Widok

Gdzie kupić skrzynki przezroczyste do zbiórki pieniędzy? A może ktoś ma?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej,

Przeszukuje neta i nie wiem gdzie szukać takich plastikowych skrzynek do charytatywnej zbiórki pieniędzy. Niebawem będę potrzebowała też takich mniejsyzch puszek. Najlepiej zamykanych na kluczyk.

macie jakiś pomysł. Jakieś doświadczenie. Może macie na zbyciu lub dostęp do tego typu rzeczy?

Będę bardzo wdzięczna.

Zamierzam wznowić pomoc dla Beaty Puchalskiej. Pojawiły się kolejne prolemy z kręgosłupem, tarczycą, guzek w piersi itd. W marcu bardzo chcielibyśmy rozpocząć leczenie w CHinach.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
monica te puszki to mają być do postawienia czy do trzymania?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ooo Agusia jakoś nie wpadłam na to, że to nazywa się puszka kwestarska, a różne warianty na Allegro wklepywałam :))) Wielkie dzięki. Ta druga sie nada. Może jakiś Kościół zechce współpracować. W sensie oglosić, że po mszy taka i tak zbiorka i wtedy te drugie byłyby ok. W tygodniu ruszę w teren. Jak się uda te zakupię te drugie. Dzięki.

Kasiu te małe puszki to nie muszą być przezroczyste. Ale ta duża to wolałabym żeby była. Postawimy ją w Malinowym,, może ktoś zechce coś wrzucić. Warto, żeby było widać ile jest w środku. To też działa zachęcająco :) taka kupka pieniędzy w środku...tak sobie myśle :)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ostrogi piętowe - jakie zabiegi najskuteczniejsze? (75 odpowiedzi)

Czy ktoś się borykał z tym problemem? Jakie zabiegi najbardziej pomagają?

czy ktos z was probowal wyprac abawke szczeniaczka FP (39 odpowiedzi)

chodzi mi o ta zabawke...

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (110 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

do góry