Widok

Gdzie wyprowadzić się z Trójmiasta?

Cześć, chciałam założyć zupełnie odmienny wątek,
- gdzie polecacie wyprowadzić się z Trójmiasta. Może ktoś ma porównanie z innymi metropoliami, miastami wojewódzkimi w Polsce ? Zastanawiam się nad wyprowadzką z Trójmiasta , korki już mnie dobijają , ciężko korzystać z uroków Trójmiasta w tych korkach. Szukam miasta wojewódzkiego lub miasta pod miastem wojewódzkim ale z dobrym dojazdem do miasta wojewódzkiego, najlepiej pociągiem. Miasta dla rodziny z dziećmi, z dobrą jakością powietrza. Bardzo mi zależy na dobrej jakości powietrza, jak będziecie opisywać dane miasto pod tym względem to proszę podajcie dzielnice , wiadomo w jednej części miasta może być super powietrza a w innej tragedia bo pełno nieruchomości z piecami. Zastanawiałam się nad Wrocławiem, Poznaniem, Łodzią ale jestem otwarta na inne propozycje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry ruch. I tak długo wytrzymalas. Ja nie byłem az takim masohista i wyniosłem się lata temu. Musisz sama sobie wyszukać miejsce. Ja Ci nie zdradzę dokąd się wyniosłem bo będę miał za niedługi czas ponownie za sąsiadów cala ta Trojmiejska cholote.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kurde nie rozumiem Was. Jak jak tylko mogę przyjeżdżam do Trójmiasta, tam obowiązkowo nad morze.
A Wy chcecie stąd wyjeżdżać? dlaczego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

słodko, część druga ;) (544 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...

Jeśli dziś piątek, to czytamy Ziemkiewicza (43 odpowiedzi)

Dziś piątek, dzień postny, ale Ziemkiewicz nie zważa i daje czadu:...

do góry