Widok

Hiszpański od podstaw dla dorosłych - gdzie w Gdyni?

Witam, czy może mi ktoś polecić jakąś fajną szkołę językową w Gdyni, gdzie uczą hiszpańskiego? Szukam miejsca, gdzie można się czegoś nauczyć, gdzie lektorzy podchodzą rzetelnie do swojej pracy i wymagają od uczniów. Chodziłam do niejednej szkoły językowej i różnie bywało, a nie chciałabym znów trafić przypadkiem gdzieś, gdzie inkasują należność, a z poziomem nauki potem nie zawsze jest dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Batorym jest jakas szkola jezykowa, gdzie podobno maja dobrych lektorow hiszpanskiego. Ale nie pamietam jak ta szkola sie nazywa, a czy jeszcze ucza tam prawdziwi hiszpanie to tez nieodpowiem, ale mozesz sprobowac sprawdzic :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, sprawdzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://siesta.pl/

Jest 2 hiszpańskojęzycznych lektorów, ta szkoła specjalizuje się w kursach hiszpańskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlasnie, i ona jest w Batorym prawda? A znasz moze cos podobnego w Gdansku? Kiedys chcialam zaczac nauke, ale to byly stare czasy, jak studiowalam w Gdyni, a teraz mieszkam w Gdansku, wiec moze powrocilabym do dawnych marzen :)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siesta byla kiedyś w Batorym, teraz jest w dawnym Domu Kupca na ul. Armii Krajowej.
W Gdańsku to nie wiem na 100%. Dobre opinie słyszałam o http://www.escargot.pl/

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki, w takim razie bedzie to trzeba sprawdzic, ale pewnie dam sobie czas do wakacji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

nie chce mi sie pracować.... (42 odpowiedzi)

Mam dobrą pracę. Dobrze płatną jak na polskie warunki, atmosfera jest całkiem przyjazna,...

Naturalne sposoby powiekszenia biustu (43 odpowiedzi)

Dziewczyny czy są jakieś naturalne sposoby powiększenia biustu? Inne niż operacja czy...

Durex intense czy libi gel (4 odpowiedzi)

Jaki żel intymny stymulujący będzie lepszy? Może ktoś próbował któryś z nich i napisze jaki...

do góry