Widok

Gdzie można kupić dobre farby do malowania twarzy?

Czy ktoś wie, gdzie można kupić dobre farby do malowania twarzy? Chodzi mi o takie, które dobrze kryją, mają intensywną barwę. Czytałam dobre opinie o farbach Kryolana i Snazaroo, ale nie wiem, gdzie je kupić. Chodzi mi o sklep stacjonarny - najlepiej w Gdańsku.

A może możecie polecić inne dobre farby?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zależy mi na dobrej jakości, bo to dla dzieci :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sklep Horror ,Obrońców Wybrzeża 4b ,Przymorze
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsze farby dla dzieci ma w swojej ofercie Snazaroo. Najtaniej kupisz je u dystrybutora, w sklepie internetowym http://www.maluje.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taniej jest w sklepanimatora.pl i mają tam jeszcze mnóstwo innych farb, może lepiej zadzwonic i się dowiedziec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram, mają tam duży wybór. Ja tam kupiłam farby Jovi , byłam zadowolona dzieciaki też. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Manhatanie jest stoisko Bikora i tam mają kosmetyki Kryolana, ale nie wiem czy na stanie mają farbki dla dzieci. Możesz podejść i się dowiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Moda i uroda

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

do góry