Widok

Hobo

Oooo faktycznie...
do Adasia piłem z tym październikiem, metody picia mam czasem dość subtelne-nie każdy je rozumie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

czego nie jedzą wrony
czego nie piszą poeci
czego nie gadają pijacy
czego nie uczynią kobiety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kino

szczerze mówiąc myślałem, że żartujesz z tym 007!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A niech mnie

trąba powietrzna porwie. Deveseda na youtubcu jest!!
No to napiszę Wam (hehehe) jakim stwierdzeniem zakończył się dziś rano w mojej głowie ciąg 2godzinnych filozoficznych rozważań, mianowicie stwierdzeniem: najdłuższa i najcięższa droga wewnątrz mojego ja prowadzi od mózgu do serca. I nie obchodzi mnie wcale, że jakiś święty (hehe)wcześniej już to zauważył. Te kwintesencję swej myśli mógłbym oczywiście rozwinąć, ale chyba se daruję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No,

ewidentnie zaklinała noc
wplatając w nią "udatnie" słowa.
Ja wiedziałem podskórnie, że potrafi, znam się na tym.

007? To ten sam, o którym wspominają w linku nasi chorwaccy bracia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no proszę :)

nawet kropka zaszalała
i kiedyśmy spali snem sprawiedliwych
to dziewczyna chwytała dzień (lub noc)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miłość

dwa znaki zapytania
złączone w jedno w tańcu
wypełnionym pożądaniem.

grzeszny owoc
soczysty niebiańsko słodką
goryczą niepewności.

niepozorny obłok
lekki marzeniami,
brzemienny niemym oczekiwaniem
na deszcz.

miłość.
para błyszczących
błękitną ufnością oczu
z cichym pytaniem na dnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ćmo

Już myślałam że dzisiejszy wieczór spędzę podobnie jak Ty piątkowy ale znalazł się taki który wyrwał mnie z marazmu, powiedział: "chodź młoda, pójdziemy do kina: i tym sposobem obejrzałam 007 i spędziłam całkiem miły wieczór. Już w samym kinie poraziła mnie ilość ludu który wybrał się na ten film, były wolne tylko pierwsze rzędy-coś niesamowitego...
Kawałek L7-SUPER!
biorąć pod uwagę godzinę- mam nadzieje że nie obudziłam sąsiadów;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo "...była ciemna i wietrzna noc..."

i zapas piwa jest pod ręką
i tyle godzin do rana jeszcze

kropka, ten kawałek dedykuję specjalnie dla ciebie
to lepsze niż stare, przeżarte, wcale nie takie dobre, małżeństwo
...albo inny konkubinat

może i lepiej, że jakość obrazu kiepska, bo moje ulubione panie najurodziwsze nie są
najważniejsze, to dać w głośniki ile fabryka dała,
niech ci malczewski ze ścian pospada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to ja

wykrztuszę jeszcze ten dźwięk i umrę na te kilka godzin.
dobranoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiem.

znane. ale tu w bardzo dobrej adaptacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sorry pomieliłem się Greg

łowca śmiały prawdziwie
z jałowca nalewkę piję
od dziewic o******** się stary tymczasem
nie do pary jesteś tu bo

inteligencja normalnie
tryska z pyska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cienko...

książka, herbata, dżemik...
Nie nooo, tak być nie może, ciemka barówka jesteś, a nie ćma barowa o tytanowej wątrobie ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

love song

prawdziwie śmiały łowca
pije nalewkę z jałowca
tymczasem o******** się od dziewic stary
bo jesteś tu nie do pary

normalnie inteligencja
z pyska tryska

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahaha...

Hobo, kangur jest świetny! Waleczna z niego bestia! A jak jej przyłożył, hihi... ciężko zachować zimną krew ale widac że jest przyzwyczajona:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zwierzątko

jak dobrze mieć własne zwierzątko. tak sobie myślę, że jakby je wystawić na ringu z endriu gołotą, to znowu całą walkę obejrzelibyśmy w teleexpressie. oczywiście futrzak by triumfował
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

Ten kawałek śpiewa Stare Dobre Małżeństwo... Pamiętam jak śpiewałam go kiedyś przy ognisku, fajne lata...
Ja z całą rozciągłością mogę powiedzieć : "słowo zucha" ;)) bo byłam nim przez trzy lata...
Wedrówką jedną życie jest człowieka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cb

Chciałbym umrzeć z miłości... znaczący kawałek... to dzięki dedykacji, dla mnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

LOVE STORY



Łowca idzie z dziewicą do Białowieskiej Puszczy,
gdzie rzeczywistość jawi się jak z bajki,
bo liczy, że dziewica się z nim puści-
ooo- ona już ściąga majtki.

Łowca zaraz napisze wierszyk
,bo dziewica na to leci
i łatwo można ją spieprzyć-
tam gdzie piszą poeci :

- Posyłam Ci róże
niech powiedzą one
że gdziekolwiek się ruszę
tam bez Ciebie żyć nie mogę.

„ to ja już lepiej pójdę”
-ależ to są oświadczyny !
„ależ czemu takie nudne ?”
-bo wszystko zależy tylko od dziewczyny.

Śmiały łowca na każde ryzyko jest gotów,
a dziewica ma rozterki duchowe,
a to przecież kupa kłopotów-
nigdy nie wiadomo co strzeli w Jej głowie.


Grzegorz Rymopis



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak wykonać odlewy gipsowe?

* jak robić i zdobić przedmioty z gipsu
* stworzysz odlew... swojej własnej twarzy (albo kogoś z rodziny)
* poznasz rodzaje gipsów i sposoby ich używania
* zobaczysz, jak przygotować pracownię
* bez trudu zrobisz gipsowe aniołki, sfinksa albo słonia
* nauczysz się ozdabiać i postarzać wytworzone dzieła
* jak zarobić na stworzonych odlewach
* i wiele, wiele innych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

no dziś to ja grzecznie w domu pozostaję
w końcu piątek jest
za godzinę będę w łóżku
(a nie obok łóżka, jak wczoraj)
z książką, herbatą z dżemem z mirabelek
oraz pilotem (od telewizora)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry