Widok

Gdzie dostanę laptopa na raty na dowod?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Moja firma mieści się na drugim końcu Polski,nie chcę czekać na zaświadczenie o zarobkach.Może gdzieś dają bez tego ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Saturn, Media Markt do 3000zł bez zaświadczeń o zarobkach, jedynie jest wymagane oświadczenie. No i dwa dokumenty tożsamości :)
image
image

image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
WASCOM ...Pogotowie komputerowe..polecam szybka i mila obsluga raty bez zaswiadczen i bez sprawdzania w BIK
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
w euro agd dawali zawsze bez zaswiadczeń :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jakie oświadczenie,że pracuję napisane przeze mnie?? Super,to jadę dziś po lapika,bo mój mały już mnie do nerwicy doprowadza ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oświadczenie spisujesz w formie komputerowej przy składaniu wniosku. Podajesz zarobki, miejsce pracy wraz z telefonem do firmy oraz czy umowa jest na czas określony czy w innej formie. Przynajmniej na takich zasadach ja brałam kredyt :) W Euro Agd też jest tak :)
image
image

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wolę Saturn.Bardzo dziękuję za info. :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agusia a powiedz mi kiedy ty ostatnio brałaś kredyt na tych zasadach???
bo z tego co mi wiadomo, to ostatnio weszła ustawa, która strasznie utrudnia branie takich małych kredytów... i teraz niestety większość sklepów wymaga zaświadczenia...
znam bardzo dużo osób pracujących w saturnie (ale niestety nikogo na kredytach) i oni twierdzą, że teraz potrzebne jest zaświadczenie z pracy...
najbezpieczniej będzie po prostu zadzwonić do konkretnego sklepu i zapytać...
image image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kredyt na komputer brałam dokładnie 7 miesięcy temu. Z tym, że ja oprócz kredytu na 10 rat dopłacałam jeszcze druga znaczną część w gotówce. Nie wiem czy w tym wypadku miało to coś wspólnego ale kredyt dostałam właśnie na oświadczenie :)
image
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Saturnie musi być zaświadczenie,do innych nie mogę się dodzwonić :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga no to przykro mi być może jest tak jak pisze Devil że zasady mogły się zmienić:( Ja w taki razie bardzo się cieszę, że udało mi się wziąć kredyt na jeszcze starych zasadach bo teraz już na pewno po pierwszej terminowej spłacie kredytu ( zostały mi jeszcze tylko 3 raty :)) mam dostęp do następnego kredytu jedynie na dowód :)
image
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie masz komorke? Bo np w Erze co chwila proponuja mi laptopa z internetem -umowa na 2 lata-placisz abonament za internet,to jakbys splacala raty za kompa. Wielu moich znajomych w ten sposob stalo sie szczesliwymi posiadaczami Asusa ;D Mysle,ze inne telefonie kom. tez maja takie oferty-warto sprawdzic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale ja nie chcę z internetem,mam już net w play a tam nie proponują lapka. Mam małego netboka i chciałam wymienić na większy. W euro chyba raczej na dowód nie dają. A co myślicie o tej galerii na Chełmie?Zapomniałam jak ona się nazywa,tam moja znajoma dostała pralkę na raty,całkiem niedawno ale kwota to 1200 nie wiadomo jak będą patrzeć na lapka. Za nim z pracy załatwię zaświadczenie to ze 2 miechy miną,a i nie wiadomo jak będą się zaopatrywać że niedługo macierzyński się kończy,czy to nie ma znaczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TESCO :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
aga musiałabyś podzwonić i się dowiedzieć u źródła... taka informacja będzie najpewniejsza... niestety ustawa (czy co to tam wprowadzili) weszła nie dalej niż miesiąc temu i zasady brania na raty niestety zmieniły się i to radykalnie... :/ no i nie dość że wymagają zaświadczeń, to jeszcze są bardziej restrykcyjni w dawaniu kredytów :/ nie oznacza to, że wzięcie czegoś na raty jest niemalże niemożliwe ale niestety bardzo utrudnione :/

cała ta sprawa weszła niby przeciwko osobom, które brały na rzeczy raty na dowód a potem nie byli w stanie tych rat spłacać... i niby żyły ponad swoje możliwości... ale niestety odbija się to na zwykłych ludziach, którzy biorą coś na raty i spłacają regularnie...

miejmy nadzieję, że ta sytuacja prędzej czy później się zmieni znowu na lepsze...
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś mi się wydaje że nie obejdzie się bez zaświadczenia..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokumenty potwierdzające uzyskiwanie dochodów:


• zatrudnieni na podstawie umowy o pracę: zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach (pobierz wzór zaświadczenia) lub RMUA za 3 ostatnie miesiące i dodatkowo PIT11/PIT40 lub potwierdzony wyciąg z konta bankowego dokumentujący wpływy z tytułu wynagrodzenia z 3 ostatnich miesięcy (koniecznie z pieczątką banku).

Zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach ważne jest 30 dni od daty wystawienia.
To z Media markt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyli wystarczy że pójdziesz do banku, w którym masz konto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo super :D no to pójdę do banku dzięki dziewczyny !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I co ta metoda zadzialala? Chodzi mi o wyciag z banku, nie ma znaczenie czy ktos jest zatrudniony krocej niz 3 miesiace?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musisz być zatrudniony min. 3 m-ce, chyba że wcześniej gdzieś indziej pracowałeś i przerwa w zatrudnieniu wyniosła max. 1 m-c oraz u obecnego pracodawcy pracujesz od min. 1 m-ca, potrzebujesz wtedy świadectwo pracy. Na wyciągach z banku musi być pieczątka banku + pieczątka i podpis doradcy danego banku.
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w agd rtv pytalam jakis tydzien temu i do 3 tys na dowod. Musisz byc zatrudniona wiecej niz 3 mc.
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zatrudniony od 2 mieś.. i wielka du......... ze mam 2.5 tyś na czysto i nie da rady . pewnie dla tego ze mam umowe na czas określony .pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w auchanie dają na oświadczenie i w dodatku mają teraz raty 0%
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
media markt;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zeby uzyskać coś na raty trzeba mieć przepracowane co najmniej trzy miesiace:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Aktualnie zastanawiam się nad kupnem laptopa dla córki w sklepie rtv Euro agd. Czy ktoś z Was moze kupował w tym sklepie laptopa na raty? Zależy mi na kupnie na raty bo nie mam możliwości kupienia za gotówkę. Widziałam,ze jest opcja darmowych rat i z tego co widzę na ich stronie to nie jest napisane aby były tam jakieś dodatkowe opłaty. Wolałam sie jednak upewnić

Ktoś coś? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odnawiam temat
jest lista sklepów z komputerami na faraon24

udzielają rat online bez zaświadczeń o zarobkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

przychodnia Hipokrates na Niedźwiedniku - czy ktoś może polecić pediatrę? (19 odpowiedzi)

Dziewczyny, Może wśród forumek jest któraś z Niedźwiednika i okolic i mogłaby nam polecić...

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

do góry