Restauracja Hacjenda

Restauracje

Gdańsk, Partyzantów 46

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdziołek - ocena Restauracja rodem z głębokiego PRL.Krewetki za 66 złotych niejadalne.Nie...
~Magdziołek
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 6 października 2023

Marek - opinia wątek zamknięty Miła i sprawna obsługa.Bardzo smaczne jedzenie.
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 grudnia 2021

Jakub - opinia wątek zamknięty Bardzo mila atmosfera, fajne miejsce na rodzinny obiad
~Jakub
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 maja 2020

Zadowolony gość - opinia wątek zamknięty Duże porcje jak na swoją cenę, bardzo smacznie!
~Zadowolony gość
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 maja 2020

Stypa wątek zamknięty Nie Polecam, Jedzenie w tej cenie to dramat ,ziemniaki dramat ,panierka Sama...
~Hanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 listopada 2018

Polecam , bravo ! wątek zamknięty Skorzystałem z usługi i lokalu po uroczystości pogrzebowej czyli tradycyjna...
~mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

co zmienic? wątek zamknięty Bylismy w lokalu kilkakrotnie na obiadach rodzinnych.Jedzenie b.dobre,...
~Dana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

podawaczka wątek zamknięty Byłem tam dzisiaj aby zamówić obiad na większą imprezę osoba, która miała z...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

Stypa - Obiad wątek zamknięty Polecam wszystkim rezerwowanie tego lokalu na obiad stypowy. Atmosfera super,...
~Marlena
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2012

Bal sylwestrowy wątek zamknięty Gorąco polecam! Świetny bal sylwestrowy, pyszne jedzenie, a potem nocleg w...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Zbyt duże porcje wątek zamknięty W Hacjendzie byłem już kilka razy. Zawsze wychodziłem zadowolony. Wolałbym...
~Tomstar
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

Zadowolona wątek zamknięty Organizacja stypy na 70 (!) osób - to wyzwanie. Zarówno obsługa jak i...
~Barbara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Zjazd wątek zamknięty Już drugi zjazd dinozaurów zorganizowaliśmy w Hacjendzie i się nie...
~Jerzy Kwiatkowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

Nowożeńcy wątek zamknięty Wesele w Hacjendzie to strzał w 10. Rewelacyjna i przemiła obsługa,...
~A i K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

POLECAM!! wątek zamknięty Super Sylwester! Byliśmy za zabawie Sylwestrowej w tej restauracji pierwszy...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

Sylwester - nie polecam. wątek zamknięty Sala w ogóle nie była przystrojona jak na zabawę sylwestrową...brak...
~Ja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

Polecam !!! wątek zamknięty Wyprawialiśmy z mężem uroczysty obiad w restauracji Hacjenda i jesteśmy...
~Paula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Pseudo restauracja - potrawy z kuchenki mikrofalowej!!! wątek zamknięty Poszukując nowych restauracji, z dala od Gdańskiej Starówki, wybraliśmy się...
~M&O
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 czerwca 2013

Dzień Kobiet wątek zamknięty 8 marca odwiedziłem wraz z narzeczoną Wasz urokliwy lokal. Zaglądamy tu od...
~Robert
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2013

Niestety zawiodłem się :( wątek zamknięty Byłem w tej restauracji pół roku temu i wszystko było super, jedzenie bomba,...
~gdańszczanin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
121

postów

111

wątków

do góry