Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty Bylam ze znajomymi.Jedzenie takie sobie .A cena 44zl za 7 szt krewetek w...
~dana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

Zamiany składników bez uprzedzenia wątek zamknięty Niestety nie mogę polecić tego miejsca. Otrzymałam danie, które w całości...
~daxie
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

weekend za pol ceny wątek zamknięty Weekend za pol ceny panie obeszly cwanym mykiem. Danie za 110zl zostaje na...
~kzys
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

Cudowna klimatyczna knajpka z wspaniałym jedzeniem wątek zamknięty Spędziliśmy dziś z Mężem w Image wspaniale popołudnie. Obsługa bardzo miła, a...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

MILE ZASKOCZENI wątek zamknięty Byłem mile zaskoczony,gdy z żoną postanowiliśmy wstąpić do restauracji...
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 marca 2013

Rewelacyjna, niepowtarzalna i pyszna restauracja w Sopocie! wątek zamknięty Po dłuższej nieobecności wróciliśmy do naszej ulubionej restauracji w...
~Izabela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lutego 2013

Rażące zachowanie właścicielki - pies w restauracji wątek zamknięty Jedzenie: W image byłam ze znajomymi dwukrotnie. Za pierwszy razem potrawy...
~Zosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 listopada 2012

Fatalnie wątek zamknięty Dziewczyny z obsługi bardzo miłe i pani szefowa, która się ich czepia na...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

IMAGE AUSTRALIJCZYKA - wątek zamknięty Zgadzam sie z Katarzyna (opinia ponizej) I jestem przciwko Kubalonce, ktora...
~LesCo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

Absolutnie polecam!!! wątek zamknięty Rzadko wystawiam opine i komentuje w wirtualnym swiecie cokolwiek, ale...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 listopada 2011

Nie polecam wątek zamknięty Obsługa natarczywa a dania niezbyt wykwintnie przyrządzone.Nigdy tam nie...
~Highprezes
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2010

całkiem miło, ale.. wątek zamknięty zamówiliśmy skwierczące krewetki z czosnkiem i łososia grilowanego - obie...
~Adam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 października 2011

GORĄCO POLECAM! wątek zamknięty Klimatyczny lokal z przepysznym menu i profesjonalną obsługą. Byliśmy tam...
~Maciej
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

Groupon wątek zamknięty Bywałam w Image kilkakrotnie i gdy pojawiła się oferta w groupon...
~Jola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 maja 2011

bardzo przyjemnie wątek zamknięty Skorzystaliśmy z restauracji po raz pierwszy, kupiliśmy kupon z Groupona. Po...
~Justyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 stycznia 2011

klimat i jedzenie wątek zamknięty Od pierwszego wrażenia restauracja Image zrobiła na mnie wrażenie. Przytulny,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 listopada 2010

wspaniałe jedzenie wątek zamknięty Potrawy i ich jakość genialne, nic do zarzucenia. Oryginalny wystrój nadaje...
~...
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

Preferujemy palących klientów wątek zamknięty Sposób podania i przygotowania potraw oceniam bardzo wysoko. Spełniły one...
~Bartosz z Sopotu
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 maja 2010

ZAKOCHANA wątek zamknięty Witam Was, którzy będziecie to czytać. Nie bywam często w knajpkach. Do Image...
~ZAKOCHANA
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 czerwca 2008

Bardzo Pozytywnie wątek zamknięty Wspaniale spędzone niedzielne popołudnie,pyszne jedzenie oraz miła...
~gość
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

31

wątków

do góry