Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rafał - opinia wątek zamknięty Wszystko smaczne ale drogo. Smacznie
~Rafał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

Janette - opinia wątek zamknięty Pyszności, dzisiaj było rewelecyjne, zawsze pyszne, ale dzisiaj pyszności.
~Janette
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

Nie polecam wątek zamknięty Śmierdzi z klimy skarpetami Mówią że będzie jedzenie za 40 minut a jest za...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

Niepojęte wątek zamknięty Niepojętym jest dla mnie jak można nie wyciągać żadnych wniosków z...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Rozczarowanie stałego klienta wątek zamknięty Jestem klientem Hito od prawie samego początku. Mieli może różne momenty,...
~misty
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

Najlepsze sushi jakie jadłam w Gdańsku wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, ceny przystępne i niesamowity klimat. Najlepsze sushi u...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2017

Polecamy wątek zamknięty Nie pierwszy raz zamawialiśmy z Hito Sushi. Dobrze przygotowane i bardzo...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 stycznia 2017

katastrofa !!!! unikać wątek zamknięty Zamowienie zrobione o 19 informacja ze bedzie za 2 godz czyli o 21. Po czym o...
~vito31
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Najlepsze sushi w trójmieście! wątek zamknięty Od początku otwarcia restauracji jestem stałą klientką. Dzisiaj otrzymałam...
~Anna
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2016

Słaba jakość i jeszcze słabsza obsługa wątek zamknięty Podjechaliśmy z małżonką pod restaurację to chyba cała obsługa siedziała przy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

Stały klient...a raczej były stały klient wątek zamknięty W Hito Sushi byłam i zamawiam od czasu pierwszej ulotki o ich otwarciu. Byłam...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Do trzech razy sztuka wątek zamknięty Do tej pory byliśmy stałymi klientami HITO sushi bo co tu dużo mówić , było...
~Zayed
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Pycha wątek zamknięty Zamawiam zawsze na telefon,bo nie umiem jeść pałeczkami a w domu mam takie...
~samba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Pycha! wątek zamknięty Po prostu pycha! Wczoraj po raz kolejny zamowilismy sushi z dostawa do domu i...
~misty
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Pyszne zawsze świeże wątek zamknięty Rewelacyjny klimat pyszne jedzenie świetna obsługa. Polecam wszystkim...
~Magdalenka i Krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Chrzciny wątek zamknięty Po raz drugi zorganizowaliśmy chrzciny w Hito. Wszystko było bardzo smaczne,...
~Marlena, Wojciech, Kaja, Artur:)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

Justyna - opinia wątek zamknięty O 20.35 chciałam zamówić sushi z dowozem do domu (odległość 3 km od lokalu),...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

polecam wątek zamknięty za każdym razem gdy odwiedzamy z żoną hito sushi jesteśmy baaaaardzo zadowoleni
~jack
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Zachwycona wątek zamknięty Zamawiałam bardzo często z Hito z dowozem do domu, kilka razy skusilam sie na...
~Maniak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 listopada 2014

Uzależnia :))) wątek zamknięty Najlepsze miejsce na Świecie , od którego w się uzależniłam i nie zamierzam...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry