Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Barbara - opinia Na stronie jest, że dojeżdżają do domu, a kiedy dzwonię, to okazuje się, że...
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lutego 2023

Paweł - opinia Szybko i profesjonalnie,dobry kontakt
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 stycznia 2023

Maria Konarska - opinia bardzo pozytywne wrazenie ,lekarz to prawdziwy profesjonalita, trafna diagnoza.
~Maria Konarska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 października 2022

Kasia - opinia Obsługa firmy bardzo pozytywna, jednak sama wizyta bardzo mnie rozczarowała...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 września 2022

Marzena - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam! Potrzebowałam pilnie lekarza, który przyjechałby na wizytę...
~Marzena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 marca 2022

Małgorzata G. - opinia wątek zamknięty Bardzo pomocna usługa, szczególnie w przypadku gości z zagranicy. Lekarz...
~Małgorzata G.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lutego 2022

Anita - opinia wątek zamknięty Pierwsza klasa!Fachowa pomoc i wiedza,której tak mało...
~Anita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 stycznia 2022

Ewelina Kowalczyk - opinia wątek zamknięty Dr Kuczyński zignorował pacjenta mówiąc ze na pewno nie ma covid. Pacjent ,...
~Ewelina Kowalczyk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 stycznia 2021

Marzena - opinia wątek zamknięty Bardzo kompetentny dr B. Jaremczuk
~Marzena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 stycznia 2021

Tomek - opinia wątek zamknięty Pełna profeska 10/10 Jestem w pełni zadowolony!
~Tomek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lipca 2020

Anetta - opinia wątek zamknięty Wizytę zamówiłam do 9 latka. Czas oczekiwania krótszy niż zapowiadano. Pani...
~Anetta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 stycznia 2020

Nieprofesjonalni! wątek zamknięty W minute po zamowieniu wizyty kobieta z infolinii zadzwonila ze lekarz jednak...
~anonim
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 maja 2019

pomoc w trudnej sytuacji wątek zamknięty Potrzebowałam nagłej porady lekarskiej i pomocy na wizycie domowej dla mamy....
~Emika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 marca 2019

Dr Agata Wachalska wątek zamknięty Polecam lekarza pracującego w Immuno zdrowie dr Wachalska - już drugi raz...
~Hanna Brycz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 września 2017

Wizytya domowa wątek zamknięty Zamówiliśmy wizytę domową do Naszego dziecka. Czas oczekiwania co prawda...
~Kasia
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 października 2018

Jestem bardzo zadowolona z centrum immunozdrowie wątek zamknięty Szczególnie polecam doktor Wąchalską która, choć nie jest endokrynologiem,...
~Rut
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Wizyta pediatry wątek zamknięty Polecam każdej mamie która ma wątpliwości czy jechać z dzieckiem do lekarza...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Dermatolog wątek zamknięty Dermatolog pani Monika Glombiowska bardzo dziękujemy za szybką i konkretną...
~Agnieszka Skarpetowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Z porady jestem bardzo zadowolona.
~Wanda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Wspaniała, życzliwa obsługa. Wszystko bez najmniejszych kłopotów. Oby tak...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry