Widok

Hotel Amber

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam!czy któraś z Was słyszała jak wypadają wesela w Amberze? jestem bardzo ciekawa jak wyglądają wesela szczególnie w tej nowej sali. Dzięki za wszelkie informacje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My będziemy mieli okrągłe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie do par, ktore organizuja w tym roku swoje wesele w dolnej sali Hotelu Amber. Czy zdecydowaliscie sie na tradycyjne ustawienie, czy na okragle stoly?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ano walsnie.. bylem tam, na nowej sali takze, wyglada clakiem niezle, obsluga tez bardzo sympatyczna, troche ustawienie sali mogloby byc lepsze ale wszystko mozna rozwiazac tak zeby bylo dobrze jak ktos ma odrobine wyobrazni przestrzennej :) ale jakies opinie by sie przydaly jeszcze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez tam mam w tym roku, na nowej sali. Jakies opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mialam tam impreze firmowa....
super zabawa:) jedzonko ok:))
polecam,ale jak na wesele wypad to nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na początek przyszłego roku, słyszalam o nowej sali, ale nie widzę żadnych opinii, miejsce jest nowe i chyba jeszcze nie sprawdzone:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na kiedy planujesz tam wesele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry