Widok

Gdzie zorganizować roczek dziecka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Gdzie można zorganizować Roczek dla Dziecka w Trójmieście lub okolicach w marcu/kwietniu.
Gdzieś gdzie będzie można zjeść obiad, deser. Pomysłu mi brak .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Restautacja Kos na Piwnej w Gda ma spoko jedzonko, menu dla dzieci i salę zabaw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cała Naprzód nad Motławą ma fajną salę i dobre jedzenie. Robiliśmy tam roczek córce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwna moda nastała. "Za moich czasów" roczek dziecka organizowało się w domu, z najbliższą rodziną.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie. Roczek w knajpie, potem każde urodziny na jakiś placach zabaw za ładną kasę, komunia w knajpie a 18 to już gruba impreza, na którą wynajmuje sie klub. Co za czasy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ciekawe gdzie w moim salonie 20m2 z aneksem zmieszczę 4 dziadków, 5 pradziadków, nas, młodego i nasze rodzeństwo...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mam ten sam problem. Nie wiem skąd jesteś- ale z praktyki, z racji małego dziecka gdzies blisko domu...ja miałam problem z kolkami itp. My robiliśmy w Baby Cafe- Gdańsk- Wrzeszcz. Typowa restauracja pod dzieci, przy tym super jedzenie. Sprawdź sama opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Monika a jak świętujecie inne okazje? Twoje urodziny, męża, kolejne dziecka itd wszystko w knajpach?

Mi ciężko ocenić tłok, bo salon z aneksem u mnie w domu ma prawie 45 m2 plus ogród, gdzie wiele imprez robimy od wiosny do jesieni, ale...Moja kuzynka w pokoju 15 m2 na roczku małej posadziła przy stole 10 osób nie licząc dzieci. Na komunii starszego w 20 m2 siedziało 16 osób plus dzieci. I nikt nie narzekał. Na roczku ciasto plus kawa, na komunii pełen serwis od rosołu i schabowego po tort i ciasta, wszystko sama robiła.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Ryba bez ości (25 odpowiedzi)

Dziewczyny, przepraszam,że oderwę Was od tematów ogoónoporodowych ale może mi pomozecie. Bardzo...

Zdalne nauczanie (35 odpowiedzi)

Czy to jest normalna sytuacja aby nauczycielka kl IV zadawała do przerobienia z matematyki 64...

krzywa przegroda nosa (u doroslego) pytanie mam .... (40 odpowiedzi)

miał ktoś może zabieg ,,prostowania'' ? czy robią to na fundusz? jak to wygląda tzn jak...

do góry