Widok

Ginekolog Joanna Mastalerz

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, czy ktoś wie gdzie przyjmuję dr Joanna Mastalerz na NFZ? Kiedyś przyjmowała w szpitalu na Zaspie niestety już tam nie pracuje :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę do Pani doktor prywatnie ale z tego co wiem przyjmuje w szpitalu w Tczewie ogólnie więc może właśnie tam ma wizyty ginekologiczne na NFZ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co widzę na stronie nie ma dr Mastalerz, są inni. Jutro zadzwonię i dopytam.
A jakie są ceny za wizytę prywatną?
Dziękuje za odpowiedź. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też chętnie sie dowiem czy pani dr przyjmuje na nfz w Gdańsku??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agus878 i co, dodzwoniłaś się? Dr Mostalerz przyjmuje w Tczewie na fundusz?
Ja niestety nie mogę się dodzwonić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na nfz w Gdańsku nie przyjmuje (wiem, bo pytałam wprost). Oprócz tego ma 2 dyżury tygodniowo w Tczewie (chyba środa i czwartek; możliwe, że na nfz bo to Szpitale Tczewskie), podobno (z dużym znakiem zapytania) jakiś mały dyżurek w szpitalu na Zaspie 1 lub 2 razy w miesiącu i no prywatnie w Gdańsku na Grunwaldzkiej (Mea Medica) i na Hallera. Wizyta 120-130 zł. a jak z cytologią to chyba + 30 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Dobra kawa i ciasto - jakie miejsca polecacie? (28 odpowiedzi)

Przy okazji niedzielnych spacerów szukamy fajnych miejsc, gdzie można wypić dobrą kawę i zjeść...

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

do góry