Widok
Raz jeszcze serdecznie polecam - pyszne jedzonko, super mila obsluga, szczegolnie Pani Ania bardzo pomocna i naprawde stara sie z calych sil, zeby wszystko wypadlo jak najlepiej.
Wystroj dolnej sali przy okraglych stolach super..
Koniecznie zdecydujcie sie na pokrowce na krzesla, nie warto na tym oszczedzac, bo efekt jest rewelacyjny :))
Wystroj dolnej sali przy okraglych stolach super..
Koniecznie zdecydujcie sie na pokrowce na krzesla, nie warto na tym oszczedzac, bo efekt jest rewelacyjny :))
ja bede mgoła coś napisac na ten temat na koniec sierpnia :) na razie ejstem zachwycona Pania Ania - bardzo fajna kobieta :) sympatyczna i sprawia wrazenei, ze zna sie na tym co robi, cos wiecej bede mogla napisac po naszym slubie. weslee mamy 24 sierpnia w piatek.
na sali dolnej, na 90% na okragłych stołach :)
na razie testowo bylismy tam na obiedzie - zapewne to kwestia smaku, my bylismy w 5 osob, kazdy jadl co innego i wszystkim smakowało.
na sali dolnej, na 90% na okragłych stołach :)
na razie testowo bylismy tam na obiedzie - zapewne to kwestia smaku, my bylismy w 5 osob, kazdy jadl co innego i wszystkim smakowało.
pracowałam tam we wrzesniu na weselu i zgadzam sie z przedmowczyniami :) bardzo fajne, eleganckie miejsce, z przepysznym jedzeniem i miłą obsługą. a dolna sala bardzo fajna i nadaje sie idealnie do okraglych stolow. polecam!
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
www.aniagrunwald.pl
www.melrose.com.pl
www.ania1410.wordpress.com
ania.melrose@gmail.com
www.aniagrunwald.pl
www.melrose.com.pl
www.ania1410.wordpress.com
ania.melrose@gmail.com
Ja też przyłączam się do zadowolonych z Ambera! Mieliśmy wesele 17.09, absolutnie nie mam się do czego przyczepić, wszystko było tak, jak miało być, a nawet lepiej, niż się spodziewałam... Jedzenie - świeże, przepyszne, wspaniale podane, żałuję, że nie popróbowałam więcej:) Alkohol należycie schłodzony i podany - wódka oszroniona, wino trzymane w lodzie. Obsługa na sali jest bardzo uprzejma, szybka i dyskretna, hotel Amber nie ma się czego wstydzić:)
Pani kierownik to bardzo pomocna i życzliwa osoba, nawet jeśli nie macie pomysłu na ustawienie stołu czy menu, to pani Ania świetnie doradzi - pomogła nam przy wyborze dań z menu, byliśmy bardzo zadowoleni. Pani Ania jest na miejscu całą noc aż do końca imprezy, więc nawet jeśli pojawi się jakiś kłopot, to nie zostaniecie z nim sami. Pokoje hotelowe też bez zarzutu, bardzo eleganckie i czyste.
Wielu gości oceniło nasze wesele jako najlepsze, na jakim kiedykolwiek byli - chyba lepszej reklamy nie trzeba:) Bardzo bardzo polecamy razem z mężem!
Pani kierownik to bardzo pomocna i życzliwa osoba, nawet jeśli nie macie pomysłu na ustawienie stołu czy menu, to pani Ania świetnie doradzi - pomogła nam przy wyborze dań z menu, byliśmy bardzo zadowoleni. Pani Ania jest na miejscu całą noc aż do końca imprezy, więc nawet jeśli pojawi się jakiś kłopot, to nie zostaniecie z nim sami. Pokoje hotelowe też bez zarzutu, bardzo eleganckie i czyste.
Wielu gości oceniło nasze wesele jako najlepsze, na jakim kiedykolwiek byli - chyba lepszej reklamy nie trzeba:) Bardzo bardzo polecamy razem z mężem!
Witam,
Dnia 09.07.2011 mielismy Wesele w Hotelu Amber na dolnej sali. Postanowilam ze zostawie opinie aby zachecic Was do korzystaniia z uslug hotelu.
Nasze Wesle nie bylo zbyt duze, ale sala byla przygotowana bardzo przytulnie i elegancko.
*Dekoracja stolow jak i samej sali super. Bez zbednych dodatkow i przesady.
*Obsluga Rewelacja, bardzo uprzejmi,zyczliwi i znajacy sie na rzeczy;)
*Jedzenie przepyszne, Kazdy z Gosci byl bardzo zadowolony a co najwazniejsze najedzony;) Jedzenia bylo bardzo duzo i nikt z pustym brzuszkiem napewno nie wyszedl;)
* Kontakt z Pania organizujaca imprezy bezproblemowy, zawsze chetna do pomocy, chetnie sluzy swoja rada i doswiadczeniem:)
Jesli kiedys przyjdzie mi jeszcze organizowac jakas impreze to tylko tam:)
GORACO POLECAM.....
Dnia 09.07.2011 mielismy Wesele w Hotelu Amber na dolnej sali. Postanowilam ze zostawie opinie aby zachecic Was do korzystaniia z uslug hotelu.
Nasze Wesle nie bylo zbyt duze, ale sala byla przygotowana bardzo przytulnie i elegancko.
*Dekoracja stolow jak i samej sali super. Bez zbednych dodatkow i przesady.
*Obsluga Rewelacja, bardzo uprzejmi,zyczliwi i znajacy sie na rzeczy;)
*Jedzenie przepyszne, Kazdy z Gosci byl bardzo zadowolony a co najwazniejsze najedzony;) Jedzenia bylo bardzo duzo i nikt z pustym brzuszkiem napewno nie wyszedl;)
* Kontakt z Pania organizujaca imprezy bezproblemowy, zawsze chetna do pomocy, chetnie sluzy swoja rada i doswiadczeniem:)
Jesli kiedys przyjdzie mi jeszcze organizowac jakas impreze to tylko tam:)
GORACO POLECAM.....
No my chyba też zdecydujemy sie na ten hotel, na dolną salę, tylko stoły chyba "tradycyjnie". Jestem ciekawa jak wygląda ta dolna sala na wesele, także jakby ktoś miał zdjęcia to poproszę o kontakt. Dla mojej Rodziny ważne jest żeby wesele było blisko tzn. w Gdańsku i najważniejsze to smaczne jedzenie a tam podobno jest dobre więc mi pasuje:)