Widok

Grupa Integracyjna Trójmiasto

Cześć wszystkim
Zapraszam do grupy zamkniętej na Facebooku o nazwie grupa integracyjna trójmiasto
Cel grupy poznanie nowych znajomych integrowanie się na różnego rodzaju wydarzeniach jak np.
Spacery, wyjście do pub, dyskoteki, kajaki, domki, ogniska, kręgle itp. Wszystko co wiąże się z integrowaniem i wyjściami jest nas ponad 300 osób i zawsze się coś znajdziesz dla siebie.
Pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witaj, brzmi bardzo OK (rozumiem że towarzystwo mieszane?), tylko jakie grupy wiekowe się tu zawierają?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Średnia wieku 40+
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie dołączyłabym, ale nie mogę jej znależć. Czy to inaczej "Aktywne Trójmiasto"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ewa nie to nie ta o której mówisz. Znajdź na messenger Michał Kobeszko tam powinna wyświetlić się v grupa jak nie napisz wiadomość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak Was znalezć ? daj linka jakiegoś bo na messengerze nie widzę ... ani na fb ... konkretnego linka , chętnie dołączę , podoba mi sie ten pomysł :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz 40+ bo nie wpuszcza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę zrobić ja widoczna bo jak jest prywatna nikt jej nie zajdzie na fb.
Lub tu wkleić link do tej grupy, byśmy mogli ja odnaleźć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (4 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...

Zadbanego Pana do towarzystwa (25 odpowiedzi)

Czy są w 3mieście agencje towarzyskie, z ofertą zadbanych Panów w wieku 30-40 lat? Dziewczyny,...

do góry