Widok

Gdzie mozna kupic w Gdansku album do wklejania zdjec?

Wrzeszcz Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewuszki potrzebuje pilnie album taki tradycyjny, do wklejania zdjec. Moze byc bez slubnej okladki i najlepiej w Gdansku, a jeszcze lepeij we Wrzeszczu. Plis, pomozcie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że u każdego fotografa znajdziesz, ja kupowałam w Gd Gł w City Forum i jestem zadowolona, bo album jest śliczny i dobrze wykonany. Pozdrawiam
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie chcesz zdjecia wkleic do tego albumu?
Jesli potrzebujesz album na zdjecia 15-21 to bardzo ladny album jest z firmy Gedeon. Powinny byc dostepne w sklepie fotograficznym ZAJACZEK w Gdansku glownym. Album ma zlota twarda okladke i miesci 30 zdjec. Mozna tez kupic tez troszke wiekszy albym z ta sama okladka na 50 zdjec. Albumy sa bardzo dekoracyjne, sama z nich korzystam.

Acha na okladce maja miejsce na wklejenie jednego zdjecia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi ktoś kiedyś polecał zajść do studia foto przy PKP wrzeszcz- w pasażu dokładnie naprzeciwko tego sklepu ze zdrową żywnością :)
Byłam, wybór świetny!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie nie w kazdym fotograficznym sa takie albumy

Dzieki slicznie za pomoc :*
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Największy wybór albumów ślubnych jest w Gdańsku nad Empikiem. Ja kupowałam 50 kartkowy, czarne strony z białym pergaminem za 69zł. Dokupilam jeszcze dla rodziców, naprawde polecam. Efekt ze zdjeciami super

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie też tam kupowałąm, wystarczy się przejśc po sklepach, można znaleźć dokładnie to czego się szuka :)widziałam u kilku fotografów takie albumy, bo coraz lepiej się sprzedają
image

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Media
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w empiku nie będzie? Powinny być ja kiedyś kupowałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry