Widok

Gdzie zorganizować roczek dziecka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Gdzie można zorganizować Roczek dla Dziecka w Trójmieście lub okolicach w marcu/kwietniu.
Gdzieś gdzie będzie można zjeść obiad, deser. Pomysłu mi brak .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Restautacja Kos na Piwnej w Gda ma spoko jedzonko, menu dla dzieci i salę zabaw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cała Naprzód nad Motławą ma fajną salę i dobre jedzenie. Robiliśmy tam roczek córce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwna moda nastała. "Za moich czasów" roczek dziecka organizowało się w domu, z najbliższą rodziną.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dokładnie. Roczek w knajpie, potem każde urodziny na jakiś placach zabaw za ładną kasę, komunia w knajpie a 18 to już gruba impreza, na którą wynajmuje sie klub. Co za czasy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ciekawe gdzie w moim salonie 20m2 z aneksem zmieszczę 4 dziadków, 5 pradziadków, nas, młodego i nasze rodzeństwo...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mam ten sam problem. Nie wiem skąd jesteś- ale z praktyki, z racji małego dziecka gdzies blisko domu...ja miałam problem z kolkami itp. My robiliśmy w Baby Cafe- Gdańsk- Wrzeszcz. Typowa restauracja pod dzieci, przy tym super jedzenie. Sprawdź sama opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Monika a jak świętujecie inne okazje? Twoje urodziny, męża, kolejne dziecka itd wszystko w knajpach?

Mi ciężko ocenić tłok, bo salon z aneksem u mnie w domu ma prawie 45 m2 plus ogród, gdzie wiele imprez robimy od wiosny do jesieni, ale...Moja kuzynka w pokoju 15 m2 na roczku małej posadziła przy stole 10 osób nie licząc dzieci. Na komunii starszego w 20 m2 siedziało 16 osób plus dzieci. I nikt nie narzekał. Na roczku ciasto plus kawa, na komunii pełen serwis od rosołu i schabowego po tort i ciasta, wszystko sama robiła.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Co to kogo obchodzi jak się cisniesz i imprezy robisz. Pytanie gdzie zrobić roczek. To jest odpowiedź? Złośliwość i pycha " jaka jestem cudowna" aż bije z posta. Zastanów się kobieto
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz (91 odpowiedzi)

dr.Sabiniewicz -kardiolog dzieciecy opinie na jego temat poprosze

do góry