Widok

Gdzie lepiej na narty: Trzepowo czy Wieżyca

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Zależy mi aby były dobre wyciągi i trasy no i blisko,
więc:

http://www.nartykaszuby.pl/index

albo

http://www.wiezyca.pl/

Kto był i ma porównanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Trzepowie mniej ludzi, stanowczo!!!i JEST FAJNIE....

Wieżyca- cały tydzień ludzie, a w weekendy kosmos!!!

Na spokojnie poczatkujący się nie nauczy w Wieżycy..

Trzepowo jest naprawdę godne polecenia, mąż mój początkujący, więc miał swobodę.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha
dziekuje :)

w Wieżycy byłam jeszcze za młodu, wiec nie wiem co się pozmieniało ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na poczatek lepiej Przywidz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Trzepowie jest bardzo łagodny stok.

Maluchy takie 5-6 letnie zasuwały z samej góry!!!!!!!A dorośli musieli się rozkręcić:)

image

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tydzień temu byliśmy w Wieżycy. Stoczki fajne, okolica też. Znajomi uczyli się jeździć, my spacerowaliśmy. Napiszę tak: sama obecność ludzi nie przeszkadza tak bardzo, choć jest ich duuuzzzzoooo, natomiast przeszkadzało naszym ziomkom stanie i czekanie na miejsce na lince która ich podwiezie do góry (w sensie na wyciąg :))... Za dużo się przez to nie nauczyli...
Ale zanim pojawiliśmy się w na stoku w Wieżycy to wylądowaliśmy na jakimś stoku chyba w Szymbarku-tam było zdecydowanie lepiej dla początkujących-bo dużo mniej ludu!
Ja z niecierpliwością czekam na przyszłą zimę-mam nadzieję na śnieg, bo też chcę się wreszcie nauczyć jeździć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie głównie chodzi o wyciąg;)

tak, to wiadoma sprawa- ludzie muszą być, niech sobie jeżdzą ,po to to jest.
W Trzepowie szybko szła kolejka do wyciągu, mało ludzi.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Ja jezdze na Kotlince w Szymbarku, stok ma duze zrownicowanie terenu i jest bardzo ciekawy. sa dwa wyciagi dla poczatkujacych i dla umiejących :) i szkola narciarska snowboardowa profesjonalna. do tego postawili teraz fajna knajpke na szczycie gdzie mozna sie ogrzac i zjesc kaszebskie zupy. Wiec wpadajcie na Szymbark a pozniej wedlug kierunkowskazów na kotlinke! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

My się wybieramy http://actifdesign.pl/index.php/2022/06/07/nauka-jazdy-na-nartach/ fantastyczne miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mogę wypowiedzieć się w kwestii nart, ale mogę porównać wyciągi do snowtubingu.
Snowtubing w Trzepowie to kompletna porażka!! Tor owszem długi, ale wadliwy wyciąg i prostacka obsługa wyciągu psuje całą zabawę i sprawia, że jest to bardzo niebezpieczna atrakcja. Wyciąg zacinał się na górze i nie uwalniał linki, co skończyło się tym, że zostałam wyrzucona razem z dętką poza tor - obiłam sobie plecy, kolega miał to samo - poobijał kolana. Wyciąg szwankuje również już w trakcie podjazdu. Koleżanka wyczepiła się z wyciągu i spadła na jadących za nią. Pan z obsługi zamiast zareagować stoi na dole i rzuca przekleństwa. Zmarnowany czas na dojazd.

W wieżycy tor dużo krótszy, ale bezpieczny. Miła obsługa to też spory atut.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może Kotlinka? można przejść dołem z wieżycy, albo dojechać przez Przywidz.
w wieżycy górka nie jest równa, są dwa spady, a w kotlince fajnie równo się jedzie i nie ma takich kolejek jak na innych wyciągach.
jest taki sam osłonięty grill jak w wieżycy, wypożyczalnia sprzętu i duży bar (w pomieszczeniu) gdzie można smacznie zjeść;)
http://www.wiezycakotlinka.pl/
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Przywidz
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja wczoraj byłam w Wieżycy i mimo że była niedziela ludzi wcale nie było tak dużo. Warunki super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja nie wiedziałam,że jest tyle miejsc! Znałam tylko Przywidz i Wieżycę!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Trzepowie jest łagodniej niż w Wieżycy,wyciągi chodzą dosyć szybko więc długo się nie czeka, no w weekend wiadomo trzeba trochę odstać.,
ale jest szeroko i stoki dobrze przygotowane. snowtubing jak "chodzi"
jeeest suuuper!!!!! warto spróbować bo super frajda Wieżyca się nie umywa,zawsze tam jeżdżę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jaka jest różnica wzniesień? Bo w Przywidzu jest dla mnie za płasko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Trzepowie? Niestety też płaściutko, różnica poziomów bodajże 30m, wyciąg ok. 300m. Tutaj w okolicy to nic się do jazdy za bardzo nie nadaje, ale na bezrybiu i rak ryba :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzis na stoku w Trzepowie istne lodowisko, gdzie by sie nie probowalo dojsc, a praktycznie w niewiele miejsc sie w ogole dalo, chyba ze na kolanach. Strategiczne miejsca tras dojsc do kas, do oponek itp. powinny byc przygotowane na przyjecie klientow. Proba zwrocenia uwagi pracownikom przy oponkach by poprawili dojscie skonczyla sie bezczelnymi uwagami z ich strony. Tacy ludzie nie powinni pracowac w takich miejscach, a wlasciciel powinien sie zainteresowac, czy klienci sa w stanie dojsc do bramek i dac mu zarobic. Dzis takze widzielismy dzieci i doroslych wypadajacych z toru, nie robilo to na nikim wrazenia, podejrzewam ze przy jakis kontuzjach pracownicy mieliby podobne podejscie, skoro nawet dzieciom nie pomagali sie podniesc. Pozostal duzy niesmak i to delikatnie mowiac. Bezpieczenstwo nie jest atutem tego stoku, niestety..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy w Trzepowie i Wieżycy jest na tyle sniegu co by z dzieciaczkiem na sanki wyruszyc?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem w Trzepowie w piątek, śniegu trochę jest, ale bez szału. Na stoku fajnie się zjeżdża, mało ludzi na wyciągach, po tej "bardziej stromej" stronie praktycznie kolejki nie było. Polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej pojechać na wyjazd na narty w alpy ze sprawdzonym organizatorem np. na wyjazdy narciarskie ze skimaniakiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak chcesz puste stoki to tylko Alpy i to się bardziej opłaca niż jazda na Wieżycy....
Ja jeżdżę np. ze http://www.skimaniak.org, ewentualnie z http://www.olim.pl i obu polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

do góry