(15 lat temu) 9 lutego 2011 o 13:25
ano walsnie.. bylem tam, na nowej sali takze, wyglada clakiem niezle, obsluga tez bardzo sympatyczna, troche ustawienie sali mogloby byc lepsze ale wszystko mozna rozwiazac tak zeby bylo dobrze jak ktos ma odrobine wyobrazni przestrzennej :) ale jakies opinie by sie przydaly jeszcze :)
0
0