Widok

Gdzie jeszcze znajdę restaurację na komunię 2017??? Pomożecie? :)

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Niestety dopiero we wtorek dowiedziałam się kiedy syn będzie miał komunię :(
Gdzie w Gdańsku jeszcze znajdę w miarę tanią restaurację na ok 25 osób?
Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sprobuj np Portland, my mielismy akurat gdzie indziej ale wiem ze ta jest ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to w 2017 będą jeszcze komunie? Myślałam że są tylko w maju, czy tam czerwcu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znając życie to chodzi o komunie w 2018 a nie 17 ,restauracje rezerwuje się co najmniej rok wcześniej na tego typu uroczystości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rok wcześniej o ile sie zna datę. W ciemno nikt terminu nie zarezerwuje... To nie ślub czy chrzciny, że sama ustalasz datę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Teraz się przecież przeważnie zna datę nawet kilka lat w przód. To nie te czasy kiedy sie organizowało w domu, komunia musi być w lokalu, dlatego księża często ustalają konkretną datę i co roku w parafii jest tam np, w drugim czy trzecim tygodniu maja.
Jeśli chodzi o lokal jak macie problem ze znalezieniem chrzciny i komunie pl to można tu zadzwonić, polecam, ja znalazłam w jeden dzień dzięki nim, zamiast spędzać całe dnie na obdzwanianiu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też szukałam w tym terminie. Wszystko pozajmowane i ciężko teraz coś zarezerwować. Jeszcze z 2 dni temu wolne mieli w:
Pobite Gary Wrzeszcz
Pieprz i sól Wrzeszcz
Kirkor Wrzeszcz
Hotel Królewski Gdańsk
Motlava Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście chodziło o 2018 :):):)
Magda - dziękuję!

Miśka bardzo się mylisz, nie wiem jakim cudem ale większość osób rezerwuje dużo wcześniej.... jeszcze 2 miesiące temu przy okazji rezerwacji sali na chrzest wyśmiałam jedną babkę z knajpy, która twierdziła, że na komunię 2018 już dawno nie ma miejsca. No cóż - teraz ona mogłaby się pośmiać ze mnie ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Część osób zna termin komunii z wyprzedzeniem ładnych paru lat. Owszem, sa takie przypadki. Są parafie gdzie od lat komunia zawsze jest w tym samym terminie np. ostatnia niedziela maja. Łatwo sprawdzić kiedy to będzie w roku 2019 czy 2020 i zarezerwować już termin jak ktoś ma taką pilną potrzebę.
Niestety sporo parafii ma co roku inaczej. Stąd potem rodzice sa zmuszeni szukać kiedy terminy już pozajmowane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w tym.m-cu wyprawiają chrzciny w peperoni w Brzeźnie ,polecam jedzenie bardzo dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja rezerwowałam w marcu i wydawało mi sie ze to szybko a już było bardzo ciężko coś znaleźć i chociaz mamy komunie w Gdyni przyjęcie będzie w centrum Gdańska. Trzeba szukać gdzie się da. I nie bać się hoteli bo czesto maja lepsze ceny niż pizzerie z górnej półki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

AgaBa - dzięki. Mają zajęte.
Dziewczyny a jak ceny??? Dostałam ofertę z jednej restauracji 140 zł/osoba. Dużo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Harmonia w Gdansku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zalezy za co? Ja tyle płacę za wypasiony obiad z podwieczorkiem. Za dzieci 45zł/os.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ina a gdzie robisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hilton Gdansk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli z kolacją to takie ceny są. Za sam obiad z ciastem 80-95 zł a z kolacją 120-170.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdz jeszcze na Zaspie Kalinka i kredens
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trzeba bylo ruszyc d... do Kosciola i zapytac o termin.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ja rezerwowalam w sierpniu i miałam szcżeście bo załapałam ostatni termin. Dowiedziałam się w czerwcu o terminie ale zwlekalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

90 ZŁ za osobę .przystawki,zupy, obiad, deser
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w lipcu. Poszłam do Kościoła i zwyczajnie zapytałam kiedy. A nie teraz błagać o restaurację. Porazka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

Wow, ale jesteś zarąbista. Nie ma to jak kogoś zjechać, bez tego dzień stracony. Wyobraź sobie, że wielu rodziców wpadło na pomysł wizyty w kościele lub telefonu aby poznać termin. Niestety w naszym kościele termin był owiany ścisłą tajemnicą i do ostatniej chwili ksiądz nawet zaprzyjaźnionym rodzinom nie wyjawił daty. Dziwna praktyka tym bardziej, że większość parafii już w maju podało terminy.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak, tylko,że komunie zazwyczaj w parafiach są w tych samych terminach co rok. Co za problem zarezerwować z możliwościa zmiany daty? U nas np była w restauracji taka opcja. Albo wybrać dwie daty a poźniej z jednej zrezygnować. Zawsze wszedzie jest trąbione że sa problemy z restauracjami. Tylko trzeba MYSLEC!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

O,A to ciekawe w jakiej restauracji można zarezerwować termin ż opcja zmiany daty?I to w okresie komunijnym?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bywają parafie, które mają co roku tak samo i mogą rezerwować na 3 lata do przodu, ale to raczej małe parafie pod Gdańskiem. U nas co roku termin jest inny. Do tej pory Komunie w naszym kościele były w niedzielę a tym razem w sobotę. Ja zaryzykowałam na podstawie plotek i zarezerwowałam jeden termin i miałam szczęście, bo jakimś cudem trafiam a dat do wybory miałam 8. Rezerwowałam na początku września i już prawie nigdzie miejsc nie było tym bardziej, że to sobota, więc i wesela w tym terminie będą. Inni nie mieli takiego szczęścia i zaklepali inne terminy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moje dziecko jest dopiero w zerówce .... ale chciałam zapytać czy komunia jest nadal w 3 klasie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sprawdź na https://www.gdziewesele.pl/gdansk Tam z pewnością znajdziesz restaurację z wolnym terminem. :)
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na https://www.gdziewesele.pl/ , znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

do góry