Za to obsługa i dopasowanie do Małego Klienta znakomite!!! Nigdy więcej chrzcin w domu - obiad i część kolacji było zamówione jako catering który i tak trzeba było obsłużyć (podawaliśmy na własnych naczyniach) a 4-miesięczne dziecko darło się w niebogłosy (czego nie przewidziałam) bo nigdy nie widziało tylu osób w domu i chciało być noszone non stop na rękach mamusi. Cenowo wyszłoby nas tak samo bo w domu musiałam doliczyć kolację i alkohol które odpadłyby mi robiąc chrzciny w lokalu (ok. 100 zł na osobę).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tak, to prawda. Barrakuda - byłam chyba 3 razy, zwyczajnie w restauracji, ale za każdym razem - pełnia satysfakcji. co prawda, zawsze ryba, a slyszałam, ze dania nie rybne sa juz gorsze.

co do DaVinci - dodam, ze same obiad z okazji Chrztu wypał dobrze, ale... może jednak faktycznie nie tak dobrze, by tam wrocić. to była moja jedyna wizyta w tej restauracji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robilam w Rozy Wioatrow, bylo ok, moge polecic, ale ostatnio odkryłam bardzo przyjazne miejsce dziecku w Gdyni jest to COCO w Gemini.
Możesz tam sie zorientować o ofertę, na pewno robią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my w rózy wiatrów bylismy na weselu ale w coco szwagier wyprawiał chrzciny synka
niby ok ale mnie troche drazniło ze nie było takiego cichszego zakatku i ze obcy wchodzili sobie na drinki itp
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno nie polecam Hotelu Morskiego w Gdyni przy obwodnicy. Dwa lata temu robiłam tam chrzciny i pomimo umowy wszystko było nie tak.Obiad z przystawkami od 75 zł w górę.

Teraz spodziewam sie drugiego dziecka i też szukam miejsca na chrzciny ale tym razem z kącikiem dla dzieci i niedrogiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Teraz zrobilabym w Trio, gdy chrzcilismy synka, jeszcze nie istnialo ;). Tanio, mnostwo rozrywek dla dzieci, swietna obsluga i dobre jedzenie. Czesto jemy tam obiady z synkiem, bardzo polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Barracudzie?!

Przeciez to co serwuja ma w najlepszym razie smak BigMaca. Chrzciny w McDonaldzie z rybami? Jaja sobie robisz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
podbijam
i odradzam w ogrodach w gdyni
byłam tam obiedzie stół na 10 os postawili wg mnie w korytarzu (o ile w restauracji można tak nazwać jakieś miejsce) na skos między wejściem a barem, kelnerka przechodząc do drugiej sali ciągle musiała prosić o zrobienie miejsca, siedziałam visa vi z półtora metra przed drzwiami od wc, bardzo długi czas oczekiwania na jedzenie, opryskliwa kelnerka, która nie potrafi prawidłowo podać do stołu, do tego sama nalewała mleko do kawy... poszli na ilość a nie na jakość, do tego na sąsiedniej sali głośna muzyka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam...świeżo po chrzcinach piszcie, jakie ceny i gdzie fajnie było? polecajcie...w Gdyni chrzciny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli chcecie tanio i smacznie i ładnie to polecam pizzernię-bar bistro Mc Tomas na Witominie. Można wnosić swoje ciasta i torty.
Ładnie udekorują i obsługa miła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hopsa, też się chętnie dowiem :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Dworek w Chylonii. Ja wprawdzie miałam tam wesele, ale wiem, ze chrzciny też organizują. Większa sala jest u góry a w podziemiach mniejsza , ale w takim zamkowym stylu(bardzo ładna). Menu od 80 zł w górę chyba. Myślę, że do dogadania. Jedzenie dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no mamuśki napiszcie gdzie robicie chrzciny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juliett - i jak zdecydowałaś się na coś? by my chyba na Zhong Hua ale to w Sopocie jest.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My robiliśmy "W ogrodach", więc nie jesteśmy oryginalni. Ale jeśli skusiłabyś się na Sopot, to mogę polecić "Petit Paris". Byliśmy tam niedawno na obiedzie ślubnym. Świetne jedzenie, klimat i obsługa. Gościliśmy się od 14 do 20 i nikt nas nie miał dość :) Niestety nie wiem jak z cenami, bo nie my płaciliśmy. O "Petit Paris" w Gdyni słyszałam niepochlebne opinie.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Hotel Nadmorski w Gdyni. Można się dogadać z ceną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Novia8 myślałam o Tawernie Orłowskiej. Urodziłaś już? daj znać!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś wie ile w tawernie orłowskiej i czy mają dobre jedzenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a robil ktos w hottonie??

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam temat, piszcie dziewczyny co wiecie, gdzie i za ile:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez chetnie sie dowiem gdzie w gdyni badz w poblizu mozna zrobic chrzciny i za ile
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cały czas aktualne, do znudzenia;) bardzo fajną maąa knajpką jest Monte w centrum, boczna od świetojańskiej, jednak podstawowy obiad kosztuje 80zł, za drogo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja robiłem w dwotku mitro na chylonii i było bardzo fajnie obiad chyba jakieś 50-60zł od osoby, fajna obsuga moja siostra robiła tam komunię tez było fajnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hop

robil ktos ostatnio chrzciny w gdyni??

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok ja juz po chrzcinach, robiłam je w hottonie - bardzo fajna obsługa, wszystko było dobrze przygotowane, elegancko podane a jedzenia zostało i spakowali nam do domu

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy ktoś z Was robił chrzciny w Tawernie Orłowskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłam chrzciny półtora roku temu w Barbadosie. Serdecznie polecam. Za 10 osób i 2 dzieci w wieku przedszkolnym zapłacilismy około 550 zł. Juz razem z torem, ciastem oraz napojami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam restauracji w Gdyni na obiad z okazji Chrztu, ważne by można było przynieść tort we własnym zakresie.
Gdzie robiliście Chrzciny i jakie miejsce możecie polecić?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też się chętnie dowiem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest fajne miejsce na organizację chrzcin: http://www.betlejem.eu Co prawda jest trochę poza miastem ale są fajni właściciele z którymi się można dogadać. Smaczna kuchnia i fajny klimat. A co najważniejsze przyzwoite ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moja kuzynka robiła chrzciny swojego synka w Hotelu Nadmorskim. Z tego, co mówiła, to była zadowolona. A z tego, co ja pamiętam - jedzenie było obłędne ;p Jakby ktoś jeszcze szukał to zostawiam link, może komuś pomoże: https://nadmorski.pl/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Restauracja Soul Fresh! na Świętojańskiej, zdrowe jedzenie, smaczne menu i porządne porcje ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Karczma rybacka orłowo my tam robilismy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

sprawdz serwis: chrzciiinyikomunie ogromny wybor lokali z calej Polski, napewno znajdziesz cos co ci bedzie odpowiadac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odświeże temat ,jak to teraz wyglada czy mozna wynajac sale na chrzciny chodzi mi o impreze w ilosci dozwolonej.Czy istnieje taka restauracja w Gdyni ktora mozna wynajac na taka impreze zamknieta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ja z żoną szukałem fajnych restauracji w przystępnych cenach, to trafiliśmy na tą stronę, na pewno znajdziesz też coś dla siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My zorganizowaliśmy przyjęcie z okazji chrzcin naszego dziecka w pałacu Godętowo. Już na samym początku spodobał się nam ten pałac. Jest przestronny ładnie urzadzony z pięknym ogrodem. Świetnie przygotowali imprezę. Mają pyszną kuchnie, obsługa kelnerska jest sprawna i kulturalna. Miejsce godne polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najwięcej sprawdzonych sal na imprezę znajdziecie na https://www.gdziewesele.pl/gdynia
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na https://www.gdziewesele.pl/ , znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To kawałek od Gdyni ale ciekawą propozycją jest https://hotelmonalisa.pl/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

do góry