Widok

Grzyby!

Kulinaria Hobby Temat dostępny też na forum:
Nie będę zaczynał wątku od "yyyy...".. no i stary się przeterminował (za długo się ładuje) :D

Ciepło i mokro. Faceci to lubią.. grzyby też :D

Zatem krótkie żołnierskie pytanie do BMtF: (a w zasadzie prośba o raport ;)

Jak to wygląda u Cię?

Nadanżasz? ;)

--
Jesli ktoś ma info z innych regionów, to oczywiście mile widziane :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21
hm, to może się jutro przejadę za Przodkowo? tak na rekonesans i może na jakiś dodatek do jajecznicy się uzbiera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Stary leśny dziadu:)

Podejrzewam, że masz słuszność, ale dotyczy to Twoich okolic.
Bliżej 3city, jak wynika z wczorajszego raportu jednej z forumek, jest bryndza i dopiero pojawiają się zajawki podgrzybków. Na wysyp należałoby zaczekać przynajmniej z tydzień.

Ale sprawdzić naocznie oczywiście nie zaszkodzi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zwykle nie udzielam rad niepytany, ale tym razem wyjątek zrobię. Ja stary dziad leśny mówię Wam: jeżeli ktoś planuje wypad na grzyby w okolicach najbliższego weekendu błędu nie popełni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz tak samo jak ja k.a :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W końcu jakieś sensowne pytanie. Pada.
"umrzeć z dodatnim saldem konta, to odejść z tego świata w hańbie"
sandy allan
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
U was też pada ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> żyrafą jestem?!

Dodaj do swych długaśnych odnóży szpilki ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Sadyl miałam zagwozdkę czy jestem smokiem, czy świnią? A teraz się okazuje, że żyrafą jestem?! :-D boszsz... ja to mam trudne życie :-D. Na kilka chwil człowiek z domu wyjedzie i nie wiadomo jako kto wróci? ;-) :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najważniejsze, że filiżanki się uratują :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stołek , taboret , krzesło to raczej zbyt optymistyczny wariant ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No.. mam. Raczej to taboret niż krzesło.
Ale za to ze szczebelkami na różnych wysokościach, dla różnych długości nóg,
Aczkolwiek akurat Tobie szczebelki potrzebne nie są w ogóle ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Tak :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O! i krzesło masz :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Tomasz:

Powiedz, kiedy będziesz jechał.. a raczej.. kiedy będziesz je spożywał, a sam Ci je zrobię i nawet sam składkę zapłacę. Oczywiście ja będę uposażonym ;]

@k.a.:

Do blatów jeszcze chwila... ale mam już pierwszą szafę w kuchni :D

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
to może ja Cie wezmę do lasu jak wrócisz? pójdziemy na grzyby, poszukamy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja to muszę jeszcze grzyby u sadyla kupić :-D bo poza tymi w białe kropki i tymi na drzewie, to żadnych trafić nijak nie mogę :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
grzyby? ja chcę na grzyby!!! i po grzyby!!!
u sadyla wykupię ubezpieczenie na życie i nie tylko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i żyje :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No i prawidłowo :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozbierał i co gorsza - zeżarł ... :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (241 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry