Widok

Hotel Amber w Gdańsku

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam
Mam pytanie czy ktoś miał lub był na weselu w niedawono otwartym hotelu Amber w Gdańsku, jeśli tak proszę o poweselne opinie ;o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Amber Hotel odbylo sie nasze wesele. Organizacja, jedzenie, obsluga, wystroj, pokoje, wszystko bylo idealnie i profesjonalnie. Az by sie chcialo powtorzyc:) Polecamy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
WESELE 28.09.2013
Polecam wszystkim zorganizowanie wszelkiego rodzaju imprez w hotelu Amber. Dzięki Pani Ani - menadżerce, na naszym Weselu wszystko było dopięte na ostatni guzik. Świetna obsługa, wspaniały klimat oraz cudowne jedzenie chwalone przez wszystkich gości. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i kreatywności Pani Ani nie musieliśmy martwić się o organizację imprezy i mogliśmy przeżywać ten dzień razem z naszymi gośćmi w cudownej atmosferze. Absolutnie polecamy!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To super dzięki za info :) no i gratulacje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo za informację :)
Życzę dużo szczęścia na nowej drodze życia !!! :)
Zazdroszczę Ci, że juyz masz wszystko za sobą - a ja z lekkim stresem czekam na swój dzień

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za info :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My już jesteśmy po ;oD
wszystko było super jedzenia fuuul i wszystko było bardzo dobre ;oD
Naprawde nie ma sie czym martwić, wesele było super, obsługa też.
Ja polecam hotel Amber w 100%, wszyscy goście byli bardzo zadowoleni no i my też ;oD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz, to co mówi menegerka to trzeba brać z przymrużeniem oka.
Szkoda, że nie odezwie się ktoś z gości albo jakaś para młoda.
My chyba też nie będziemy mieli żadnego ciasta na weselu - myślę, że tort zdecydowanie wystarczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sumie to tak, wiem ze ludzie byli bardzo zadowoleni po pierwszym weselu, ze było dobre jedzenie i nikt głodny nie wyszedł,niczego nie ukradli wiec wszysko ok ;o)
ja nie bede miała nic słodkiego oprócz ciasta ktore zapewnia Amber.
Nowa pani menager powiedziala ze jeszcze jakies ciasto by sie przydalo, ale ja uważam ze ludzie na weselu maja pić wódke a nie obiadać sie ciastem ;oD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Angi84
I jak tam - dowiedziałaś się czegoś ?
I jeszcze jedno - wiem że ciasto będziesz kupowała na poprawiny - a czy na wesele bedziesz miała coś słodkiego oprócz ciasta ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam z narzeczonym podjechać pod hotel - ale co by to dało... :(
Jestem bardzo ciekawa jak wyszło wesele - ale brak jakichkolwiek informacji.
Może jakiś gość weselny się znajdzie i zdradzi swoje odczucia - O CO BARDZO PROSIMY !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I co cisza po pierwszym weselu w hotelu Amber
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie to odstraszyło ale moja rodzina się uparła co zrobić, ale obiecali, że pokryją ten koszt. Zresztą jeszcze nic do końca nie wiadomo bo z tego co mówiła pani z którą rozmawiałam od przyszłego roku ma nie być tej opłaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwsze wesele juz za tydzień, ale niestety nikt sie nie dowie jak było z tym jedzeniem ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I nie odstraszyło Cie to ja prawde mówiąc wolała bym poszukać innego miejsca na wesele zamiast płacic tysiaka za który mogę w zamian zaprosić sobie około 6 osób
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak nie masz tego w umowie to nie masz się o co martwić, może to dotyczy nowych umów. W każdym razie ja coś takiego tez usłyszałam od pani z którą rozmawiałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tym korkowym to tez jakiś wymysł, tyle kasy placic za nic, ale jak mus to mus ;o(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam jaka dopłata do sali?? w mojej umowie nic nie ma na ten temat
a nawet jesli jest taka doplata to mysle ze hotel na tym straci a nie zyska bo nigdzie nie ma jakis smiesznych doplat do sali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam planuję wesele dopiero na przyszły rok trochę w ciemno bo wiem że ma być nowa sala i tak do końca nie wiadomo jak to będzie wyglądać, zastanawiam się tylko czy tego jedzenia wystarczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wódkę mamy swoją - musimy zaplacić korkowe.:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do każdego klienta podchodzą indywidualnie.
Kontakt z szefostwem jest bardzo miły więc myslę, że zawsze można się jakoś dogadać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam wczoraj i Pani powiedziała, że jest dopłata do sali 1000 zł ale podobno od przyszłego roku ma to nie obowiązywać ale to nie ejst pewne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry