Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja wątek zamknięty Rewelacyjna opieka nad moją mamą, jest tam już jakiś czas i jest bardzo...
~Adelaa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

bardzo dobre miejsce wątek zamknięty Mama jest u nich już 6m, bardzo zadowolona. Opieka rewelacyjna. My jako...
~kinia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 października 2019

Dom opieki Firma Vita! Bardzo proszę o opinie wątek zamknięty Staję przed trudną decyzją znalezienia całodobowej opieki dla mojej mamy....
~Córka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Gimnastyka wątek zamknięty Korzystam z zabiegów i masaży po przebytym urazie kręgosłupa. Jestem bardzo...
~finka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lutego 2017

Gimnastyka wątek zamknięty aleceniami zabiegów od lekarza rehabilitanta i wygląda na to, że naprawdę...
~Inka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 grudnia 2016

gimnastyka Zdorwy Kregosłup- rewleacja wątek zamknięty Mieszkam nieopodal Przyjaźni i mam okazję korzystac z zajęc Zdrowy...
~jeremi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 grudnia 2016

Rekonwalestencja wątek zamknięty po złamaniu kości udowej trafiłam do Przyjaźni i to mnie uratowało, bo...
~Renata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

rehabilitacja i gimnastyka kręgosłupa wątek zamknięty Personel Goldental dał mi sposobność do powrotu do formy po skomplikowanym...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

skuteczna rehabilitacja wątek zamknięty Byłam w Ośrodku po udarze na 3 tygodniowym turnusie . Warunki pobytowe są tu...
~Matylda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

Turnus rehabilitacyjny w Goldental wątek zamknięty W ośrodku odbywałam rehabilitację neurologiczną po polineuropatii zapalnej...
~Ula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

O takim domu można pomarzyć wątek zamknięty Nie byłam już w stanie sama dłużej opiekować się ojcem. Zanim oddaliśmy tetę...
~Elżbieta
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

Opieka, pobyt czasowy. wątek zamknięty Mama była w Domu Seniora Goldental przez 3 tygodnie, tj. podczas naszego...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Z wyrazami podziękowania wątek zamknięty Pani Mirka - opiekunka z Goldental, poprosiła mnie o wydanie opinii na temat...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry