Widok

II Podstawowo - Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO w Gdańsku - opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Bardzo proszę o opinie na temat tej szkoły.
Zastanawiam się nad zapisaniem tam swoich dzieci. Może ktoś mógłby podać wysokość czesnego? Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat poziomu nauczania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesne ok 800 zł, nasza córka idzie tam do zerówki od września, zrobili dobre wrażenie ale zobaczymy jak będzie naprawde
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat. Ma ktoś jakieś opinie? Szkoła tyle lat istnieje, a opinii o niej.malo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też bardzo proszę o opinie . Jak jest w klasach młodszych 1-2 w szkole STO nr II w Gdańsku na ul. Kartuskiej ? Czy dzieci są dobrze pilnowane? Czy nie ma tam agresywnych , bijących się dzieci. Musimy przenieść synka ze szkoły publicznej , bo jest w klasie trzech bardzo agresywnych chłopaków. Ciągle się strasznie biją , kopią, duszą , a kadra i nauczyciele uważają , że to nic dziwnego.
Jakie jest jedzenie, nauczyciele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To tylko pytanie czy się tam dostaniesz bo ja chciałam przenieś synka w drugiej klasie i nie było miejsc.
W każdym roczniku są tylko dwie klasy, chyba tylko w tegorocznej pierwszej klasie są trzy grupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja i znajomi mamy niestety słabe doświadczenia.
Zglosilismy sie na rekrutacje, która jest jakimś smiechem. Szkola deklaruje ze to oni podejmują decyzje kto zostanie przyjety a kto nie po wewnętrznej rozmowie, czyli generalnie wszystko i nic - bo zmyslic mozna co sie da. Gdy pytamy co konkretnie było nie tak, zero odpowiedzi, tylko to ze taką decyzję podjeli.
Znajomych syn sie dostał nasza córka nie. do tej pory nie wiemy czemu.
Po pewnym czasie znajomi zdecydowali sie zabrac syna do innej szkoły, bo "nie był wystarczająco zdolny" i generalnie był pozostawiony sam sobie (nie to co zdolni).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

Co na prezent dla babci na 80lat?? (38 odpowiedzi)

dajcie jakies pomysly na 80 ur dla babci, max do 100zl.

do góry