Widok
HOTEL FALKO RUMIA OPINIE
Mam pytanie do osób,które miały w tym lub poprzednim roku wesele w ww hotelu.Ja pod koniec tego roku mam tam swoje i chcialabym dowiedzieć sie jakie sa wrażenia i opinie po waszych weselach czy jakiś imprezach w tym miejscu??Jak jedzenie organizacja,obługa odbiór tego miesca??