Widok

Ginekolodzy- Lux Med Gdańsk

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jakiego ginekologa polecacie do prowadzenia ciąży w Lux Medzie? Czy ktoś korzystał wizyt u Katarzyny Bukato albo Jakuba Chmielewskiego ? Nie znalazłam o nich żadnej opinii, może ktoś coś wie ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z dr Bukato miałam styczność w szpitalu na Zaspie. Młoda, bardzo miła, empatyczna, a przy tym rzeczowa i dokładna. Polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z dr Katarzyna Bukato miałam styczność przy pierwszym porodzie na Zaspie. Tragedia. Mam uraz i traumę z porodu straszna. Jestem teraz w drugiej ciąży i bije się że koszmar się powtórzy. Pani Katarzyna jest jak dla mnie nie ludzka, , młody nie doświadczony ginekolog który sam nie rodził. Myślałam że tam umrę. Całe szczęście przyszła starsza położna , zobaczyła co się dzieje, wezwała anastazjologa i mnie uratowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
W końcu poród zakończył się CC.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dr Bukato to najlepszy ginekolog u którego byłam, bardzo miła, nie ocenia, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania, prowadziła moją ciążę i byłam bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

Dobry laryngolog dziecięcy (28 odpowiedzi)

Szukam dobrego laryngologa najlepiej prywatnie dla córki chodzi o leczenie przerosnietego...

do góry