Widok

Gdzie mogę zrobić rezonans magnetyczny ze skierowaniem w miarę rozsądnym terminie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Może znacie jakąś przychodnię, w której nie ma rocznych kolejek na rezonans? Musze zrobić to badanie, a jest ono dość drogie, a poza tym przeciez w końcu zabierają mi prawie pól pensji, więć niby dlaczego mamy wszystko robić prywatnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobry rezonans jest w Gdańsku na polanki, ale tam ja czekałam 4 miesiące, w Gdyni w tropokalnym krótko sie czeka, ale tam podobno sprzęt jest stary. Ostatnio widzialam plakat w przychodni, że w rumii gdzieś jest rezonans, ale nie wiem gdzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w chojnicach robiłam niedawno, czekałam 3 miesiące
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w trojmiescie w tym roku bez szans ja tez jutro robie w chojnicach czekalam od maja. W rumi robia ale tylko platne. Jak potzrebowalam szybko to niestety placzesz i placisz bo to 500zl i co z tego ze to prawie polowa pensji w szkole tak mamy w tym kraju i nic nie wymyslisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szpital zaspa, ok 3 miesiecy.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
musisz poszukać, był niedawno wątek o RM i dziewczyny podawały nr telefonów do rejstracji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze jest w szpitalu wojewódzkim ale nie pamiętam ile czekałam
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki dziewczyny. 3 miesiące to jeszcze mogę poczekać. Zaraz bede dzwonić. pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MRI kolana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Puszczanie mleka nosem??? (9 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

jaki kupic e-papieros ??? (18 odpowiedzi)

może ktoś coś poleci dobrego , wolałabym nie za 300 zł bo musze kupić 2 szt ...tyle , że ciemna...

do góry