Widok

Hemoroidy/zakrzepica w ciąży.

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Od wcoraj pojawił mi sie guzek taki czerwony jakby zakrzepowy i bol. W czwartek byłam u lekarza a on przepisał mi detralex. Został mi 3 dni do konca czli porod wyznaczony na 9. Od tego czwartku biore leki ale nie pomaga. Strasznie sie boje jak to bedzie w trakcie porodu. Czy któraś z was przechodziła podód z takimi dolegliwościami? Gin powiedział że takie rzeczy to tylko operacjnie sie usówa wiec jestem załamana. Boje sie ze jak pojade do szpitala to mnie wrzuca na patologie...Co ja mam robic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Posterisan H polecam, w ciąży niestety hemoroidów się nie leczy tylko łagodzi ich objawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo boje sie porodu, boli mnie tez ten guzek który wystaje. To chyba najgorsza rzecz jaka spotkała mne w ciąży. Nie wiem co mam robic. A co jesli ten guzek peknie mi w trakcie porodu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to nic, pęknie. od razu może go oczyszczą i zaopatrzą przy okazji. nie wykrwawisz się, ani nic z tych rzeczy. pogadaj zresztą z gin jak postępują zazwyczaj - b. dużo ciężarnych idzie do porodu z hemoroidami, dla położników to normalna sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nic sie nie stanie zlego, bedziesz pod opieka lekarzy. hemoroidy w ciazy to dosc normalna przypadlosc. mnie dopadły po ciazy i sie leczylam ziolami i mi przeszło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jakimi ziolami?? i nie wiesz mozna czy w ciazy tez mozna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapytaj sie lepiej lekarza swojego ;) ja bralam po ciazy juz i to bylo procto vitale :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

do góry