Widok

Ginekolog

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Proszę o polecenie ginekologa w rejonach Gdańsk Chełm, Łostowice, Orunia Górna. Zależy mi na lekarzu interesującym się zdrowiem pacjentki i zlecającym ew dodatkowe badania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Intermed dr Mielcarek. Poczytaj sobie jest bardzo dużo opini na Internecie. Byłam w czasie ciąży i rozwial moje wątpliwości dokładnie zbadał wszystko wyjaśnił. Żałuję że nie prowadził mojej ciąży odradzam natomiast Szemryka Macieja jest miły i kumplowski ale tu nie o to chyba chodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochana, czy orientujesz się jaka jest cena USG połówkowego u Mielcarka?

A co do Szemryka, zgadzam się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mam pojęcia bo polowkowe robiłam w lux medzie w Gdyni też super lekarz pełno zdjęć dał, wszystko na głos mówił co i jak widzi czy ok .tylko nazwiska nie pamiętam Maksymilian ma na imię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na połówkowe polecam dr Grzybowskiego. Ma super sprzęt i jest bardzo dokładny. Trzeba jednak sobie zarezerwować 1,5 h na badanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

do góry