Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia wątek zamknięty Parę dni temu miałam zabieg histeroskopii na oddziale...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Nadiia - opinia wątek zamknięty Polecam. Była na laparoskopii. Operacja poszła dobrze. Personel jest bardzo...
~Nadiia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lipca 2021

Pacjentka - opinia wątek zamknięty Zabieg przebiegł bez problemów i skutków ubocznych. Wspaniały personel i...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Wigilia - opinia wątek zamknięty Dzieki personelowi z oddzialu ginekologiczno-polozniczemu oraz wszystkim...
~Wigilia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2021

liczi - opinia wątek zamknięty Położne z wielką empatią podchodzą do pacjenta. Dr Jankowski - lekarz z...
~liczi
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Anita P. - opinia wątek zamknięty Urodziłam córeczkę 19.12.2020 chwile przed godzina 14 w tym szpitalu. Bardzo...
~Anita P.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 grudnia 2020

Ona - opinia wątek zamknięty Szpital rzeczywiście potrzebuje gruntownego remontu. Jeśli chodzi o personel,...
~Ona
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 października 2020

Rodzącą - opinia wątek zamknięty Polecam! Personel zasługuje na medal, wszyscy ciepli mili i z ogromną...
~Rodzącą
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 grudnia 2020

A. Jurkowska - opinia wątek zamknięty Witam, wraz z mężem serdecznie dziękujemy całemu personelowi medycznemu na...
~A. Jurkowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 września 2020

Tina - opinia wątek zamknięty Być może szpital nie jest idealny jeśli chodzi o warunki i wyposażenie, ale...
~Tina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Urodziłam syna w styczniu.chciałam rodzić w innym szpitalu ale pogotowie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty O tym szpitalu słyszy się przeważnie złe opinie,bo to stary szpital.Wizualnie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 marca 2020

Tomek - opinia wątek zamknięty Szpital katastrofa mojego tatę zabrali jak sikał krwią. Lekarz stwierdził że...
~Tomek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 marca 2020

Basikry - opinia wątek zamknięty Nie polecam tu rodzić ,opieka poporodowa okropna. Ciągle trzeba czekać na...
~Basikry
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2020

Polecam wątek zamknięty Położne bardzo miłe i pomocne , lekarze też super ! Synek urodzony przez CC...
~Bloondii
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 października 2019

Polecam oddzial patologii oraz poporodowy wątek zamknięty Rodzilam w tym szpitalu dwa razy. Ostatnio we wrzesniu 2019.Profesjonalna i...
~Matylda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty W 100% polecam Szpital Wojewódzki. Przez kilka dni byłam tutaj na patalogii...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

Słaba zmiana. wątek zamknięty Jestem po porodzie żony w wojewódzkim. Trafiliśmy na bardzo słabą zmianę...
~Kpt
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2018

Brak poszanowania godności człowieka...Jednak służba zdrowia kuleje. wątek zamknięty Dzisiaj przyjęto mnie na oddział - planowo. W szpitalu byłam o godzinie 7.00...
~Barbara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2019

Cudowne miejsce, wspaniali ludzie!!! wątek zamknięty 30.04.2019 roku przeszłam operację usunięcia macicy, już kilka razy byłam...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry